Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 08:39:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какъв текст бихте избрали/избрахте за своята покана?  (Гласуването приключено: май 19, 2008, 09:04:59 )
Стандартен - 27 (21.8%)
Забавен и закачлив - 64 (51.6%)
Римувани стихчета - 21 (16.9%)
Тип приказка - 12 (9.7%)
Общ брой гласове: 124

Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 2 част  (Прочетена 199811 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #270 -: май 09, 2008, 10:19:40 »

Gery79 препоръчани или нормални ги праща?
 Offtopic С един мой приятел от Швеция си изпратихме взаимно писмо с ДВД вътре. Нито той получи моето, нито аз неговото  crazy   Offtopic
Нямам им доверие на пощите. Но всички покани препоръчани ще ми съдере кожата  sad
Каквото стане това, в крайна сметка, но е жалко все пак.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: май 09, 2008, 10:25:02 »

Ами моите не бяха препоръчани,защото и без тва тежаха, струваха адски много и вече ми беше писнало да давам пари за тях.  знаеш ли какво бих ти препоръчала да пратиш един колет на майк аси или баща си с поканите вътре и те да ги изпратят от там.  Offtopic Майка ми ми прати  колет и препоручано писмо преди две седмици.Получих колета преди една от писмото няма ни вест ни кост а вътре ми е документа че не съм била омъжвана преди. Абе кво да разправям...  ANGRY
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #272 -: май 09, 2008, 13:06:24 »

И аз бях изпратила 5 покани по пощата (от София към други градове в страната), една от тях не стигна, така че това може би не е най-надежния вариант, само за краен случай.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: май 09, 2008, 13:10:34 »

Аз лично поканите на хората от други градове мисля да ги изпратя с куриер. Не ми се рискува пощата да ги загуби. nea
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: май 09, 2008, 13:27:22 »

Аз мисля три месеца предварително да ги дам лично на нащите си роднини и на приятели, а на приятелите на свекървата тя ще ги даде!  crazy Така ще имаме повод да се видим и да им обясним кое, какво по организацията. А срок за потвърждение да дам 10 дена! girl_wink
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: май 09, 2008, 14:21:42 »

тъй като вече моята сватба мина реших да се оплача от мястото, където печатахме нашите покани, съжалявам ако съм  Offtopic но ми се иска да споделя!

Поканите ги избрахме от Такрида и ги печатахме при тях. Първоначално в имейлите се държаха доста нахално и с претенции, че съм некоректен клиент (а те просто не бяха уточнили, че не е възможно да се поръча по меил само и искат плащане преди да са напечатани поканите) и да ходя да си търся другаде покани. Аз обаче тъпа и упорита държах на поканата, която те предлагаха защото отговаряше на темата на сватбата и си казах ок, преглътни отношението типично по български и не им обръщай внимание. Да уточня, че една покана струваше 2 лв, а печата 0,45 ст. Когато милото отишъл да ги вземе какво мислите  Oh my ... панделките, които са на поканата трябвало сами да си ги нанижем и вържем  Oh my ..., разбира се не бяхме предупредени за това... Както и да е! Поръчахме покани за родителите ни (две различни, защото милото няма баща и поканата трябваше да е в единствено число за майка му, а за моите родители в множествено), сестра ми и за кумовете също различни в женски род и в мъжки род, на всяка покана ни взеха по 5 лв, забавиха ги с един ден и от 5 покани 2 сгрешени  beating Oh my ... hysteric милото обаче не ги е видял на място в магазина, а чак аз ги видях когато ми ги снима с фотоапарата да ми ги покаже и съответно още време загубихме да ги печатат отново  angry

С две думи - не препоръчвам Такрида  nea
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: май 09, 2008, 14:37:06 »

егати кошмара,аз бих побесняла и най вероятно щях да им спретна гранде скандале като се знам  diablo
на мои близки пак там им бяха объркали на 30 от 250 общо покани имената на кумовете,наложи се да изчетат подробно поканите и за други грешки...имаше от рода на вместо на 05.10.2007 --> 10.05.2007 едни такива ги бяха забъркали,мани мани!
« Последна редакция: май 09, 2008, 14:39:42 от kikolina » Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: май 09, 2008, 14:44:08 »

kikolina да ти кажа побесняла доста меко описва състоянието, в което бях изпаднала като се има предвид какви мейли ми пращаха  angry но тъй като не бях в Бг и милото се занимаваше с тях, реших да не слизам до тяхното ниво и да им кажа, че качеството на услугите им далеч не отговаря на претенциите, които имат  beating като чета и при твоите приятели какви са ги наспорили вече не се изненадвам, че с нас се държаха така!


Булки, внимателно с Такрида! некоректни, невъзпитани и с претенции без покритие  diablo
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: май 09, 2008, 15:28:55 »

 Oh my ... Oh my ... Oh my ... Айде стига бе - ужас!!! А аз си мисля, че мойто било проблем. Е как може да объркат текста - те да не го печатат на пишеща машина!!! Лудница - ние тъкмо си взехме днес поканите и явно довечера ще трябва да ги чета (не са печатани в Такрида), ама кой да ти предполага, че може да има такива гафове.  NO
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: май 09, 2008, 15:33:55 »

skylife ние всичките текстове им ги дадохме предварително изпечатани на лист хартия, а грешките които бяха направили бяха, че на поканата на моите родители пишеше скъпи родители, каним ТЕ  beating а на тази на кумата скъпИ приятелко  beating направо да се смахнеш от ужас  diablo
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: май 09, 2008, 17:44:48 »

 beating beating Малиии - все си мисля, че ако бях аз щях да ги ... hunter Ама после като се сетя, че като имах проблем, първо се наревак (както подобава), а после им се обадих и любезно им обясних какво ТОЧНО искам и какво трябва да стане (ако може).Та ми е ясно. Ама е кофти - отиваш супер развълнуван да си вземеш поканите и те направо те поливат със студен душ... Мдааа
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: май 09, 2008, 22:24:08 »

На мен момента с печатницата сега тепърва ми предстои и направо ме хваща страх като чета. А да ви питам, искат ми по 50 ст за печат, с включен картон и рязане. Много ли е това според вас? Или е нормално?
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #282 -: май 09, 2008, 23:08:25 »

Леле, момичета, като чета какви проблеми сте имали с поканите и ...  bqsnasym Особено пък случая на Виенерин, където са се държали нагло. Ужасно е. Аз сама си направих моите и милото каза, че макар че не изглеждат като правени от професионалист, са прекрасни, защото са си наши и са направени с много старание и любов girl_in_love На мен дори ужасно си ми харесаха в интерес на истината. А за сватбени подаръчета на гостите решихме да им дадем по една красива наша снимка в красива скъпа рамка и с хубав пресонален надпис отзад. Това поне е нещо традиционно тук (решихме да не шашкаме гостите с прекалено много кривване от традициите)  laugh
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: май 10, 2008, 06:52:49 »

misskapriss на мен ми се струва нормално, като цена. Аз пък да ви кажа - снощи като се прибрах и милото ми носи поканите. И аз сядам да ги сгъвам, да видя дали всичко е ОК. И какво да гледам - на повече от половината, като са ги рязали, не ги изрязали добре, ами в единият ъгъл се виждат чертичките, които служат като помощни да може да ги нарежат в печатницата. Знам, че не е много ама днеска ще ги връщаме да ми ги донарежат както трябва. Освен това 4 от поканите са изцапани с мастило (или нещо такова) от печатната машина - е какво да ги правя тия покани мам........ А е проблем да се печатат малко бройки, защот оизлизали много скъпи. Ами ще ми ги напечатате без пари. Ся съм полудяла и вече ще се карам... beating beating beating
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: май 10, 2008, 06:59:49 »

kopche, и ние много си играхме с нашите и доста време изгубихме. Аз хич не съм от търпеливите и по едно време щях да се заблъскам с тези покани, но добре, че мъжа ми е по-балансиран  blush. И добре станаха. А ти защо не си сложила снимка да се похвалиш, а?  diablo  blum
skylife, аз бих се разправяла до дупка с тези хора, защото си е тяхно задължение да ги направят както трябва, щом им плащате за услугата, без значение по какъв начин ще стигнат до обещаното качество... скъпо им било  beating beating beating
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines