Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 14:13:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант - 2 част  (Прочетена 185632 пъти)
 
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #105 -: март 21, 2008, 12:03:18 »

Момчета не е много добра идеята за букета от колата защото първо че се поврежда и не запазва вида в който трябва да е  ,второ държача за колата е по висок и ви скрива букета когата е пред вас на масата.По принцип нормално е цената на една такава екибана за булченската маса да е от 40- 60 лв  ,за гостите от 7  до 15 лв.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: март 21, 2008, 12:09:58 »

Abii позволи ми да не се съглася. "Държача" за кола вобще не е висок и няма как да скрие младоженците на официалната маса. Пиафлората в която се нареждат цветята за колата и пиафлората в която се нареждат цветята за масата е доста сходна като височина, разликата да е 2-3 см максимум. Освен това не мисля че цветята ще се повредят от карането, е разбира се ако младоженския автомобил кара с 100км в час ще се повредят, но мисля че повечето коли карат с доста по ниска скортост, не само заради украсата но и заради видеооператора който снима.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: март 21, 2008, 12:24:54 »

Да, и затова булките трябва да си казват че ще го ползават след това и за масата, но все пак да ти кажа не съм виждала толкова високи украси за кола, защото ако са много високи и шофьора няма да може да вижда каъде кара.  pardon
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #108 -: март 21, 2008, 12:28:14 »

по принцип ги слагат от страната на булката  ,но както и да е  съжелявам наистина че не мога да ти пратя няколко изпълнения на варненски цветарки .Особенно едното беше цял храст. laugh
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: март 21, 2008, 12:33:21 »

Е това с храста е интересно да се види. Мисля, че ако наистина е толкова високо (над 30 см) може да се постави пред масата на младоженците като допълнителна украса. Все пак след като се влезе в ресторанта кой гледа колата???? особено ако е била под наем.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: март 21, 2008, 14:04:01 »

Abii моля те пусни това което ми прати на и-маейла, махни главите на младоженците да не се обидят, но моля те пусни този "булченски букет".
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #111 -: март 21, 2008, 20:00:41 »

Не е ли гадно когато гостите влизат в ресторанта булченската маса да няма украса, защото още не е свалена от колата!?
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #112 -: март 21, 2008, 20:04:31 »

Не е ли гадно когато гостите влизат в ресторанта булченската маса да няма украса, защото още не е свалена от колата!?

Ани, ако смятате да използвате украсата от колата за масата на младоженците, можете да добавите малки свещи и листенца от рози (или нещо подобно), за да не е съвсем голо, а след това пак си добавете украсата.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: март 22, 2008, 00:55:27 »

Ами когато гостите влизат в ресторанта букета определено вече ще е на младоженската маса. Младоженците влизат вървейки последни в ресторанта, но реално те не отиват последни в ресторанта. В пловдив това е масова практика и аз до скоро не го знаех, но акто гледам повечето са така и е много ефектно. Не знам на накой да му се е скапал букета .
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #114 -: март 22, 2008, 15:24:48 »

Аз не искам украсата от колата да е и на масата, искам да са в различни цветове. Украсата на колата ще е в розово, както и моя букет, а тази в ресторанта в бяло
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: март 22, 2008, 15:28:59 »

Аз не искам украсата от колата да е и на масата, искам да са в различни цветове. Украсата на колата ще е в розово, както и моя букет, а тази в ресторанта в бяло
Абсолютно те подкрепям!
За кола харесвам един вид украса, а за ресторант съвсем друга!
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: март 22, 2008, 15:47:52 »

Аз също смятам да използвам букета от колата за официалната маса. Дори мисля при поръчката да предупредя цветарката, за да изберем подходяща форма, която би отивала и за двете предназначения. А горе-долу колко излиза едно такова нещо?
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #117 -: март 22, 2008, 15:49:10 »

Зависи от големината и от цветята. От 50лв. нагоре.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: март 22, 2008, 17:14:20 »

аз не исках да ползвам украсата от колата именно защото не желаех когато гостите влязат тепърва да се украсява пред тях голата ни младоженска маса *THUMBS*ние не само влязохме последни в ресторанта ами и пристигнахме последни....то и няма как нали отиват младоженците с кумовете на фотосесия някъде..през това време гостите се настаняват в ресторанта @}->--а булчинската кола е с нас така че украсата няма как да се сложи преди ние да идем на място в ресторанта good
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: март 22, 2008, 17:34:05 »

Сайт с идеи за украса на масата на младоженците, колата и букети. Слагам го тук, т.к. става въпрос за украса.
http://www.bulexpress.net/gallery/ekodelyan/thumbnails.php?album=9
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines