Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 29, 2024, 23:23:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции - 2 част  (Прочетена 176279 пъти)
 
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: март 28, 2009, 23:32:22 »

Аз също подкрепям мнениетя по-горе относно Нина( Нина Стил). Супер готина мадама, много отзивчива, пълна с идеи и никога до сега не си е натрапвала мнението! Тя ще организира и моята сватбаи съм абсолютно сигурна че съм избрала и съм се доверила на точния човек! good Препоръчвам я с 2 ръце.  give_rose
Offtopic дано мислиш така и след сватбата ти Криси... както се казва " ще пожиивем и ще видим"
Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #451 -: март 28, 2009, 23:46:29 »

Ихаа, пак става интересно, а сега да видим коректна ли е дамата или така изглежда?Бивши булки да изяснят нещата няма ли?Търси се жокер  - помощ от публиката smile
« Последна редакция: март 29, 2009, 00:44:18 от dark_avenger » Активен
dianam
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #452 -: март 29, 2009, 00:17:56 »

Здравейте. В събота се омъжвам.  Wink Сватбата е в "Интерпред" Това ми е втори брак и силно се надявам този път всичко да е наред,както с брака така и със самата сватба. Ха Ха ха. smile Понеже решихме всичко сами да си организираме и за това Дж-я много ни помогна.За много неща.От начало искахме агенция но понеже трябваше да е или най-добрата или никоя,затова ришихме че след като въпросната агенция е заета на тази дата, да си направим всичко сами. Не мога да си представя да се доверя на някой новак и да ми провали всичко което с толко мъки съм постигнала.Така че ще видим дж-я как ще се справи понеже не искам нищо да ми напомня за предишната сватба и в същото време да се получи хубаво тържество и хубав купон.Знам че няма да му е никак лесно и за това много се
притеснявам. Дадохме му списък с песни на които много държиме и категорично заявих че не искам никакви евъргрийни да ми напомнят...сещате се...Моля ви стискайте палци. smile smile smile
Въпросната агенция от чийто услуги така и не се възползвахме е именно НинаСтил. good
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: март 29, 2009, 09:45:32 »

Offtopic дано мислиш така и след сватбата ти Криси... както се казва " ще пожиивем и ще видим"
Момичета когато нещо Вие харесало или не Вие харесало е редно да се подкрепи с доказателства и аргументи не с казани думи в пространството..аз споделих моя опит защото имах с какво да докажа думите си не просто...''Аз не съм доволна...дано ти да си доволна''
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: март 29, 2009, 11:03:15 »

liva82- това ми беше идеята
да се подкрепи с доказателства и аргументи не с казани думи в пространството
сватбата на Криси е в бъдеще а
Препоръчвам я с 2 ръце.  give_rose
е сега дано си ме разбрала какво съм искала да кажа  Wink
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #455 -: март 29, 2009, 11:07:36 »

ето заради по-горните постове ще си организирам сватбата сама. не ми се дават пари, за хора, които взимат тлъсти комисионни, предлагат пакетни цени и им се плаща за срещите. То вярно това им е бизнесът ама организирането на сватбатга би могъл да го направи всеки, който е наясно какво иска и как да го намери, разполага с време, търпение и малко координация
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: март 29, 2009, 12:05:56 »

Понеже се намесва моето име, искам да внеса яснота по въпроса.
Да, наистина сватбата ми е в бъдеще, но не мисля че не мога да препоръчам човек предварително, имайки се в предвид впечетлението в/у дадения човек.Не бих си позволила да препоръчам човек, без да имам основание да направя това. smile
Все пак мисля че всеки,който е решил да се възползва от услугите на сватбен агент, малко или много се е интересувал за дейноста на дадения, чел и търсил мнения,обиколил е всички дадени възможности и чак тогава е избирал..или поне аз така направих, не съм се доверила на първия срещнат, а и не бих си го позволила.Освен това, аз препоръчвам Нина на база познанието ми в/у нейната работа до сега, начина на отношение и държание с МЕН.
Ками, правилно си казала че ще поживеем и ще видим. smile
Искренно се надявам след сватбата да я препоръчвам двойно повече от сега..а и не се съмнявам  Girl_hide
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: март 29, 2009, 12:30:33 »

Понеже се намесва моето име, искам да внеса яснота по въпроса.
Да, наистина сватбата ми е в бъдеще, но не мисля че не мога да препоръчам човек предварително, имайки се в предвид впечетлението в/у дадения човек.Не бих си позволила да препоръчам човек, без да имам основание да направя това. smile
Все пак мисля че всеки,който е решил да се възползва от услугите на сватбен агент, малко или много се е интересувал за дейноста на дадения, чел и търсил мнения,обиколил е всички дадени възможности и чак тогава е избирал..или поне аз така направих, не съм се доверила на първия срещнат, а и не бих си го позволила.Освен това, аз препоръчвам Нина на база познанието ми в/у нейната работа до сега, начина на отношение и държание с МЕН.
Ками, правилно си казала че ще поживеем и ще видим. smile
Искренно се надявам след сватбата да я препоръчвам двойно повече от сега..а и не се съмнявам  Girl_hide
Дано, аз ти го пожелавам от сърце, че агенции, фотота, оператори, DJ... има да ги мислим до последно! nea
Активен
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #458 -: март 29, 2009, 12:37:15 »

Аз съм убедена, че подотовката на сватбата е много важна част от самата сватба.  Впечатленията ни от работата на агента в подотовката са част от цялата оценка, която му даваме - защото в крайна сметка самата сватба зависи от това каква е била поготовката. Не мисля че трябва да се споделят само впечатления след сватбата, защото тя е само един ден , а подготовката - няколко месеца, и по време на тези месеци се вижда как човекът си върши работата и въобще се виждат много неща. И в крайна сметка цялата сватба зависи от това как агентът е организирал нещата преди това. Обикновено след сватбата се споделят впечатления от самия сватбен ден, а подготовката се пропуска - а за мене това е не по-малко важно от самата сватба и двете са свързани. Така че според мене няма лошо да се споделя тук с пресни впечатления как върви тази част, даже го смятам за нужно.
Активен
dianam
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #459 -: март 29, 2009, 12:38:05 »

ето заради по-горните постове ще си организирам сватбата сама. не ми се дават пари, за хора, които взимат тлъсти комисионни, предлагат пакетни цени и им се плаща за срещите. То вярно това им е бизнесът ама организирането на сватбатга би могъл да го направи всеки, който е наясно какво иска и как да го намери, разполага с време, търпение и малко координация
Принципно си права,ако нещата опират единствено до пари.Но ние не се възползвахме от агенцията която горещо ни  препоръчаха не поради тази причина а защото просто беше ангажирана на нашата дата,и от друга страна нямах достатъчно време да проучвам другите агенций и да треперя дали ще се справят.Но не мисля че ако се бяхме възползвали от услугите на някоя добра агенция щяхме да сме се минали с "пари на вятъра"Сигурна съм че ако професионалист се беше погрижил за всичко вместо мен,можеби щях да съм по-доволна.Но такъв ни бил късмета.На вас желая успех,в намирането на точната агенция. good
Активен
maya88
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #460 -: март 29, 2009, 14:25:15 »

И на мен ми предстои събитие сватбено тържество  Мисля си за Велико Търново но не чувам хубави неща за агенциите там Някакви пакетни цени Нямам идея какви са Дали се разбира кое за какво е    Че то май са множко нещата около сватбата
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: март 29, 2009, 15:33:49 »

хайде тогава да се включи в този спор една булка, която е ползвала сватбена агенция за почти всичко;

хич не искам да споменавам имена, но понеже някои потребители, като ками и dark_avenger изказват съмнения относно конкретна агенция, мога да ви кажа, че именно тази дама организира почти всичко за нашата сватба; справи се перфектно;

жената се справи с хилядите перипетии, които уважаемите домакини от ресторанта се постараха да организират за нашия ден, като разместени маси, вкл. искаха да преместят нашата маса, защото видите ли, никога не били слагали младоженската точно там; както и да е, за този р-нт и отделна тема няма да ми стигне;

значи, не знам ками коя агенция е ползвала, но ако не е именно тази, нека не изказва подобни мнения "дано не съжалява"; ако има впечатления от организирани мероприятия от същата агенция, нека сподели, но подобно изказване, ако изобщо не е присъствала на мероприятия, организирани от тази жена, не смятам, че са меродавни като мнение за бъдещите булки; и не трябва да са;

и нека не стряска бъдещите булки с разни предположения и догадки;
ако си бил някъде и имаш впечатления - споделяш; ако ли не, невиждам смисъл от подобни изказвания;

единственото, което се получава като резултат е, вместо мнения за конкретни агенции, подплътени с реални впечатления на булки или хора, присъствали на организирани от тях сватби, тук се води спор от хора, които само предполагат, пожелават и пр. някой някога да не съжалява;

сватбеният ми албум е свободно достъпен, разгледайте и сами преценете как ви изглежда сватба, организирана от тази агенция; 99.9% от всичко, съпътстващо сватбата е направено от нея; така че, гледайте и решавайте;

само ще завърша със следното, че това, което платихме даже бе малко за това, което получихме насреща; разбран човек, който освен предложения, успя да реализира моите идеи, без изобщо някога да ги е виждала на снимка; резултатите - в албума;

успех на всички и нека всяка бъдеща булка да се доверява на собствената си преценка за даден човек, който  евентуално ще организира сватата на мечтите й; хора - много, мнения - безброй; всяка от вас трябва да прецени какво иска и да вземе решението - кой ще го реализира;

успех на всички бъдещи булки;


Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: март 29, 2009, 16:34:51 »

и аз да изкажа мнение на булка, използвала агенция, която оплюхте малко по-назад в темата.

Ние използвахме Ваняя-Стил за организацията на нашето тържество и сме доволни. Не сме заплащали такса за консултация, не сме заплащали таска "труд" или комисионни за нищо и сме доволни от отношението на Ваня през цялото време на организацията и в деня на тържеството.
Дори се видяхме с нея след 22:00 часа предния ден, защото не бяхме готови с голяма част от нещата.

Всяка булка е различна - всеки човек е различен, за това някои хора са доволни от една агенция а други - не.
Преди да се спрем на агенцията, която ползвахме, бяхме на среща и с Нина-Стил. Много приятна жена, много отзивчива, но това не беше агенцията за нас.
Моят съвет към бъдещите булки е да не се предоверяват на мнения в интернет пространството а да се срещнат с хората, на които са се спрели и да преценят сами и на място.
Активен
maya88
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #463 -: март 29, 2009, 16:38:37 »

За мен си мисля че вицивете за блондинките не важат ама така се оплетох тук че взех да се съмнявам Имам приятелки едната ме предвари година назад а другата е сега на 25 април Първате е ползвала услугите на агенция от ВТ но не се сещам  за коя ставаше дума  че ми каза Напъна им бил докато вземат парите балончета цветенца за някакви дискове ми говори за някакви отстъпки и какви отстъпки заради пакета че накрая нищо т е не беше очарована а това е един път  в живота   Фотографа бил нещо като бонус но бил най добрия но името му било  нашият фотограф Снимки няма или там 50 бр ли ми каза а в диска който и дали биле някакви черни и размазани  Видеото е единствен спомен     Втората ми приятелка  направила обиколка  по сватбените агенции но навсякъде едно и също като по схема и за да няма после сълзи в очите с малко повече труд се заема сама с организацията  Мисля си че че не сме дорасли за този бизнес Сигурна съм че има много качествени агенции в България все пак зависи от хората но как  ли се откриват За това имам повод да съм мноого притеснена Колко хубаво би било някой вместо мен да помисли за тържеството Чудя се ! датата е в проект изобщо  Tc
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: март 29, 2009, 16:46:46 »

Аз разгледах агенциите във В.Търново и се шашнах реших , че никоя от тях няма да прганизира нищо по моята сватба затпва се обърнах към моя втори роден град...там намерих Нина Кацарова...тя има моите виждания споделя моите предположения, намира начин да задоволи всяко мое желание с усмивка на лице...и затова се спрях на нея.Сватбата е в комплекс Лесопарка под Арбанаси.
« Последна редакция: март 29, 2009, 16:51:25 от liva82 » Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines