Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 12:21:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант - 2 част  (Прочетена 185548 пъти)
 
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 16, 2008, 14:51:35 »

здравеите момичета,може ли да ми кажета някои саит за украси в бг. give_rose
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 16, 2008, 19:40:39 »

http://www.elfite.net/index.php
ето нещо, но ми се струват високи цените?
Активен
borislavaa
Любопитен
*
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 18, 2008, 10:54:46 »

ако има булки от търговище, искам да попитам за идеи за украса за ресторант стария град на борово око.Ресторанта е сравнително нов и черпя идеи.
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: март 19, 2008, 20:36:25 »

Имам голяма чуденка за свещите. Много държа да има на всяка маса поне по една свещ, т.е. за около 20 маси. Ходих днес до магазин Джъмбо, там има доста евтини свещничета и много свещи. Та имам три варианта. Единия с цилиндрична по-дебела и висока свещ, но си мисля, че е хубаво да се сложи и нещо под свещта за всеки случай. Други свещничета са за обикновените тънки и високи свещи, като има ниски и има едни които са като висока чаша. С високите свещи и свещници сигурно ще се получи по-добре тъй като ще се виждат измежду шишетата и другите неща по масите. Но пък са и по-нестабилни...
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: март 19, 2008, 20:40:08 »

аз нашите свещи също ги взех от джъмбо -от големите свещи са ..........под тях няма да слагаме нищо.........няма никакъв проблем!
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #80 -: март 19, 2008, 21:13:52 »

И аз исках свещи , но милото не иска. Според него може някой да ги бутне и да стане гаф.
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #81 -: март 20, 2008, 09:19:13 »

И мен ме притеснява че някой може да ги бутне, така че сигурно няма да слагаме, пък и в ресторанта ще сме в 16.30-17.00, да запалим свещи посред бял ден не ми се струва добра идея. Иначе си мислех ако слагаме да са от тези ниските цилиндричните свещи защото са по-устойчиви, има и ароматни, а под тях се слагат едни такива стъклени купи, така че става съвсем безопасно. Във фирмата, която ще ни прави украсата казаха че имат от тях, ще ги донесат и после ще си ги вземат, ние си плащаме само свещите.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 20, 2008, 10:10:49 »

И аз съм против свещи на сватбата!!! Този ден е подходящ за много, много, много, много, ама много цветя!!! Flower Flower Flower Flower Flower Flower Flower
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 20, 2008, 10:31:40 »

Аз също искам много цветя, мисля на всяка маса да има ваза поне с по три лалета. Но като е вечерна сватбата според мен ще се получи много добре със запалени свещи, става по-уютно и романтично.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 20, 2008, 10:38:07 »

Момичета, никой няма да ги бутне, на моята сватба пак имаше много цветя но и свещи, някак си по...празнично и изискано ми стоеше. Но ако сватбата е дневна незнам дали има смисъл.
На нашата сватба нямаше бутнати свещи. pardon а  Party time danceg (танците) бяха доста и бурни!
Снимки - в галерията!  good
« Последна редакция: март 20, 2008, 13:58:00 от maria_lakova » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 20, 2008, 10:55:20 »

Момичета, аз няма да наемам агенция за моята сватба , а ще правя всичко сама, изниква обаче един въпрос и ако някой може да ми помогне ще е добре.
Нашата церемония ще е изнесена в двора на ресторанта и искам когато минавам по пътеката пред мен да вървят шаферчетата и да хвърлят розови листа-много романтично и хубаво smile. Но от къде да взема тези листа-ако си купя рози на нормална цена предполагам че поне 100 рози ще трябват, което си излиза 300 лева. Едва ли някъде продават само листа от рози, не знам наистина -има ли някой идеии.Или може би от някъде да  намеря поувяхнали рози? Ако имате опит с тези неща,предварително благодаря smile give_rose
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 20, 2008, 10:56:08 »

Аз също съм за свещи и т.к. ще сме в ресторанта към 6:30 мисля свещите да ги донесат сервитьорите като сервират основното, т.е. някъде около 8 може би
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 20, 2008, 10:58:57 »

roumyana можеш да влезеш в 2-3 цветарски магазина и да помолиш да ти съберат листа, всяка роза се почиства преди да се изложи за продан, а отделно ако сватбата ти е по към лятото, тогава вече има и българска роза, която е с къса дръжка и държи ниска цена. Така че може от борсата за цветя да си купиш такава роза.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 20, 2008, 11:17:52 »

Продават се и изкуствени такива листенца. Мисля, че са на поносими цени и освен това отпада ангажимента точно в денят на сватбата да се ходи за тях.

Аз се отказах от свещи, защото август месец и без тях е много топло sad
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: март 20, 2008, 11:42:55 »

според мен свещите допринасят уют и красота на цялата обстановка..........много е стилно със свещи!А това за бутането им ми звучи странно.......била съм на много сватби и на нито една нямаше бутане на свещ!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines