Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 15:25:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 2 част  (Прочетена 166294 пъти)
 
max_hym
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 14, 2008, 09:08:24 »

благодаря за поздравлвнията

амиии  blush  романтичните му изблици, ако мога така да ги нарека  smile не са толкова чести, колкото на мен ми се иска  blush

но определено като му дойде музата уцелва точно в десятката  girl_in_love
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 14, 2008, 14:34:10 »

Моето мило ме изненада много smile На Коледа сутринта станахме, направихме палачинки и си разменихме подаръците. Беше страхотен ден, особено за хора като мен, които са влюбени в Коледа!!! Отидохме на църква да запалим по свещичка, та нали е празник. Милото предложи да се разходим до Калофер. Хей така на разходка. Ми що пък не! Там ни беше първото излизане някъде извън София като двойка! През целия път милото мълчеше   crazy. Това не е в стила му. Той винаги много говори, постояно! И там, пред паметника на Ботев, докато си говорим дали Той /Ботев/ е минавал някога от там, и колко велико място е това... Както ме беше прегърнал и ми каза "Мога ли да те питам нещо?" Аз се обърнах и....видях пръстен в кутийка!!!  *YAHOO*Извиках трипъти ДА!ДА!ДА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! И се усетих, че нищо не ме е питал. Втози момент той си зададе въпроса, аз отговорих положително и се разплаках от щастие!!!!!!!!!!!!!!!!!! Най интересното беше, че в този момент някакви кукери почнаха да пеят и танцуват!!! ТОВА БЕШЕ НАЙ-ЩАСТЛИВИЯ ДЕН В ЖИВОТА МИ!!!!!!!!!!!! yahoo
Активен
siseto
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #17 -: март 24, 2008, 15:41:10 »

Много готини и романтични предложения - моето за съжаление не беше такова, аз винаги съм му казвала че искам да мога да разказвам на децата ни как ми е предложил но....
Един ден след работа аз миех чиниите и бях доста крива, и той решил че не може да чака, а и като ме видял такава искал да ми оправи настроението - прегърна ме отзад и отвори кутийката с пръстена. Аз естествено казах ДА все пак той е любовта на живота ми. Не беше романтично, но беше с любов - дано тази любов продължи занапред  heart
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 28, 2008, 22:37:42 »

 cray   като чета тука си мисля  , че моето  изобщо не може да се нарече предложение . cray cray cray . след многобройните ми въпроси " кога ще се оженим" ( след коледа) тои казваше има време и т. н.  и когато не ми подари пръстен за рожденият ми ден ( през февруари) и на 14-ти февруари като не ми подари си помислих  " е може би за 8-ми март"   . Уви.       Но на 17-ти март( точно 6 години от както сме заедно) през деня ми звънна и каза " хаиде да ходим да ти купим прастен ,че сам не мога да го избера" . Мисля си " че това не беше изненада , вид "изнудване" от моя страна cray cray cray   изобщо не го бива за такива неща nea
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #19 -: март 31, 2008, 14:23:56 »

винаги съм си мислила,че ще разбера като дойде този момент,но бях изненадана и не го очаквах   Oh my ... cray Случи се на петата ни годишнина,понеже ми беше доста изнервено в този период и никаде не ми се излизаше,реших да направя вечеря вкъщи.Освен с подарък го изненадах и с доста романтична обстановка.И така пийвах ме си drinkz ,връщах ме се в спомени,той ми подари подаръкт,който си бях избрала,слушах ме музика и на една наша любима песен ме накара да си затворя очите и започна да ми превежда текста,хвана ми ръцете за секунди и ме попита"мило аз ако те помоля да се омъжиш за мен ще се съгласиш ли"/много пъти ме е питал така/ и аз му отговорих"да"в този момент той си издърпа ръцете и усетих кутийката :offer:бях направо вцепенена,но и много щастлива gu6
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 01, 2008, 09:39:26 »

А моето мило все ми обясняваше как на Коледа ставали чудеса  smile и така в ранната утрин на Коледа, още не отворла очи  Girl_hide,  милото ми предложи - "Ще се омъжи ли моята мацка за мен?"  yahoo
Активен
Gerilein
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 01, 2008, 13:16:34 »

И на мен ми направиха предложение на Коледа.  yahoo Въпреки че беше просто нещо като официално предложение, защото преди това много си бяхме говорили за сватбата - аз много исках, на него му беше рано... Въпреки всичко беше хубаво.  heart
Не се натъжавайте ако не сте получили предложението за което сте мечтали - сигуна съм че животът те първа ще ни поднася много и много приятни изненади.  Girl_hide
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 13, 2008, 23:37:10 »

браво моми4ета!само хубавки историики Bravo..и аз да споделя с вас моето предложение..аз от 2.5 год.постоянно мрънкам " хаидееееееее кога ще се оженим", а тои милия винаги се обръщаше на другата страна и казваше "офффффф пилееееее" и аз  Плачещо момиче.4естно казано ми беше много гадно щото вси4ки наши приятели се изпожениха и аз направо се 4увствах като "4ерната ов4ица" в компанията sarcastic.та...един хубав ден тои тъкмо се беше прибрал от бг ииииии сутринта се събуждаме и аз както винаги питам" абеееее пилееее. ти мен оби4аш ли ме или не ме оби4аш" Wink и тоии" даааааа" и аз " ама колко" и тои мили4кия ми казва "що не вземеш да отидеш до wc и тогава ще ти кажа" .аз съответно  отидох, и като се върнах продалжих с питането..тои яжно не беше издаржал  и каза" толкова много те оби4ам 4е искам да се ожениш за мен" yahoo....и ми надяна пръстена още преди аз да си кажа "да-то".и така....това вси4кото се слу4и в леглото...много сам щастлива и всеки ден продалжавам да го питам колко ме оби4а.... twohearts
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 19, 2008, 12:45:07 »

cray   като чета тука си мисля  , че моето  изобщо не може да се нарече предложение . cray cray cray . след многобройните ми въпроси " кога ще се оженим" ( след коледа) тои казваше има време и т. н.  и когато не ми подари пръстен за рожденият ми ден ( през февруари) и на 14-ти февруари като не ми подари си помислих  " е може би за 8-ми март"   . Уви.       Но на 17-ти март( точно 6 години от както сме заедно) през деня ми звънна и каза " хаиде да ходим да ти купим прастен ,че сам не мога да го избера" . Мисля си " че това не беше изненада , вид "изнудване" от моя страна cray cray cray   изобщо не го бива за такива неща nea

Ниа, споко, при мен - същата ситуация. Викам си, абе какво ще чкам излегналото се на дивана пред телевизора мило да се превърне в принца от приказките на бял кон и да падне на колене с пръстен, роза и т.н., аз и така си го обичам, а пък то все се дърпа за сватби...Я да взема, нещата в свои ръце  Bravo
И една вечер нарязах едни тънки мезета, налях едно тежко вино, седим си в приятна обстановка, аз аха да изпълня замисленото, ама все нещо ме спира. По едно време гледам - то в сладки приказки вече 2 ч след полунощ станало и се изцепих: "Мило ти искаш ли да се ожениш за мен? Този път ти правя официално предложение". И то милото като зяпна, ама прие на секундата, къде ще ходи  danceg

Ами сега - то ясно, че пръстенът трябва да е от него, няма как, нищо, че аз съм му предложила  goody,ама като ме знае каква съм претенция, вика бе, мило, що не си го избереш сама, а пък аз ще ти го подаря. И аз да не го мъча, се съгласих, ама 5 пъти обиколих града, докато го видя и си кажа: "Това е моят пръстен". И на годежа ми го подари официално пред всички.
Ех, позабравила ги бях тези емоции, защото няколко месеца след тази случка се сгодихме и то до сватбата ще станат близо 2 години от тогава.

Така че потърси, веселата страна на нещата като мен. Като не може да ти се изпълни мечтата, не е толкова страшно, пак има варианти  girl_wink
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 19, 2008, 13:03:11 »

много мило от твоя страна kiksi ! вярно е че, че принцовете на бели коне са само в приказките, но след като прочетох твоята история разбрах , че има романтични мъже и  такива на които трябва ти да им предложиш. Ние сватбата я оставихме за догодина ( живот и здраве , ) но вече си живеем заедно, което си е постижение -поне за нас Dance2
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 19, 2008, 14:28:10 »

много мило от твоя страна kiksi ! вярно е че, че принцовете на бели коне са само в приказките, но след като прочетох твоята история разбрах , че има романтични мъже и  такива на които трябва ти да им предложиш. Ние сватбата я оставихме за догодина ( живот и здраве , ) но вече си живеем заедно, което си е постижение -поне за нас Dance2

Ето виждаш ли, и малките успехи пак са нещо. Няма какво да ги чакаме тия мъже да се сетят, трябва сами да действаме. Аз чак се учудвам, че на съфорумките са им такива романтични мъжете Bravo, мислех, че са изчезващ вид, като гледам и половинките на моите приятелки...

Като наближи момента да започвате с подготовката за сватбата, можеш да спретнеш една по-специална вечер или нещо подобно и официално да го попиташ, дали все още мисли, че ти си жената на живота му и иска да се ожени за теб...И така ще си имаш пак приятен спомен като моя  good
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #26 -: май 01, 2008, 23:57:04 »

Като чета и ...  cray Много ми става едно такова разчувствано. Не всички мъже са романтични, не всички мъже лесно намират смелост ... сисето, ти пак можеш да разказваш на децата ви като те питат точно както го разказа тук, че ти е било криво, мила си чинии и той за да ти оправи настроението, те е изненадал много приятно smile Мама като ми е разказвала на мен ... не е било много романтично, но мама се умилява всеки път като се сети.  Girl_hide
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 02, 2008, 18:02:57 »

Здравейте, и аз получих предложение за брак и то съвсем скоро, преди около месец  yahoo Предложението не беше от най-романтичните, но пък беше изненада, и то голяма! Очаквах да ми предложи в  деня, когато щяхме да празнуваме 2 години от както сме заедно, но той ме изненада с предложението си 5 дена преди това.  smile Моят бъдещ съпруг ми предложи  на един паркинг, но нищо де, поне пръстенът беше в кутийка и беше разкошен  Bravo От радост  аз се разплаках  cray и  не можах да кажа дори едно ДА, а само усетих как  той сложи пръстена на пръста ми и аз се нахвърлих да го прегръщам и целувам  gu6 пак там на паркинга.   smile
Активен
snowdrop
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #28 -: май 10, 2008, 09:45:47 »

Аз пък си нямах и предложение. Муцуната е в САЩ и трябваше да си идва чак юли месец. В началото на април ми каза: "Муце, имам изненада за теб.. ще си идвам на 15 май, отивай да записваш час в ритуалната за 17-ти"  girl_haha И аз:"Това предложение ли е?" Girl_sing и той: "Не, уведомление"  laugh
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 10, 2008, 10:03:24 »

Аз пък си нямах и предложение. Муцуната е в САЩ и трябваше да си идва чак юли месец. В началото на април ми каза: "Муце, имам изненада за теб.. ще си идвам на 15 май, отивай да записваш час в ритуалната за 17-ти"  girl_haha И аз:"Това предложение ли е?" Girl_sing и той: "Не, уведомление"  laugh
funnytooth laugh funnytooth Това много ми хареса! Какъв ентусиазъм само и направо те уведомява, без да те пита!  tease ROFL
Въпреки, че не е романтично предложение (което в случая дори липсва  pardon) е много запомнящо се и оригинално!  good я си помисли колко момичета могат да се похвалят със същото? Защо трябва всички да сме еднакви?  danceg
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines