Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 29, 2024, 23:51:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции - 2 част  (Прочетена 176298 пъти)
 
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: март 27, 2009, 19:43:45 »

Не мога да разбера защо въпросната агенция се излага така...
Как може да сравнявате лекарски преглед с вашите конкултации - това е абсолютно несериозно и смешно... и отгоре на всичко карате хората да ви плащат за тях, дори "Сватбата на вашите мечти" в София, които са признати за най-добрите и също така са абсолютна резачка, не искат такава такса...
Така или иначе, когато човек реши да се среща с агенция, много често няма глобална визия за събитието и очаква идеи и помощ от сватбения агент, а не да бъде обвиняван, че "не е наясно със нищо свързано със сватбата". И какво означава да не можете да дадете дори ориентировачни цени за услугите - цените обикновенно не се вдигат с повече от 10%. Ние си резервирахме ресторанта през октомври 2008, за сватба през юни 2009 (като бяхме предупредени, че е възможно да има повишаване с 10%, което в крайна сметка нямаше). При фотографа, до колкот знам, 5%, флористите не са повишили цените си, нито DJ-a и т.н. Така че е абсолютно несериозно да се дава този довод като причина за невъзможността ви да окажете съдействие.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: март 27, 2009, 20:36:20 »

Лидия , силно съм изненадана от нападките и силните думи за фирмата и личноста ми като професионалист. Не съм тук за да давам обяснения, а съм тук за да вмъкна яснота на четящите, тъй като един човек не може да срине репутация на определен екип с личен мотив. Таксата от 60 лв платихте, тъй като времето за разговор беше в ден ангажиран за фирмата с голямо мероприятие, за да ви отделя времето и то в почивен ден,  аз съм платила на друга жена да бъде на мястото на събитието. Изслушах  ви  и  исках да бъда полезна. Вие идвате на първи разговор през 2008 година, без да сте наясно със нищо свързано с вашата сватба. Как бих ви оферирала цена за услуги, преди да се знае цени за 2009 г, всичко в нашият бранш се променя, както и екипите си вдигнаха цени като видео и фото на 400лв , посочено по долу от колежка, да не се повтарям. После вие ми казвате, че сватбата ви ще е на 300 и повече км от Пловдив. смятам, че бях коректна и ви отговорих, че за месец май няма екип , който да се съгласи на такова разтояние, след като това е най- силният месец на сватби. Доколкото си спомням вие сте лекари или учехте за такива, едва ли при вас ако дойде някой за консултация и преглад, ще го прегледате безплатно. Такси във фирмата Ваняя СТИЛ няма. А на вас късмет в потготовката.
Това което казвате въобще не е вярно....не сте била заета с нищо този ден още от вратата казахте че имате таксда така се практикувало при вас заото вие сама сте избирали на кого да направите сватбата...имах ясна представа как искам да е моята сватба и затова и тогава ви казах че съм избрала вас като мислих че жие като ГОЛЯМА агенция ще направите това.Километрите не са 300 до Пловдив А 200 в едната посока.Агенцията на която се спрях в крайна сметка пак е от Пловдив.Тя за миг не се изплаши , че сватбата ми е във В.Търново.Точно обратното, агентката много се впечатли и активира, всичко което поисках тя го направи ама всичко.Как веднъй не ми каза ама ние ще патъваме по скъпо трябва да е .Как като идваха за да видят ресторанта не каза плати ми пътните или че си ме ангажирала в почивен ден да дойда. На тази агенция аз свалям щапка....тя цени всеки клиент и всяко негово йелание.За не я не е толкова обсебващо дали ще спечели 500 или 1000лв за нея е важно че съм се доверила и съм избрала нея.Много съм разочарована от теб И ТВОЯ БИЗНЕС. тАКА ЧЕ НЕДЕЙ ДА ЛЪЖЕШ. Момичета не се доверявайте на такива сметкадики..ако някой иска да разбере коя е коректната жена, която никога за пари не ми проговори и че нещо щяло да се оскъпи защото щели да идват на 200км ше дам пълна информация на лични , защотото този екип определено заслужава такова отношение.Ине на последно място и 2мата сме лекри и някои неще са ни много ясни....ние не печелип по този подъл начин както ти искаше да спечелиш
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: март 27, 2009, 20:42:15 »

Само искам да внеса корекция при мен хората се преглеждат безплатно когато не могат да си го позволят то човек от вратата се познава като видиш че няма пари а е болен няма да го върнеш я...и още нещо преглед при наш професор от Чехия струва 60ЛВ.Нима вие сте на неговия ранг или правите нещо животоважно, че искате да вземате колкото човерк учил 15 годин и работил още толкова еее на това мога само да кажа..познавам добър терапевт от Пловдив доцент ше ви прегледа БЕЗПЛАТНО зашото той пък на болни пари никакви не взема!!! yahoo
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #438 -: март 27, 2009, 20:50:05 »

Кажи тук коя е жената! Не разбирам какво е това да се хвали някой и после - ама името му няма да кажа. Нали за това е форума - за да се пишат и добрите, и лошите от дадена сфера. Напиши я, за да я знаем коя е въпросната жена. Именно това е целта на този форум.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: март 27, 2009, 21:06:25 »

Кажи тук коя е жената! Не разбирам какво е това да се хвали някой и после - ама името му няма да кажа. Нали за това е форума - за да се пишат и добрите, и лошите от дадена сфера. Напиши я, за да я знаем коя е въпросната жена. Именно това е целта на този форум.
С голямо удоволствие ще кажа коя е Нина Кацарова-Нинастил Не съм казала името още по горе защото тук всички мислят другия за таен агент или поставено лице...аз споделих с моя форум ВТ булки и те реагираха по този начин аз реклама не се опитвам да правя а споделям реални неща...Благодаря ви момичета че ме подкрепяте , защото тогава на мен ми се ревеше аз възлагах много надежди на тази жена и  ми бе гадно чувствах се предадена Затова момичета не се лъжете по рекламата а гледайте хората в очите когато ви говорят те никога не лъжат.Рекламите имат една единствена цел да те накарат да си купиш нещо което не се продава толкова добре колкото би трябвало.Тази агентка ми даде за пореден път урок в йивота/Ваня Стил/ че лускавото не блестии и се изтърква по рано от колкото човек мойе да предположи.. give_rose
« Последна редакция: март 27, 2009, 22:53:06 от liva82 » Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #440 -: март 27, 2009, 23:02:29 »

Браво на всички булки, поздравления от мен, можело значи активно да се пише, имам едно ПРОЦЕДУРНО предложение към МОДЕРАТОРИТЕ.Да се създаде черна страница, в която да влизат заслужилите майстори на спорта(като описаните по-горе случки) придружени със съответните препратки(линкове) към страниците, защото имам чувство че тук доста бързо се пише, не всички могат да достигнат до необходимата информация.И за да няма злоупотреби е хубаво само модераторите да формират тази информация.Какво мислите момичета, трудно ли се четат понякага 30 страници?
« Последна редакция: март 27, 2009, 23:10:05 от dark_avenger » Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #441 -: март 27, 2009, 23:07:48 »

Трудно е, но съм прочитала всички теми, включително и предните им броеве, за да се информирам. И с много питане!

Иначе идеята не е никак лоша!

А Лива, аз не съм искала да те засегна или нещо такова, просто ми се струва, че казваш истината и трябва да знаем и непрофесионалистите, които са те "консултирали", и сегашната ти добра агентка. Това е от полза за всички! Дано занапред нямаш подобни преживявавния!
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: март 28, 2009, 00:15:04 »

С голямо удоволствие ще кажа коя е Нина Кацарова-Нинастил Не съм казала името още по горе защото тук всички мислят другия за таен агент или поставено лице...аз споделих с моя форум ВТ булки и те реагираха по този начин аз реклама не се опитвам да правя а споделям реални неща...Благодаря ви момичета че ме подкрепяте , защото тогава на мен ми се ревеше аз възлагах много надежди на тази жена и  ми бе гадно чувствах се предадена Затова момичета не се лъжете по рекламата а гледайте хората в очите когато ви говорят те никога не лъжат.Рекламите имат една единствена цел да те накарат да си купиш нещо което не се продава толкова добре колкото би трябвало.Тази агентка ми даде за пореден път урок в йивота/Ваня Стил/ че лускавото не блестии и се изтърква по рано от колкото човек мойе да предположи.. give_rose
Абсолютно съм съгласна и  Liva82  не е първата, която има оплаквания от Ваня Стил и е хубаво тези некоректни хора да се съобщават за да не се бодат бъдещите булки на трънките  good За НИНАСтил и аз съм чула много добри отзиви, но когато говорих с момичето от агенцията за съжаление тя ми отговори, че е заета за нашата дата, но въпреки всичко си разменихме скайповете и тя дори като я попитам нещо ми отговаря и ми дава съвети абсолютно без да ми иска пари за това, така че да НинаСтил заслужава  judges, а аз още не съм избрала коя фирма да украси и кординира сватбата ни, но може би скоро трябва да го направя, че то си идва  danceg
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: март 28, 2009, 06:22:32 »

Трудно е, но съм прочитала всички теми, включително и предните им броеве, за да се информирам. И с много питане!

Иначе идеята не е никак лоша!

А Лива, аз не съм искала да те засегна или нещо такова, просто ми се струва, че казваш истината и трябва да знаем и непрофесионалистите, които са те "консултирали", и сегашната ти добра агентка. Това е от полза за всички! Дано занапред нямаш подобни преживявавния!
Не се притеснявай не си ме засегналга...аз също съм на мнение че лошите трябва да се показват а добрите да се хвалят така най лесно човек може да направи правилния за него избор не да се лута все ппак ''Питай патило , не старило" Пожелавам на всички булки във форума да намерят точната за тях агенция от която да са доволни и която да им направи страхотна сватба give_rose girl_wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: март 28, 2009, 10:06:27 »

Браво на всички булки, поздравления от мен, можело значи активно да се пише, имам едно ПРОЦЕДУРНО предложение към МОДЕРАТОРИТЕ.Да се създаде черна страница, в която да влизат заслужилите майстори на спорта(като описаните по-горе случки) придружени със съответните препратки(линкове) към страниците, защото имам чувство че тук доста бързо се пише, не всички могат да достигнат до необходимата информация.И за да няма злоупотреби е хубаво само модераторите да формират тази информация.Какво мислите момичета, трудно ли се четат понякага 30 страници?
Има раздел който се казва Свършената и несвършената работа.Идеята е да се сподоли за вече свършена работа защото на приказки нещата са едни и понякога се различават от действията.Тука може да се коментира отношението.Препратки на страниците няма да слагаме всеки има интернет и може спокойно да потърси в гугъл.Все пак имената на агенциите са различни.Който иска да намери инфо ще го намери или ще попита както доста от момичетата правят.Дано да съм отговорила на предложенията ти.
Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #445 -: март 28, 2009, 14:48:35 »

Ами по-често да пишат булките тогава в тези 2 раздела, придружени с доказателства, както тези тук обаче.
Активен
ralitoo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #446 -: март 28, 2009, 15:13:47 »

Здравейте аз също искам да кажа нещо незнам коя агенция е добра и коя не но искам да кажа на всички булки че могат да преценят дали това е тяхната когато поговорят с агентката когато тя им допада и идеите които има и харесват.Аз лично мога да кажа за Нинастил че е страхотна пишем си всеки ден почти дава ми съвети и знае какво искам и ми го предлага без дори да очаква че тя може да е моята агентка и има страхотни идеи и цените и са нормални.Препоръчвам я от сърце! good
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #447 -: март 28, 2009, 15:14:50 »

Преди малко получих мейл от Вълшебниците на отдавна зададени въпроси относно услугите им и цените. Момичето, което ми е отговорило доста подробно ми е написала какви услуги могат да ми предложат, аз специално за украсяването ги бях питама, плюс ориентировъчни цени. Разбира се, цените са посочени в голям диапазон и е естествено да  етака, все пак нищо не съм уточнила. Казвам го, защото по-рано ги бях пооплюла, че не са ми отговорили.
Активен
happyfoto
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 37



« Отговор #448 -: март 28, 2009, 17:56:59 »

Eй в тая тема още не съм се разписал
 Уважаеим булки, по повод сватбените агенции ще ви изнеса една информацийка от кухнята, но без имена(ше ме намерат и ше ме обезглават нищо че съм анонимен ако трябва и по ай пи то сигурно)
  Отнася се за 99% от тях, другите един процент  - знаят че е истина моля да не се сърдят!!!
  Това са хора невероятни използвачи и експлоататори, част от тях и изнудвачи в непрекия смисъл.Правят се на важни, взимат големи хонорари(някои от тях), взимат яки комисионни от всичко или въртят собствен бизнес с всичко.Обърнете внимание че работят само с определен кръг от хора.Повечето предлагат само няколко ресторанта(защо ли), по една или 2 фирми за видеозаснемане, имат даже собствени фотографи(най-великите естественно), собствени дисководещи, фирмата за украса почти винаги е тяхна.Защо казах изнудвачи да поясня, за да не ме разберете погрешно - имам оплаквания от колеги в провинцията, че наемали гладни и начинаещи фотографи да снимат сватби за по 50лв, сами си изкопират снимките после , а от клиента искат 250-300 че и повече, и колко Българи живеещи в чужбина ги наемат за техните сватби(нормално като не са от тук и вечно няма време) и какво дране е после, печелят в пъти повече от всички участници в играта.В София вече нито един уважаващ себе си професионалист от която и да е област не работи с агенции, останаха само ресторантите и фирмите за украса.Знаете ли че взимат комисионна от 10% нагоре даже и от ресторант?А при 5000 лв сметка за какво става въпрос?А отивам на сватба , идват те(клиента ги е наел самостоятелно) и знаят по малко от мен как протича сватбата, налага се да им помагам, само и само да не ми пречат да работя.Идело ми е да хвърля камерата и апарата и да има взема професията, ама не става, трябват си качества(за описаните по-горе говоря, как да омаиваш хората умело и да им измъкваш паричките), които явно аз нямам   хахахха.Ще ви дам един съвет - форума е полезно нещо но правите една ФАТАЛНА ГРЕШКА - наемате видеото, фотото и DJ последно, отидете първо при тях, никои не знае за сватбата повече от тези хора, и много неща ще са ви по ясни.
Ей, най-после някой да го напише!Това важи с пълна сила за В.Търново-така че бъдещите булки да внимават!
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: март 28, 2009, 19:42:25 »

Аз също подкрепям мнениетя по-горе относно Нина( Нина Стил). Супер готина мадама, много отзивчива, пълна с идеи и никога до сега не си е натрапвала мнението! Тя ще организира и моята сватбаи съм абсолютно сигурна че съм избрала и съм се доверила на точния човек! good Препоръчвам я с 2 ръце.  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines