Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 02, 2024, 00:17:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции - 2 част  (Прочетена 176414 пъти)
 
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: март 29, 2009, 16:58:47 »

Напълно подкрепям мнението и на Лива и на Гостенка.Именно след като разгледах албума на Гостенка, се обърнах към Нина с молба да подготви и моята сватба.Тъй като и двамата не сме в Бг, е изключително трудно да се организираме от тук/Ками предполагам знаеш, ти си го изпитала/.
И да не звучим като фен клуб, но тая жена наистина си върши работата както трябва.
Активен
maya88
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #466 -: март 29, 2009, 17:02:23 »

Охххх   liva82 колко хубаво звичи  и лесно написаното от теб  Явно лично се познаваш с тази жена Нина Кацарова от кой град е
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #467 -: март 29, 2009, 17:11:40 »

Тази жена е от Пловдив, но доколкото разбрах сега организира сватбата на наша съфорумка именно в Търново. Ако нещо бъркам - много се извинявам!!!
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: март 29, 2009, 17:15:14 »

Точно така Амелиа, не бъркаш give_rose жената е  от Пловдив а сватбата ще е под Арбанаси, не можах да си харесам В Арбанаси ресторант, защото повечето големи ресторанти са в битов стил, а дръгите са на открито, все пак сватбата е началото на май и тогава не е много топло, трябваше да отговаря на много мой изисквания, дори се бях отчаяла , но накрая с милото с две ръце се спраяхме на Лесопарка..невероятна гледка невероятен комплекс
« Последна редакция: март 29, 2009, 17:20:20 от liva82 » Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #469 -: март 29, 2009, 17:31:34 »

        Тука голям спор около агенциите се разгорещи, най-вече и след моя пост преди някалка страници, явно добри пари си изкарват хорицата.Момичета, не че имам нещо против агенциите, просто е важно да ви дадат гаранции че ще си свършат добре работата(защото добре припечелват от вас)!!!Затова, осведомяваите се за всичко преди сватбата, искаите си гаранциите, четете внимателно признаците по-коита да разпознавате кои мами и кои не(описано е в дългия ми пост), и не на последно място, пазете се от фалшиви профили или техни подставени писачи(мисля че хората от понеделник до петък имат достатъчно време да пишат тук) и реално и съществува такава опасност!!!
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: март 29, 2009, 17:55:59 »

охохо  girl_impossible ама то голями спорове са се развихрили тук мен докато мен нямало. за да не ни се карат модераторите ще си позволяза поред път да се опитам да ви обясня това което исках да кажа и спирам до тук с тези спорове. Значи gostenka_82   искам да ти кажа че
първо нито съм ползвала услугите на въпросната агенция, нито ни най- малко съм имала съмнения относно нея, незнам за какво трябва толко да се палиш и нахвърляш.
Второ, исках да кажа че като мине сватбата нека да каже Криси дали продължава да я препоръчва с двете ръце... имаме съответна тема за това  blum
трето не съм искала никой да стряскам, това са си твой предположения... всъщност дали има смисъл да ти обяснявам, съвета ми е друг път преди да подскачаш така да седнеш и да помислиш дали си разбрала това което е написано
 Криси когато написах "...дано не съжеляваш", повярвай ми не е ималко никаква ирония в думите ми, просто найстина исках да кажа, дано сте попаднали на правилния човек и да ни се похвалиш и след това че всичко е минало перфектно- пожелавам ти го от сърце. Знам много добре колко е трудно от разтояние и без агентка сме за никъде, никога не съм искала да кажа на момичетата да не ползват агентка...оффф стига вече, момичета пожелавам ви да намерите добрия агент и да изживеете една найстина незабравима сватба... като моята или като на Гостенка  blum
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: март 29, 2009, 18:33:11 »

Леле тук голям дебад се е развихрил ! Първо да благодаря на всички момичета които са ми гласували доверие ! От моя страна   само ще кажа ,че ще дам всичко от себе си за да бъдете усмихнати и щастливи и нищо да не помрачи най щастливия ви ден ! Работя го от сърце и хората които ме познават знаят че след детето ми това е другия стимул за живот при мен ! А след всичко което прочетох ме кара да се чувствам щастлива и още по амбицирана към усъвършенстване ! Защото човек цял живот се учи ! А в отг на dark_avenger  ще кажа че е прав но все пак в този форум модераторите не са от вчера и са интелегентни хора за да могат да различат такива хора ! Достатъчно дълго са в този форум за да си познават потребителите ! И повече от очивидно е че при такива поставени хора мненията им веднага изчезват ! А колкото до агенциите има доста от тях които са не просто добри а много повече от това ! Радвам се когато момичетата са доволни от своите агенти , защото това показва че има и съвестни хора които не гледат на булките като солидна сума пари ! Успех в подготовката на всички и нека усмивките не слизат от лицата ви ! И най вече да ги видим след сватбите ви !  wedding Party time
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: март 29, 2009, 18:34:59 »

Ками, аз нито за миг не съм си помислила че има някаква ирония в думите ти  smile
Благодаря ти за пожеланията. give_rose
Дарк_авенджър, аз не мисля че точно ти внесе смут в цялата работа тук..с твоя пост..но не мога да разбера защо си мислиш че всички агенции мамят по някакъв начин клиентите си.Както разбирам от постовете ти в др теми, ти също си 'в бранша'..и е предполагаемо че ти също препечелваш добре от твоите си клиенти.АЗ съм далеч от мисълта че ти не взимаш пари, дали не правиш някакви промоции от които да се възползваме и ние..  crazy Аз съм на мнение че в днесшно време всеки си цени труда и времето, така че хората/ в случая агенциите/ си казват цените, и ти/клиента/ си правиш сметката дали ти е по джоба или не..никой не може да те задалжи да ползваш дадена услуга от даден човек..
Аз предлагам да спрем с тия спорове, а просто да коментираме кой на коя агенция се е спрял, какво предлага агенцията, цени и т.н.  give_rose
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: март 29, 2009, 18:46:39 »

това предложение е много разумно според мен и ще бъде полезно на всички бъдещи булки
Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #474 -: март 29, 2009, 19:47:48 »

За тези които неточно са ме разбрали, никъде не казвам, че всички агенции мамят, и не казвам , че мамят по-един и същ начин, СЪВЕТВАМ да внимавате, защото процента на коректните е много малък, относно работата, ясно е че и аз работя за пари и ми пречат най-много мошениците от моя бранш.Затова и ще понапиша това онова тук през постите, докато си почивам.Относно промоциите пиши ми на ЛС и даи меил ще ти пратя моите, естественно имам такива, но не съм тук за да се ракламирам ЯВНО, както доста хора правят във форума, и наистина бих спрял да пиша за да можете по-спокойно да си разменяте впечатления, и по активно та истината да излезе на ЯВЕ за каквото и да било.
Активен
maya88
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #475 -: март 29, 2009, 20:07:13 »

Във форума са необходими такива като dark_avenger  Аз лично не бих се доверила на агенция  за видео и за фотограф  За да съм сигурна ще се доверя на себе си Явно това не им е приоритет За другото и да ме излъжат ще го преживея но ужасна ще се чувствам ако се случи с това, което единствено остава от мечтания ми ден
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #476 -: март 29, 2009, 20:23:14 »

 Аз също подкрепям тезата, че не трябва толкова грубо и крайно да се отнасяме към работата на сватбените агенции, защото и малкото работа, която вършат е във Ваша помощ и полза. Както и преди съм писал сватбените агенции вършат добре работата, която е тяхна основна дейност. Мисля, че до година две ще се появят и такива, които ще се справят и с друга част от нещата. Всичко е въпрос на време. Ето защо попитайте техните представители каква е основната дейност, която упражняват, колко на брой тържества в пиков месец могат да поемат и ред други въпроси. За това е именно форума да се обменя информация. Информация не само за това кой е доволен или недоволен от някого, а и такава от извора - представители на агенции, представители на фото и видеостудия и т.н. Съжалявам, че в този форум последните почти липсват, но това е нормално. Начина за "набиране" на сватби не е тук.
 Въпреки всичко този форум за сватби е най-добрият и оживен. Огледайте си в други подобни и ще откриете разликата. Форумът ще бъде добър, ако в него поле на изява намерят и двете страни.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: март 29, 2009, 21:01:05 »

коментара, който булките дават по време на организацията е много вайен защото този който чете може да си извади сам изводите и да прицени дали това е неговата агенция и какво му харесва и какво не...а тези които си знаят че не са коректните се покриват за извесо време докато са позабрави за тях и после пак се появяват ни лук яли ни лук мирисали.. bad
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #478 -: март 29, 2009, 21:04:34 »

Пахоране,този път съм съгласен с теб,но е добре и модераторите да се съгласят.По този начин ще намалеят и подставените писачи.За това обаче  самите представители на гилдията не трябва да  предприемат прекалено агресивна реклама.  good
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #479 -: март 29, 2009, 22:15:51 »

 Съжалявам, но "подставени писачи" тук няма, а ако има са случайно попаднали и то за кратко време. И термина "гилдия" тук няма място. Не търсете клиенти тук на това място. Аз от 1994 г. съм в тази гилдия и не съм видял друг член освен мен. Кои сте Вие ?
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines