Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 00:44:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДРЕБОЛИЙКИ - 2 част  (Прочетена 147138 пъти)
 
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: март 24, 2008, 17:27:49 »

Моите квадратчета за късметчетата са 12х12 бялото и 13х13 розовото, а "пълнежът" им е доста (монета 5 ст., 3 бонбонки, жито), тоест за по-малко пълнеж може и по-малки, според мен. smile
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: март 26, 2008, 13:21:59 »

момичета, едно съветче ако може за листенцата от рози  blush
намерих едни в нета и това им е описанието:
Разпръснете тези нежни розови листенца за да създадете неповторимо романтична обстановка за любимия човек. Отлично допълнение към декорирането на масите в ресторанта и пода в църквата. 50 броя в опаковка. Страна производител: Китай

за 50 бр. листенца цената е между 3.50 и 4 лв. в зависимост дали е един цвят или е микс.
http://marquise-group.com/shop/index.php?cPath=2_30&osCsid=jurf9c9m7ssctbl1ou2sf6v1i6

тези листенца дали ще се спаружат ако ги пръсна по масата като аранжировка или са специално обработени или може би сушени и няма да изглеждат зле след някой и друг час? някой има ли опит с тях?

мерси  give_rose
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: март 26, 2008, 13:31:40 »

Wienerin това са изкуствени, текстилни листенца мила!  good
Спокойно можеш да си поръчаш и да ги използваш, вземи си обаче поне 2-3 пакетчета.
« Последна редакция: март 26, 2008, 13:33:18 от Little_Sweet_Didka » Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: март 26, 2008, 13:48:11 »

Wienerin това са изкуствени, текстилни листенца мила!  good
Спокойно можеш да си поръчаш и да ги използваш, вземи си обаче поне 2-3 пакетчета.

ауу колко съм невежа  blush мислиш ли, че ще стигнат 150 бройки за църквата, ресторанта и украса по масите? ти виждала ли си ги "на живо"? добре ли стоят или си личи че са от плат? защото аз наистина се заблудих  girl_haha
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: март 26, 2008, 13:54:46 »

Хм...  scratch one-s head Hmmm чакай че забравх за какво точно ти трябваха...шаферките ли щяха да ги разпръскват пред вас като вървите или какво беше?
Най-добре е да ги видиш на живо колко са като количество (аз не съм ги виждала на живо). Иначе на мен ми изглежат красиви, зависи кой цвят си избереш.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 26, 2008, 13:58:39 »

Хм...  scratch one-s head Hmmm чакай че забравх за какво точно ти трябваха...шаферките ли щяха да ги разпръскват пред вас като вървите или какво беше?
Най-добре е да ги видиш на живо колко са като количество (аз не съм ги виждала на живо). Иначе на мен ми изглежат красиви, зависи кой цвят си избереш.

мии ще искам в църквата да са по земята, като излезем от църквата шаферките да хвърлят пред нас заедно с жито и късметчета и отделно за ресторанта ще искам да има по белия "килим" и после по масите като украса?  blush някак си и аз не мога да си представя 50 бройки листенца много ли са, малко ли са Girl_sing
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: март 26, 2008, 14:04:35 »

Wienerin в такъв случай може и да не те оправят 150бр.  Hmmm Попитай ги от сайта дали има как да ги видиш, да отидеш до офиса им или нещо такова, ако не поръчай си 200бр, и ако прецениш че ще са ти малко ще поръчаш още.  good
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: март 26, 2008, 14:50:25 »

Wienerin, имай предвид и, че в зависимост от броя на шаферките ще ти трябва различно количество листенца. Аз например си мислех в началото късметчетата да ми ги хвърлят шаферките, които още не съм решила колко ще са, но нашите късметчета са 25, ако имам 5 шаферки, прави по 5 късметчета в кошничка, коет ще стои смешно някак.
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #173 -: март 26, 2008, 16:51:58 »

ауу колко съм невежа  blush мислиш ли, че ще стигнат 150 бройки за църквата, ресторанта и украса по масите? ти виждала ли си ги "на живо"? добре ли стоят или си личи че са от плат? защото аз наистина се заблудих  girl_haha

Wienerin, този уикенд бях в Джъмбо на бул. "България" - там има от тези листенца, на етаж -1 са. Можеш да отидеш да ги видиш. Wink Определено си личи, че са изкуствени, но като са разпръснати по земята, това едва ли е от особено значение. blum
Активен
Sunshine
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #174 -: март 26, 2008, 18:52:11 »

Момичета, сигурно вече е обсъждано по-назад, но не открих, та се чудя: тези късметчета с тюла след ритуалната зала ли се хвърлят или след църквата ? На мен ми се струва , че трябва да ги хвърлят след ритуалната зала, а след църквата да имаме друго - напр. цветен ориз, жито, листенца , нещо от този род. Ако има правило кое къде , моля разяснете ми  smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: март 26, 2008, 18:56:32 »

Момичета, сигурно вече е обсъждано по-назад, но не открих, та се чудя: тези късметчета с тюла след ритуалната зала ли се хвърлят или след църквата ? На мен ми се струва , че трябва да ги хвърлят след ритуалната зала, а след църквата да имаме друго - напр. цветен ориз, жито, листенца , нещо от този род. Ако има правило кое къде , моля разяснете ми  smile
ами на сватбите на които съм била се прави именно това което ти си обяснила-тюлените след ритуалната,а житото и т.н. след църквата blush
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: март 26, 2008, 18:57:10 »

след ритуалната се хвърлят good *THUMBS*от самата църква ще ти искат в табличка жито стотинки и бонбонки @}->--които се хвърлят след църковния ритуал
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: март 26, 2008, 19:12:23 »

Wienerin, аз вече дори съм си купила такива листенца за украса на масите,защото нашият ресторант си е пищен и само тава ще ни и по масата украсата, е и тейбълкартичките и подаръчетата де,пак ще е пълничко...На мене много ми харесват,разбира се личи че са от плат но са доста нежни...поне мойте...пък и намерих точно в нашият цвят, бананово и мисля че ще стоят перфектно по масите...аз съм си взела за 60 души или по точно 10 кръгли маси , 6 пакета по 50 листенца....изчислихме това ще е подходящо..така че ти си прецени,мисля че 150 ще са малко,но не знам за колко маси ти трябват...успех! Party time Party time Party time
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: март 26, 2008, 19:55:04 »

ето какви цветчета за закичване срещнах , лесно се правят О.К. ама дали са подходящи за закичване? незнам?  Wink


* 28954_996256.jpg (64.1 KB, 640x480 - видяно 236 пъти.)
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: март 26, 2008, 21:55:42 »

Аз лично мисля, че са доста симпатични и стилни. А и определно не е голяма сложнотия за изработка. Ако и на теб ти харесват, давай смело good Аз, ако реша да закичвам гостите, бих се възползвала от идеяата. girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines