Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 12:28:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант - 2 част  (Прочетена 185577 пъти)
 
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: март 20, 2008, 11:51:18 »

Продават се и изкуствени такива листенца. Мисля, че са на поносими цени и освен това отпада ангажимента точно в денят на сватбата да се ходи за тях.
Мила roumyana , това с изкуствените листенца доста улеснява, а ако и добавиш и ориз към тях ще се получи чудно!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: март 20, 2008, 13:09:35 »

браво на вас доста добри идеи Bravo Bravo Bravo
ама много хубаво ще стане както съм го замислила нали?
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 20, 2008, 14:25:34 »

Разбира се че ще стане много хубаво! good
Такива изкуствени листенца в пликче видях днес в небезизвестния магазин Джъмбо!
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: март 21, 2008, 11:09:52 »

Бихте ли ми казали как вървят горе-долу цените на малките цветни аранжировки за масите и жарданиера за младоженската маса. От ресторанта ми предлагат 30 лв за малките и 100 лв за младоженската маса  smile
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: март 21, 2008, 11:13:23 »

Моята жардениера  за масата беша 70 лв.Аз лично много си я харесвам. Можеш да я видиш на снимките. А тези по масите около 15 лв. въпреки, че сватбата ми беше след Свети Валентин и цените на розите драстично бяха се качили. Цените, които ти предлагат са доста високи като при определяне на цената се има впредвид от коя цветна борса са закупени цветята, какви са те и какъв е сезона?Нека ти покажат няколко снимки, за да можеш по-добре да прецениш.
« Последна редакция: март 21, 2008, 11:28:37 от mirindadimi » Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: март 21, 2008, 11:26:17 »

И какви са цветята като вид (рози, лилиуми, хризантеми) и колко са големи аранжировките (брой цветя в тях). Същото се отнася и за аранжировката за булченската маса, понякога е възможно да се комбинира и украсата за колата да е достатъчно голяма и за масата.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: март 21, 2008, 11:28:39 »

В пловдив жарданиерите за масите на гостите са около 15 ,но може да си намериш и за 10 , даже ако ти правят букета в същия салон спокойно може и да свлиш още цената , на едни мои приатели им излезе 7 всяка, то реално един много хубав букет е толкова. Относно букета за булчинската маса, доколкот знам масова практика е букета на колата да се сваля и да се поставя на масата-той излиза около 100 лева, тук и булчинските букети са толкова . Но всичко зависи от цветята , които си избрала и броят им разбира се.
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: март 21, 2008, 11:31:55 »

А Little_Sweet_Didka какво ще кажеш за тази практика с изпозването на една обща жардениера за колта и масата, че е икономично съм съгласна, но дали е практично. Мисълта ми е дали няма възможност цветята от колата да литнат или начупят и после да стоят зле на булченската маса sad
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #98 -: март 21, 2008, 11:51:39 »

Здравейте! Това с изкуствените цветенца е страхотна идея, мисля и аз да я използвам. За свещите и аз съм за, но пък може би ще сложа само два големи свещника с по 3 свещи от двете страни на нашата маса, защото украсата ще  еот ресторанта и не съм сигурна с колко неща можеме да ги натоватим. Някои ползвал ли е услуга само на ресторанта и как стоят нещата? Къде е магазин Джъмбо и има ли в София магазини с подобни листенца и свещи на по- ниски цени? Ето една идея от този форум с свещи и листенца, която бях харесала...
Активен
amya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 300



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: март 21, 2008, 11:54:14 »

 yahoo Аз съм много щастлива понеже от нашия ресторант казаха че украсяват масата за младоженците и остават само масите за гостите. И да ви кажа съм намислила нещо много интересно. Харесала съм си едини производители на цветя с много изгодни цени. И ще купя много цветя и каквото още е нужно, и преди сватбата ще си направя моминско парти. Като всички поканени ще участват в направата на украсата  yahoo . Мисля, че ще е много весело и всички ще са доволни.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: март 21, 2008, 11:57:34 »

А Little_Sweet_Didka какво ще кажеш за тази практика с изпозването на една обща жардениера за колта и масата, че е икономично съм съгласна, но дали е практично. Мисълта ми е дали няма възможност цветята от колата да литнат или начупят и после да стоят зле на булченската маса sad
Аз бях така, а и май повечето така правят. Но те са си достатъчно добре застопорени и не мисля че ще има проблем.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: март 21, 2008, 11:58:15 »

Мисля че ако са направени както трябва, няма да се разлетят или нещо.

Ето виж това е ползвано първо за кола

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=124404&photo=139
 
а после за масата:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=124404&photo=138

Тази също е комбинирана за кола и маса, но нямам снимки.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=124404&photo=87
« Последна редакция: март 21, 2008, 12:03:56 от Little_Sweet_Didka » Активен
amya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 300



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: март 21, 2008, 11:58:47 »

Магазин Джъмбо се намира на Бул. България, малко преди Била. Най - удобно е с трамвай 7 (но зависи къде живееш). Слизаш на Била и се връщаш малко, няма как да не го видиш. А иначе там има невероятни неща. Аз се влюбих в едни свещи - орхидеи, които се слагат във вода. Има много голям избор найстина.
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #103 -: март 21, 2008, 12:00:00 »

Страхотна идея! Направо блестяща good При мен проблема е че ресторанта е в друг град и аз ще разчитам каквото съм направила да го занеса няколко дни преди това и да обсъдиме  с тях украсата, те също ще украсят нашата маса, а за другите имали някакви ленти и аз каквото измисля дотогава. Но трябва първо да говоря с тях!
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: март 21, 2008, 12:00:27 »

Вуйчо ми ги сложи като тръгваха, само колкото да снимат украсената кола, после спря и махна цветята и ги сложи пак малко преди да вземе булката, пак за снимките.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines