Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 29, 2024, 23:47:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции - 2 част  (Прочетена 176293 пъти)
 
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: март 14, 2009, 10:55:59 »

Съгласна съм с горните мнения. Определено е по-добре да се срещнеш с хората според мен. Аз поне бих го направила, не бих искала да се доверя сляпо на някой. Все пак е добре да поговориш с хората, да им кажеш какво искаш и да видиш как ще реагират те, това не може агентката да ти го предаде толкова точно.
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #376 -: март 15, 2009, 09:40:28 »

момичета благодаря ви за отговорите... аз понеже нямам много време ... милото и той все по командировки...ама явно ще намерим време да се срещнем поне с диджея, водещия и фотографа. Обаче сега пък ме вкарахте в недоумение...аз нямам снимки на роднините... само на родителите и на кумовете.. и сме дотук... трябва ли да имам снимки и на другите роднини....не ми е ясно girl_impossible
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: март 15, 2009, 12:13:24 »

mariana - не, не е нужно да носиш каквито и да е снимки на фотографа. Той ще има време да разбере кой кой е на самото тържество. Но винаги е добре да се видите лично с тези хора (видео, фотограф, диджей и т.н.) за да могат да придобият някаква представа що за хора сте вие и да какви са ви предпочитанията и очакванията от крайния резултат.
Активен
ralitoo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #378 -: март 17, 2009, 18:36:38 »

Здравейте на всички искам да попитам дали някои е ползвал услигите на сватбена агенция "Сбъднати мечти" smile
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #379 -: март 17, 2009, 22:53:29 »

Рали, не съм в този бранш но мога да ти препоръчам една агенция.Не знам как са с цените,но са много добри. good
Активен
ralitoo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #380 -: март 18, 2009, 11:26:24 »

AIVEN Ако можеш кажи коя е,защтото на мен от тази ми се стори доста добра жената с която говорих и за цялостна организация ми иска около 500 лв?
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #381 -: март 18, 2009, 14:11:06 »

Ralito била съм на сватба организирана от "Сбъднати мечти" - отзивите ми са смесени. Украсата беше добре, макар че балони навсякъде не са ми по вкуса, но все пак може би това е било желанието на младоженците. Цветните композиции по масите за гости, също изглеждаха добре и ни посрещнаха и настаниха надлежно. Но дотам! Не знам със сигурност дали DJ-я и водещия на събитието бяха от агенцията, но така мисля. Водещия разказваше вицове за грозни тъщи, докато младоженците и техните майки стояха прави в очакване на "захранването", ръсеше тъпотии през цялото време и поставяше всички в неудобно положение. А DJ-я се напи като мотика далеч преди края на сватбата, пускаше еднообразна музика в невъобразими комбинации, не можа да вдигне хората да танцуват и да се забавляват - всички си седяха мирно по масите и си говореха - пълен кошмар! Отново държа да отбележа, че не съм 100% сигурна, че озвучаването и водещия са били на агенцията, не искам да обиждам никого преднамерено, освен самите водещ и DJ разбира се, които си го заслужават напълно. За съжаление не знам имената им за да ви предпазя от подобен избор, но физиономиите им не мога да ги сбъркам! Също не ангажирайте и DJ Яни - история от друга сватба, на която гостите ходиха до колите си за дискове и му иззеха функциите, защото беше пълен провал! Не задължавам никого с мнението си - то е лично мое!
P.S. Става въпрос за Варна
« Последна редакция: март 18, 2009, 14:14:41 от Денито » Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #382 -: март 18, 2009, 14:32:32 »

Момичета,аз съм наела драгомир пантов и жена му!Агенцията им се казва "Финес".След 2 седмици ще се срещнем за да разбера какво предлагат!Моля ако някои има впечатления да сподели!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: март 18, 2009, 14:44:17 »

Аз имам впечатления, но от другата им работа - Драго е DJ, а жена му е операторка (мисля, че сина им е фотограф). За украси не знам, но Краси е много приятна жена. Драго на пръв поглед е по- особен, ама иначе е готин и изпълнява всичко.

Специално като DJ и филм съм много доволна от тях. За украса pardon
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #384 -: март 18, 2009, 14:48:02 »

Благодаря!Аз като се срещнах с него той ми показа какво предлагат,макар че аз знаех че е страхотен!Показа ми аалбум-мостра които беше невероятен!също ми предложи и покани и много други неща!Единственото което не разгледах беше каталога с украси!Но изцяло съм мнооого щастлива че успяхме да го наемем-него и екипа му!
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #385 -: март 18, 2009, 14:49:48 »

Момичета,аз съм наела драгомир пантов и жена му!Агенцията им се казва "Финес".След 2 седмици ще се срещнем за да разбера какво предлагат!Моля ако някои има впечатления да сподели!

тази агенция в софия ли е? защото въобще не съм я чувала
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: март 18, 2009, 14:51:32 »

В Бургас (освен ако няма друг Драго Пантов)
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #387 -: март 18, 2009, 14:52:28 »

За Бургас говоря!
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #388 -: март 18, 2009, 15:02:06 »

Показа ми аалбум-мостра които беше невероятен!също ми предложи и покани и много други неща!Единственото което не разгледах беше каталога с украси!
това с албумите мостри и каталози не е ли отживелица вече. Моята  агентка от идва с лаптопа и почва да ми показва снимки. Подредила си ги по фолдъри... даже в понеделник като се видяхме ме пита дали сме си избрали с милото песен за първия танц.  А ние пък въобще не сме се сещали че има такова нещо. Тя отвори една папка и почна да ни пуска подходящи песнички. Всичко й е в компютъра, само картички и разни неща от украсата ни показва наживо.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #389 -: март 18, 2009, 15:07:32 »

Така,да бъда ясна-показа ни 5 вида албума,които са правени на други двоики!В смисъл показа ни завършен вариант-истински албум!Различаваха се по монтаж и подредба!
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines