Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:21:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросче относно видеоператор,ди джей и фотографи?  (Прочетена 161233 пъти)
 
DJ - Ivo
Ентусиаст
**
Публикации: 59


« Отговор #330 -: октомври 05, 2008, 19:00:58 »

Наси . Благодаря ти за подкрепата. Bravo Но мисля че и госпожицата pachoran или както е там всъщтност иска да каже същто.А именно,че не е необходимо да си завършил такова училище за да си свършиш добре работата. Самоче или не ме разбра или просто я сърби езика и се чуди как да си го почеша. yahoo
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: октомври 05, 2008, 19:10:08 »

Ехо малко се попрекалихте не мислите ли.Айде стига сте разваляли темата.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: октомври 05, 2008, 20:48:59 »

ние не бяхме чули нито 1 дума за нашите оператор и фотограф; нито в интернет пишеше нещо за тях, но останахме наистина много доволни;

обработката е невероятна, наистина;

а хората в деня на сватбата се постараха, наистина;
Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #333 -: октомври 06, 2008, 11:24:10 »

 smile Леле, някой как се вживяват някои в теоретични постулати   crazy

Дипломата е предпоставка за теоретична подготовка, но не гаранция за качество. Опитът е фактор, а препоръката от доволен клиент дава увереност на клиента при вземането на решение.
Добрият резултат се получава  като комбинация от много фактори - добра теоретична подготовка, достатъчно опит в областта (не всеки завършил медицина може да бъде хирург, примерно), качествена техника, добри условия за работа (било в дома на булката, гражданското, църквата и ресторанта), както и достатъчно време, за да се работи спокойно и творчески (напр. за фотосесията).

Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: октомври 06, 2008, 18:23:25 »

Нашият фотограф беше Любомир Любенов - няма какво да му правя допълнително реклама, достатъчно са го хвалили. Изключително мило и любезно момче. Снимките му са просто прекрасни. Не са стандартните сватбени фоторафии с нагласени пози. Много сме доволни!
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: октомври 06, 2008, 18:30:57 »

Нашите видеоператор, фотограф и ди джей ги наехме водейки се от отзиви за тях в интернет, включително и тук във форума. На първата ни среща си изградихме някакво мнение като поведение и излъчване, видяхме техни продукти и така. Останахме много доволни от ди джея- Ники Лазони. Направи страхотен купон. Усещаше настроението на гостите и дансинга беше винаги пълен. Стана страхотна веселба. Всички ритуали, на които държахме се получиха много добре. Гостите нямаха време да скучаят. Както бяхме говорили нямаше чалга и всичко беше на ниво. Гласувам с две ръце за Лазони.  smile
За снимките и видеото ще пиша допълнително когато получим крайния продукт. През деня обаче се държаха много професионално. good
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: октомври 06, 2008, 18:32:17 »

Нашият фотограф беше Любомир Любенов - няма какво да му правя допълнително реклама, достатъчно са го хвалили. Изключително мило и любезно момче. Снимките му са просто прекрасни. Не са стандартните сватбени фоторафии с нагласени пози. Много сме доволни!

Мила,пускай да гледаме и ние снимки,де! sad
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: октомври 07, 2008, 10:00:31 »

ами ние нищичко не бяхме чували, виждали или чели;

дадоха ни едно видео и малко снимки, но определено, това, което получихме след сватбата е много надо това, което бяхме гледали;

освен това през цялото време ни обясняваха кое как ще бъде - особено вкъщи и в гражданското, като съвет имам предвиди  подсказка;

за някои неща изобщо не се бях и сещала;

освен това са готини и като хора, радваха ни се;

даже, като отидохме да си вземем филмът и снимките, ни поканиха да останем, поинтересуваха се как сме и т.н., даже на нас ни стана неудобно, че и отказахме, но просто много бързахме;

искам да кажа, че освен професионален опит - който си личеше от километри, имат и съвсем човешко отношение, а не гледаха на нас като на стока!!!
Активен
miminka
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: октомври 08, 2008, 11:12:12 »

KRISTINKA,dj Miro e strahoten,беше на сватбата на сестра ми преди 4 години,много ми хареса как води сватба,тази година и аз се омъжих,поканих Миро да озвучава моята сватба,много добре се справя,музиката е разнообразна,има добра комуникация между него и нас,каквото пожелаем като музика,това пуска,като естествено той знае кога да пусне песните,не  ги пуска хаотично,винаги има замисъл в последователността,сега незнам дали в пловдив има един миро или и друг не мога да кажа,така че аз знам само един,дано да е същият,не се набива на гостите с приказки,всичко е преценено и умерено,защото миналата седмица бях на една сватба с двама водещи,беше ужасно според мен,защото не спряха да говорят,и то през цялата сватба слушах само техните гласове,да не говорим ,че пускаха предимно ЧАЛГА-чалга блус,същинска чалга,това ми беше противно.
 дж миро пуска най различна музика,сега той си пуска и стари песни,които са били хитове на старото поколение,такаче на сватбата бяха удовлетворени емоциите на всички гости-от най малките до 80 годишните,всички ставаха да играят.според мен това е правилно решение,защото на сватба трябва дасе веселят всички,а не само младите.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: октомври 08, 2008, 11:57:05 »

миминка, мерси много за инфото  give_rose..аз съм на същото мнение относно работата на дж-я..сега ще се поразтърся за някакъв негов телефон да изнамеря, мерси отново:)
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: октомври 14, 2008, 16:05:37 »

Момичета горещо ви препоръчвам Димитър Яков Bravo
Ако искате заповядайте да разгледате нашият сватбен албум blush
http://album.svatbata.bg/MIHAYLOVI-08/
Ако някой иска координати да ми пише на лични Успех с подготовката на бъдещите булки give_rose
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: октомври 14, 2008, 16:37:39 »

ние не бяхме чули нито 1 дума за нашите оператор и фотограф; нито в интернет пишеше нещо за тях, но останахме наистина много доволни;

обработката е невероятна, наистина;

а хората в деня на сватбата се постараха, наистина;

Моля те, дай координати smile
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: октомври 15, 2008, 11:44:51 »

Момичета, някой има ли отзиви за Кристал Видео. Цените са доста добри, но всъщност как стоят нещата.  crazy Споделете  Girl_hide
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: октомври 15, 2008, 11:50:58 »

tasty, една от срещите ни с видео опреатори преди сватбата беше със жената от Кристал Видео. Не се спряхме на нея  pardon Иначе работи с добра техника. Услугата се предлага заедно с фотограф. фотографът е мъжа й, за който предполагам, че не е професионалист. Но ако търсиш добра цена, мисля че това е удачен вариант.  smile
Активен
kpacmaBu4ka
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: октомври 15, 2008, 12:36:00 »

Нашите оператор и фотограф ни бяха лично препоръчани от кума ни и наистина се справиха много добре.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines