Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 01:12:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДРЕБОЛИЙКИ - 2 част  (Прочетена 148485 пъти)
 
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #135 -: март 19, 2008, 19:49:12 »

И аз си намерих тюл, точно такива цветове каквито исках *YAHOO*сега се захващам да сътворявам кошнички Yes
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #136 -: март 19, 2008, 21:10:13 »

Момичета на каква хартия печатате благодарствените писъмца към подаръците? Искам сама да си ги направя и не знам каква хартия да купя за да си ги напечатам
А относно тейбъл картичките, от един лист картон колко на брой се получават?
« Последна редакция: март 19, 2008, 23:16:11 от aniiii8 » Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: март 20, 2008, 10:09:53 »

За хартията за писмата може да идеш в някоя голяма книжарница и да избереш на место.
А по мои изчисления от 1 лист могат да се получат 4 или 6 тейбъл картички.. Но лично аз ще ги правя по 6, защото ако са 4 излизат прекалено големи  girl_wink
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: март 20, 2008, 10:24:56 »

Ани, забравих от кой град си  blush но ако си от София или Варна отиеди в книжарница "Слънчоглед" там има много голям избор от цветни листа и картони! good
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #139 -: март 20, 2008, 10:48:41 »

Здравейте! Не съм сигурна дали тук е мястото да попитам какви точко неща трябва да купиме за сватбата. Става въпрос за дреболийките... шампански, вино, колко чаши и за къде? Бутонери и за кои гости, кошнички за хвърляне и все такива неща, защото ми се иска като отида веднъж до Асеновград да си набавиме всичко необходимо...?
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: март 20, 2008, 11:24:29 »

Това зависи от ритуалите и как точно ти си представяш нещата. Аз имам или ми предстои да купя:
 - 2 чаши за ритуала за гражданския брак;
 - шампанско;
 - късметчета си направих, тук прочетох, че трябва да са колкото годините на булката, но нечетно число, аз ще съм на 24, направих 25;
 - бутониери - още не сме решили колко и за кои гости;
 - кошнички - една за късметчетата, една за бутноиерите, може би ще взема и още една;
 - сватбена книга;
 - тейбъл картички, картички с номерата на масите, евентуално менюта;
 - възглавничка/кошничка или кутийка за халките;
 - бутониери под формата на гривнички за шаферките;
 - подаръчета за гостите (за тях има и отделна тема).

За тези се сещам, може да съм изпуснала нещо.
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #141 -: март 20, 2008, 11:38:18 »

На нас от църквата ни казаха и една чаша за червено вино, бутилка червено вино, мед, погача и свещи за нас, кумувете и родителите (по-големички)
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #142 -: март 20, 2008, 12:20:36 »

Много мерси за отговорите и аз досега четох тази тема и се надъхах много от нещата да направя сама, поне късметчетата, а и тейбълкартичките отдавна си харесах от постовете тук модел и сами ще ги правиме. А и обожавам да се занимавам с такива неща.И на мен ми се върти нещо в главата за в църквата 1 чаша и украсена бутилка червено вино...
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: март 20, 2008, 12:39:08 »

Мили дами, едно въпросче имам, но незнам дали тук е мястото, ама ми се стори най подхорящо blush Много искам на излизане от църквата да пуснем по едно гълъбче. Има ли някой идея от къде се намират? Търсих упорито, но не мога да намеря човек или фирма.  scratch one-s head Става въпрос за София.
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: март 20, 2008, 16:42:06 »

Bybeto защо не провериш в някой зоомагазин good
А момичета вижтв тук има доста дреболийки и хубави идеи дано да съм полезна girl_wink
Активен
borislavaa
Любопитен
*
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: март 21, 2008, 12:58:22 »

какво ще кажете ако бонбоните за късметите са от захарно тесто.Дали ще стане добре.Аз искам да са малко по големи от тези детска радост.Захарното тесто е това дето го използват за розите по тортата.Споделете с мен дали е добра идея.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: март 21, 2008, 13:37:07 »

С това тесто би трябвало да стане.. Дори може и в някакви други форми да се направи, да не е точно като сфера, а сърчице например  girl_wink
А щом искаш да са ти по-големи от бонбонките, това е решението  good
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: март 21, 2008, 13:38:04 »

какво ще кажете ако бонбоните за късметите са от захарно тесто.Дали ще стане добре.Аз искам да са малко по големи от тези детска радост.Захарното тесто е това дето го използват за розите по тортата.Споделете с мен дали е добра идея.
а ти ли ще го правиш или готово го продават?
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #148 -: март 21, 2008, 14:01:13 »

Мили дами, едно въпросче имам, но незнам дали тук е мястото, ама ми се стори най подхорящо blush Много искам на излизане от църквата да пуснем по едно гълъбче. Има ли някой идея от къде се намират? Търсих упорито, но не мога да намеря човек или фирма.  scratch one-s head Става въпрос за София.

Bybet0, видях, че тази сватбена агенция предлага бели гълъби http://svatbarite.com/. Виж в меню "Цени". smile
Активен
borislavaa
Любопитен
*
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: март 21, 2008, 14:16:18 »

смятам да го направя.Прави се от един белтък и килограм пудра захар - докато стане твърдо тесто.Иначе идеята да са сърчица е добра, но нали се хвърлят и мисля че ще се счупят.
« Последна редакция: март 21, 2008, 14:22:30 от borislavaa » Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines