Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 29, 2024, 23:26:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции - 2 част  (Прочетена 176280 пъти)
 
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #315 -: март 04, 2009, 09:46:45 »

ами всичко... да отговаря за уреждането на  ритуален дом, църква, ресторант,меню, торта, 2 питки, DJ, Водещ, отограф, оператор, украси, чаши, цветя, букети, бутониери, късметчета, схема за настаняването на гостите и посрещане, покани - печат и дизайн, предлагане на подходящи подаръци за гости. Както и присъствие в самия сватбен ден. Май това беше... може и да съм забравила нещо. аз не съм сигурна дали мога да се справя сама с всичко това. какво ще кажете момичета 1000 лева ориентировъчна цена много ли е. Агентката още не я е изчислила точно... но със сигурност ще сключим подробен договор.

Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #316 -: март 04, 2009, 09:49:27 »

Агенцията, която сме избрали предлага пакет, който включва всичко, наистина всичко по организацията на сватбата за 1090 лв. Присъствието в деня на сватбата се плаща отделно. Става въпрос за Варна.

ами то значи моята оферта е доста  изгодна,  danceg ако е такава наистина, щото момичето само грубо пресметна наум
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: март 04, 2009, 09:57:18 »

Аз не мога да кажа дали е много или не, но бих те посъветвала да сключите договор.За да не стане в един момент, че се искат пари за още неща.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: март 04, 2009, 10:06:24 »

ами то значи моята оферта е доста  изгодна,  danceg ако е такава наистина, щото момичето само грубо пресметна наум
Зависи, сега в моята оферта например има още всякакви подробности като наемане на яхта, избор на рокля и костюм, халки, уроци по танци за младоженците, преводачи. Според мен цената е нормална.
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #319 -: март 04, 2009, 10:11:55 »

Аз не мога да кажа дали е много или не, но бих те посъветвала да сключите договор.За да не стане в един момент, че се искат пари за още неща.

ооо... ще искам детайлен договор.... ама ще се видя с още няколко агентки и тогава ще реша дали въобще ще работя с агенция. 
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: март 04, 2009, 10:35:10 »

Аз доколкото знам (от агенциите, с които говорих поне) в тези 1000 или 1100 лева влиза не наемането на яхта например, а по-точно казано судеиствието за наемане на яхта, цената на тортата също не е включена, а просто ти препоръчват от къде да си я купиш, за украсата също ми казаха, че се плаща допълнително. Аз затова предпочетох да наема само за украсата. Другите неща предпочитам да си ги избера сама tease
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: март 04, 2009, 10:41:24 »

Аз също мисля, че всичко това е съдействие за направата на горните неща.Съдействие за намиране на подходящи покани, фотограф, видео и т.н.И после се доплаща на всеки човек за неговата си работа, както плащаш за покани, подаръчета и други.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: март 04, 2009, 10:49:28 »

Разбира се, че е само съдействие, нито за момент не съм си помислила, че влиза цената за извършването на самите услуги, всяко нещо си се плаща.
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #323 -: март 04, 2009, 12:29:59 »

Аз също мисля, че всичко това е съдействие за направата на горните неща.Съдействие за намиране на подходящи покани, фотограф, видео и т.н.И после се доплаща на всеки човек за неговата си работа, както плащаш за покани, подаръчета и други.


е много ясно.... иначе как цялата сватба ще струва 1000 лева.... ехххх де да беше така  bee
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #324 -: март 04, 2009, 14:00:13 »

 Лично за мен тези примерни 1 000 лева са нещо много и малко нереални за едно съдействие. За провинцията да не говорим. Все ми се струва, че вече се навих и аз да стана сватбена агенция. При 2 сватби месечно ... Няма първоначален капитал, не се нуждая от банкови кредити, не закупувам оборудване, не плащам данъци. Ехееее..
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #325 -: март 04, 2009, 14:10:50 »

Лично за мен тези примерни 1 000 лева са нещо много и малко нереални за едно съдействие. За провинцията да не говорим. Все ми се струва, че вече се навих и аз да стана сватбена агенция. При 2 сватби месечно ... Няма първоначален капитал, не се нуждая от банкови кредити, не закупувам оборудване, не плащам данъци. Ехееее..

има логика това, което казваш. Аз имам идеи и бих искала сама да си направя всичко по мой вкус...ама като ходя на работа как да стане. Ще изляза веднъж, два пъти, 5 пъти... ама ми е неудобно постоянно. така е и с приятеля ми. правихме ремонт и всяко излизане беше едно такова молене, просене... направо ми писна. не искам да рискувам за едни 1000 лева дадени еднократно да си загубя работата. А през почивните дни толкова много неща имам да свърша, че дори не ми стигат. да не кажа и че ми се налага да работя и през почивните дни понякога. Иначе стига да си организиран, можеш да направиш сватба за чудо и приказ  girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: март 04, 2009, 14:13:51 »

 :offtopic:Петето аз ще ти кажа, че преди моята сватба работих всяка събота и неделя.На мъжът ми не съм оставила нищо, защото е загубена кауза.Използвах агентка за окрасата на ресторанта, за подаръчетата за гости и за воденето.Всичко друго съм си направила сама.Дали е станало хубаво или не гостите могат да кажат.Аз знам че за мен беше голямо удоволствие. Offtopic
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: март 04, 2009, 14:29:12 »

За провинцията да не говорим.
Ако имаш предвид Варна под провинция мога да ти кажа само, че тук голяма част от нещата са по-скъпи отколкото в София.
Мен лично цената ме устройва (а и ние няма да искаме абсолютно всички услуги, така че бъде малко по-евтино предполагам), защото наистина нямам време да изпипам всеки детайл, аз съм с 24 часов работен ден, 7 дни в седмицата pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: март 04, 2009, 14:36:32 »

Да в по-големите градове си е скъпичко, няма нищо, че не са София. good
Активен
rallito
Любопитен
*
Публикации: 34


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: март 04, 2009, 18:47:41 »

Здравейте от варна! Ние за цялостната организация на сватбата от късметчетата, през ритуала, арки, цвета, булченски букет, пътечки, декори и DJ  и водещ на самата сватба, абе всичко, което може да ви хрумне дадохме 3900лв. За мен тези 1000 лв само за посредничество са много, според мен има нещо друго!
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines