Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 19:56:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо - 2  (Прочетена 189232 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: март 16, 2009, 11:14:39 »

Супер, дами  heart. Добре ме ориентирахте и в цените, че се бях поизплашила, че е нещо екзотично и иском много. Ще намина тези дни през магазините за бельо.
и аз моя си го купих за 2.50, а на една приятелка лятото й уших от едни ластични панделки + цветенца и стана прекрасен жартиер. в кинкалериите има голям избор на дантели, така че може да разгледаш и да си харесаш нещо от там
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: март 16, 2009, 14:19:38 »

Много харесвам бельото на Етам, много е хубаво, но тук нямат магазин cray
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #272 -: март 17, 2009, 00:20:26 »

Е, материите не са особено фини, но за цената си е достатъчно издръжливо (говоря за чужбина, където като цена е една от доста приемливите, така да се каже "народни" марки). И дори пералнята не го съсипва. Дантелите и детайлите в изработката обаче са грубички за моя вкус.

Но пък има цяла серия "меджик пуш ап" дето правят страхотни гърди и даже ми се наложи да обяснявам на мъжа ми да не се впечатлява толкова, че всички жени пазаруващи в Етам имат същите като моите , та не е нужно да ревнува  sarcastic

Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #273 -: април 02, 2009, 11:30:26 »

Момичета на моита рокля и пришиха чашки,защото е с полугол гръб и наистина е по удобно,но аз си мисля да си ложа и от тези силиконовите сутиени!Как мислите!Аз ще си взема защото така или иначе ми е нужен и за други дрешки и ще го пробвам с роклята!
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: април 02, 2009, 11:35:26 »

и аз мисля да си взема сега такъв ако ми е удобен ок, ако не ще си търся друг за роклята
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: април 02, 2009, 11:45:04 »

Ако можеш мини без него на сватбата. Хич не ми харесва да се вижда тази прозрачната част отзад или на сватбена рокля силиконови презрамки. Мое мнение, да наистина е по-важно нищо да не изпада, но когато имаш 6 месеца да избираш рокля, по добре я избери така, че да  няма нужда да се вижда нещо такова. Хайде, на ежедневно облекло или за дискотека - нормално, не ги забелязвам даже, но по официалните снимки  stop
 Не искам никого да ангажирам с мнението си, във всеки случай не е толкова страшно и е за предпочитане пред това да се подръпваш постоянно
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: април 02, 2009, 11:52:32 »

аз говоря за тези изцяло силиконовите сутиени дето се лепят на бюста - не съм носила такъв и ще пробвам сега преди да отида да шием роклята
но без сутиен не мога в никакъв случай, по възможния вариант е силиконовият ако ми е удобен да го пришием вътре в деколтето на роклята
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #277 -: април 02, 2009, 11:53:39 »

Аз говоря за този,а не със силиконовия гръб


* nudeybra.gif (27.07 KB, 250x376 - видяно 2510 пъти.)
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: април 02, 2009, 11:55:20 »

и аз за такъв говоря good
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #279 -: април 02, 2009, 12:01:11 »

В Асеновград беше на 15лв,аз сега в събота ще гледам за такъв и ще го пробвам дали е удобен,а ако се захаби нещо ще си купя още един!Но определено ще има проба за удобство!
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: април 02, 2009, 12:07:09 »

после да ми пишеш моля те дали е удобен smile
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: април 02, 2009, 12:08:24 »

Не знам защо, но ме се струва, че този тип сутиен няма да е подходящ за по-голям бюст. Да си призная обаче не съм пробвала и ми е интересно дали все пак има някакъв push-up ефект. Иначе аз ще си имам сутиен вграден в роклята. Остава само да го открия, защото трябва да не е с високи чашки от една страна и презрамките да не са прекалено в страни, а по-скоро по средата, за да могат да "влязат" в презрамките на роклята.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #282 -: април 02, 2009, 12:10:28 »

Разбирасе!Веднага щом го взема ще го сложа и ще го понося един ден,а и аз имам една такава подходяща блузка!Имам чувството че ще е удобен!Аз не знам как ти е роклята,но моита е с връзки и като се стегне ще прави бюста повдигнат и оформен!
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: април 02, 2009, 12:55:46 »

Момичета, и аз много се бях надъхала за такъв лепящ се силиконов сутиен преди сватбата, но при мен се оказа, че не върши работа.  nea И до сега си стои чисто нов, а в бюстието на роклята ми пришиха чашки.
Задължително пробвайте да го носите един ден дали се чувствате добре с него.
На мен изобщо не можеше да ми залепне и стои стабилно. Представям си как ще е  лятото при по-високи температури и като почнат танците. Освен това нещо ми се раздразни кожата и доста ме сърбеше от тази материя. 
Според мен този сутиен НЕ дава обем, защото по принцип е тънък и няма банел, който да повдига.
Чувала съм и много добри отзиви, но вероятно зависи от модел/марка на сутиена и от вида на гърдите.
Така че, много е индивидуално.  pardon

Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: април 02, 2009, 13:06:28 »

Аз бях с такъв и бях ужасно доволна така залепи че нямаше отляпяна  blum
Но да кажа че за голям бюст е  :\моят е малък и го придържа но гоямия бюст мис е струва че няма да ържи добре но незнам пак
Аз лично не съжалявам и го препоръчвам няма ядове с него
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines