Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:28:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросче относно видеоператор,ди джей и фотографи?  (Прочетена 161319 пъти)
 
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: септември 02, 2008, 07:58:08 »

Аз искам да кажа едно голямо благодаря на ДЖ Хорхе! Харесахме го на сватбата на наши приятели и въпреки, че искахме да се срещнем с няколко диджея преди да се спрем на някой, още на първата ни среща решихме, че това е човекът, който ще направи купон на сватбата ни! И той се справи блестящо! Спази абсолютно всички уговорки, които имахме преди това, а те не бяха малко. Предложи ни страшно весела игра, която много забавлява и нас и гостите.

Виктор Попов - мисля, че няма какво да ги коментираме. Парите, които дадохме за овъртайм, нашето кратко клипче и това на кумовете + камерата си заслужаваха до стотинка!
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: септември 03, 2008, 11:06:43 »

Аз пък искам да питам защо не казвате това за кои градове се отнася. sad
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: септември 03, 2008, 11:31:24 »

И "Виктор Попов" и Диджей Хорхе са от София. "Виктор Попов" снимат и в други градове, трябва да ги попиташ.
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: септември 03, 2008, 11:47:03 »

благодаря!
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: септември 07, 2008, 17:24:56 »

момичета помощ-спешно се нуждая от координати на видео, понеже се оказа че нашето просто няма да дойде..моля ви до сватбата има още 15 дни а ще стане така че няма да имаме камера..ПОМОЩ help help help help help
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: септември 07, 2008, 17:49:48 »

момичета помощ-спешно се нуждая от координати на видео, понеже се оказа че нашето просто няма да дойде..моля ви до сватбата има още 15 дни а ще стане така че няма да имаме камера..ПОМОЩ help help help help help
Ако искаш мога да ти препоръчам нашия оператор,от който останахме доволни става дума за Влади от Volk Vision,ако искаш пиши на лични за координати  good
Но ето ти направо страницата му,ако има нещо питай и пиши http://volk-vision.com/
Но става дума за София,незная дали предлага услугите си и за други градове,ако не си от София  pardon
« Последна редакция: септември 07, 2008, 17:55:21 от Danitkaaa » Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: септември 07, 2008, 18:32:15 »

имам координати на няколко оператори, но нито един от тях незнам как работят
виктор попов
студио биона
до ла до
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: септември 07, 2008, 18:59:52 »

Грабвай Виктор Попов и не му мисли!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: септември 08, 2008, 09:15:42 »

Аз мога да препоръчам нашият видео оператор:
www.volk-vision.com
Активен
Daninka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #294 -: септември 10, 2008, 08:53:24 »

Посредствена работа ! Във всички случаи няма да е той, а някой обучаващ се !
Привет Pachoran,
малко със закъснение виждам отговора ти за Супер Саунд Акустик и понеже спомена, че си от бранша, ще бъдеш ли така добър да се аргументираш защо определяш тяхната работа като посредствена. Ще ми бъде от полза!
Благодаря
Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #295 -: септември 10, 2008, 09:28:47 »

Ако искаш мога да ти препоръчам нашия оператор,от който останахме доволни става дума за Влади от Volk Vision,ако искаш пиши на лични за координати  good
Но ето ти направо страницата му,ако има нещо питай и пиши http://volk-vision.com/
Но става дума за София,незная дали предлага услугите си и за други градове,ако не си от София  pardon


Привет, отново!
Наблюдавайки работата на немалко оператори по време на събитието, както и отзивите от клиентите после, напълно съм съгласен с момичетата тук, които препоръчват www.volk-vision.com. Влади е наистина добър професионалист (опитът му по сватби е голям, за немалък фактор е и работата му като оператор в телевизията); монтажите, извършвани от Ивана (която е и монтажист в телевизията), са на ниво - със сигурност всичко това е предпоставка за добре свършена работа.
Не се притеснявайте да се свържите с тях, предоставят и демо-дискове, от които допълнително може да придобиете представа за работата им, ако все още се колебаете.
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: септември 10, 2008, 09:44:31 »

момичета намерих си видео..едно огромно благодаря за препоръчаното видео тук... give_rose
Активен
Dany2008
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #297 -: септември 11, 2008, 21:22:23 »

ARMANI , бъди така любезен /а/ да дадеш повече информация за фала с фотографа Немски.
Тоест повече информация за Вас. Сватба, дата, имена и т.н.
Иначе какво , просто никой не разбра че това си е антиреклама и някой иска да оплюе фотографа.
Горкия човек.
А пък и Пачоран как се изказа.
Хора, нали знаете че не ви вярваме!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: септември 11, 2008, 22:43:38 »

Нашето видео за София беше Виктор Попов - едно голямо "ДА" за него и едно голямо благодаря give_rose  Всичко е както го искахме и не е пропуснат нито един момент  Bravo
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: септември 12, 2008, 07:06:36 »

krasunkata аз ви гледах вече клипчето на сайта good, даже си мислех да ти пусна коментар в темичката, но пусто време... Наистина е хубаво, песента, която сте подбрали също, а сватбата е била страхооооотен купон!  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines