Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 06:26:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо - 2  (Прочетена 188738 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: януари 05, 2010, 17:33:50 »

С тази рокля корсет няма да ти е необходим. Както вече са ти казали момичетата, корсетът е вграден в роклята. Зависи от големината на бюста ти това дали ще си без или със сутиен. Моята рокля имаше подобна горна част, аз бях чашка Б тогава и без сутиен корсетът стоеше празен, затова ми зашиха предната част на един сутиен отвътре за пълнеш и да ми повдигне бюста. Иначе бях с бели прашки и боса и това беше юли месец. При теб може би ще е добре да си с чорапи или чорапогащник.
Активен
emillie
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #346 -: януари 05, 2010, 22:14:03 »

Ами бюстът ми е пълна чашка B, понякога и сутиени с размер С ми стават. Просто искам да се получи ефектът на леко изскачане на бюста и затова все си мисля, че още малко повдигане и подплатяване няма да е излишно. smile

Затова съм си набелязала ето този модел на Triumph   http://image01.otto.de/pool/formata/2558702.jpg
и ето този на Flirt
http://flirt.delfina.bg/LINES/916/59164/s_5514.jpg

Надявам се да ги има в магазините им, защото не искам да поръчвам по интернет, без да съм пробвала.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: януари 05, 2010, 22:20:45 »

Моят сутиен беше много подобен и те съветвам да ти го зашият за роклята, защото иначе може да стане фал. Режат се частите, които ти обикалят гръдния кош заедно със закопчалката и остава само предната част на сутиена, която се зашива за бюстието на роклята. На мен ми свърши работа и най-прост китайски сутиен от първия срещнат магазин, дори няма значение колко е обиколката, важно е чашката да ти е по марка. Няма смисъл да си даваш парите за триумф, трябва ти най-обикновен сутиен с банели и подплънки. Но решението си е твое. Успех.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #348 -: февруари 03, 2010, 09:31:26 »

Аз пак съм тук след дълго отсъствие. Няма да мога за ден да изчета всичко, обаче вие сте много сладки и ми давате отговори още преди да съм задала въпроса.  smile

Намерих си дрешка за подписването. Но сега ми се появи пък проблем с какъв сутиен аджаба се носи това чудо?!?! Видях в поста на emillie белият, без презрамките и май ще свърши работа. ellie_bellie, ако твоят е бил подобен, кажи, не ти ли се смъкваше и изобщо имаше ли някакви проблеми с него. Не искам силиконови презрамки, защото ми се зачервява кожата от тях.

Това долу е дрешката. Отзад е с доста оголен гръб. Естествено, манекенът не съм аз.  blum


* 5.02_small_a__42669_thumb.jpg (9.64 KB, 61x150 - видяно 4329 пъти.)
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: февруари 03, 2010, 09:45:05 »

Su_to, аз съм много доволна от силиконовите чашки. Купих си такива, които не са за еднократна употреба, а се измиват след всяко ползване с вода. Струваха около 23лв - 25лв, но наистина нямат грешка smile Бях с тях на сватбата и после пак си ги носех...сега съм си ги прибрала за лятото...наистина са много удачни за гол гръб girl_wink
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #350 -: февруари 03, 2010, 09:56:21 »

Ха, това е доста добра идея. Само имам едно въпросче, аз....да го кажем така...не мога да се похваля с кой знаеи колко невероятен бюст. Силиконовите чашки не искат ли човек да си има повечко "материал" и той да е добре оформен? Иначе още утре ще отскоча до магазина да взема едни.
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: февруари 03, 2010, 10:07:50 »

Те имат размери, така че не се притеснявай, и аз не съм с голям бюст, дори бих казала че  съм с малък girl_wink
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: февруари 04, 2010, 13:13:51 »

Аз пък бях без сутиен, тъй като бюстието ми беше страхотно, стегнато и отзад с връзки, бях притеснена преди това, но толкова ми беше удобно през цялата вечер smile и оттогава проносих такива бюстиенца без сутиен, много удобно и красиво и особено за дами с по-малък бюст, наистина уголемява Girl_hide
А пък такива готини сватбени прашчици си намерих тогава на Лормар и отивам на касата да плащам и продавачката ми казва 10 лв, а на тях пише 27, а то имало промоция, някакво намаление Bravo
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: февруари 26, 2010, 22:27:19 »

Момичета какви са ви отзивите от обиколките по магазините. Аз нищо не намирам в бяло, а ми се искаше за идеята да си намеря нещо феерично. Да не говорим, че неща от рода на корсети, по-интересни нощнички и всичко подобно почти липсва като асортимент. А не ми се рискува да поръчвам оналайн, защото не знам какво ще излезе. Иначе тези дни си отразих няколко неща в моя любим цвят, които си нарочих за медения месец, но не се знае дали ще изтрая до тогава да не ги нося.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #354 -: февруари 27, 2010, 08:05:04 »

Виж в Търговския дом, срещу Съдебната палата. Има магазинче на "Триумф", а зад него още едно за бельо. В него доста често се намират добри попадения, ако огледаш. Не знам в момента какво има, аз ще ходя чак към осми март, да търся, защото на мен ми трябва корсет "бриджитка" за роклята, иначе няма как.
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: февруари 27, 2010, 18:10:04 »

Ох Су и аз цяла седмица търсих сутиен бриджитка, за да мога да меря рокля днес и накрая намерих само един на по-нормална цена, че не ми се даваха много пари за сутиен само за мерене. За съжалание с бързината не съм го огледала много и се оказа доста големичък, та не знам дали ще го ползвам изобщо някога. В последствие и се оказа, че и не ми е трябвал, защото в повечето магазини ти слагат подплънки, а вече като се спреш на роклята се уговаряш дали ще се пришива и  какво ще се прави.
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: март 07, 2010, 22:30:40 »

Поръчах си това за първата брачна нощ(или по-скоро втората pardon).Много го харесах като го видях yahoo.Вие какво мислите?Шаферката ми каза че прилича но опаковка на бонбон sarcastic
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: март 07, 2010, 23:19:40 »

Страхотно е! Със сигурност мъжът ти ще остане без думи  blum
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: март 09, 2010, 18:47:21 »

Ева страхотно е Girl_hide Може ли да споделиш от къде е?
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: март 09, 2010, 20:18:53 »

От eBay,както много други неща good
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines