Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:23:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросче относно видеоператор,ди джей и фотографи?  (Прочетена 161252 пъти)
 
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 20, 2008, 18:38:00 »

Фирмата, от която ние наехме DJ предлага апаратура за караоке. Ето тук е сайта:http://djdany.nma.bg/index.html. Само не съм сигурна, че цените са актуални. При нас има някакви допълнителни колони и микрофони заради изнесеният ритуал и не мога да се ориентирам по цените на сайта, а и не знам дали това се отразява на цената за допълнителен час. Нашият пакет е 300 лв. и 60 лв. на час след петият.

Ние не си падаме по караоке, но според мен ще е супер купон. Имам много приятели, които много се кефят и много биха са забавлявали. Но на мен ми е скучно, затова не поискахме да има.
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #31 -: февруари 28, 2008, 15:51:25 »

момичета колко ви излиза DJ на нас ни препоръчаха един които взима 45,00лв. на час като това са данни от миналата година?Питам за да знам,ако толко си варвят ок
Активен
MayaB
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #32 -: февруари 28, 2008, 16:39:48 »

50 лева на час взима нашият smile
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 28, 2008, 16:52:28 »

А пък нашият - 60 лв. / час .... но пък много горещо ни го препоръчаха от няколко места и ние се навихме бързо  girl_wink

Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 28, 2008, 16:56:02 »

И ние вчера направихме уговорка с DJ за 50лв/час. Мисля, че тарифите са горе-долу стандартизирани за тази услуга, за разлика от други  girl_wink
Активен
Birbochukova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #35 -: февруари 29, 2008, 13:33:09 »

За София става дума. Фотото е Огнян Билански /някой беше писал във форума за него/, не съм сигурна много за цената ама беше 400 - 500лв. за 3-часов филм с надписи и снимките ще са само на диск, ама колко бройки бяха не си спомням crazy, ще се поразровя и ще ви пиша.DJ- ще е около 300лв. и каза че няма да ни взима допълнително за просрочени часове ако са да 2-3 часа, капаро не ни иска, защото сме капарирали ресторанта.Той се казва Юли и ни го препоръчаха от Крали Марко, а и си работи там.
Активен
rchopeva
Новак
*
Публикации: 10


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 04, 2008, 10:50:58 »

Здравейте момичета,
от две седмици сме в дилема и не можем да решим дали да наемем професионален видеооператор или не. От една страна ни се иска да спестим малко парички, повечето хубави оператори са по 500 лв, и да възложим на някои приятел да снима любителски. Освен това сме наели страхотен фотограф, който каза че ще ни направи поне 400 снимки. От друга страна сватбата е веднъж в живота и ни е страх да не пропуснем тези моменти от стиснатост. И така вече 2 седмици умуваме и не можем да решим с милото. Той все казва ти реши и ..
Моля ви за помощ, кажете за колко от вас видеофилмът е по стойностен и какво гледате повече видеото или снимките.
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 04, 2008, 12:15:40 »

моето лично мнение е  че видео е задължително да има...................не мисля че точно това е нещото от което трябва да се спестят парички...............НИКОГА един любителски запис няма да може да се сравни с този на професионалист.................и след време ще ви е яд.................специално ние от фотото и видеото няма да пестим................!!!а фотото и видеото са две несравними неща.............не може да се избира по между им....................просто и двете трябва да присъстват!Успех
« Последна редакция: март 04, 2008, 12:18:31 от hristi » Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #38 -: март 04, 2008, 12:39:19 »

Моя съвет е да си намериш един добър екип фото и видео .След време ще те е яд ,че нямаш хубава фотосесия и филм .От друго спестете но от това недей Мила !Мое лично мнение !Сватбата минава за един ден но снимките и видеото си остават и това е един незабравим спомен за поколения напред !Успех при вземането на решение!
« Последна редакция: март 04, 2008, 12:45:48 от Abii » Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 04, 2008, 13:33:25 »

Аз пък смятам, че спокойно мога да спестя от видеооператор. По-назад в темата пак бе обсъждан въпроса. За мен лично това са пари, хвърлени на вятъра. Гарантирам ви, че филма от сватбата не се гледа повече от 1 път, даже и това е много. Така, както  и моя филм от бала не знам даже къде е, и не съм го гледала и един път. Същото ще е и с този от сватбата. Предпочитам да наема много добър фотограф. Имаме толкова приятели, които не са си гледали също филма от сватбата, един път едни тръгнаха д аго пускат да го гледаме и гледахме 20 минути само как отиват да вземат булката, беше скучно.....и не го догледахме...
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 04, 2008, 16:00:16 »

Аз пък смятам, че спокойно мога да спестя от видеооператор. По-назад в темата пак бе обсъждан въпроса. За мен лично това са пари, хвърлени на вятъра. Гарантирам ви, че филма от сватбата не се гледа повече от 1 път, даже и това е много. Така, както  и моя филм от бала не знам даже къде е, и не съм го гледала и един път. Същото ще е и с този от сватбата. Предпочитам да наема много добър фотограф. Имаме толкова приятели, които не са си гледали също филма от сватбата, един път едни тръгнаха д аго пускат да го гледаме и гледахме 20 минути само как отиват да вземат булката, беше скучно.....и не го догледахме...

Бих дала моя съвет- Видео, фото и Ди джей са водещите неща за едно сватбено тържество.
Бях булка преди 24години, сега на 23.08.2008г ще женя сина си. искам да ви кажа, че снимките и видеоозанемането са си в ретро стил, което сега е много интересно на всички около мен. Така, че не пропускайте този запечатен спомен, дори и 1 път на една година да се сещате за тях, ще имате деца,внуци.Не пестете пари за сметка на по евтин вариант, няма да го усетите, но за в бъдеще ще сте оценили това. Bravo
« Последна редакция: март 19, 2008, 18:55:16 от gucci » Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 04, 2008, 22:51:55 »

Аз се отказвам от видео, не защото не можем да си го позволим или искаме да спестим пари, а защото го смятам за ненужно, нещо без което можем да минем. Иначе диджеят и фотографът са задължителни. И още нещо - замисляли ли сте се, че в момента почти няма къде да гледа човек старите си видеокасетки, защото вече няма видео вкъщи, а дивиди плеър. За какво ми  е по тази логика да си правя филм на някакъв носител, който евентуално да гледат моите внуци след 25-30 години и то я го гледат, я не, защото дотогава може и дивидиплеърите да са отживелица.....Това естествено не ми е основния аргумент, но аз като цяло не обичам да ме снимат с камера и цяла вечер някой да ходи по мен с някакъв прожектор да ме осветява  и да ми подслушва разговорите, защото "трябвало да ги заснеме за бъдните поколения"... NO
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #42 -: март 05, 2008, 10:23:48 »

Накой има ли впечатления от фирма за фото и видео Скайвижън?
Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 06, 2008, 11:00:51 »

Аз мога да дам мнение за фото,видео и ДИ ДЖЕЙ в Бургас...
моята сватба беше на 09.02.08г и...фотограф-Иван Няголов-много съм доволна,направи ни страхотен албум и на диск ни даде 1202 снимки!!Няма момент който да си заслужава да се снима и да е пропуснал!!СТРАШНО СЪМ ДОВОЛНА!!!
Видеооператор...имах уговорка с Бъчваров,но в последния момент (когато вече бяха в къщи да ме взимат)разбирам,че не е той а негов колега,направо побеснях,но беше сватбеният ми ден,вече бях с булчинската рокля,гостите в къщи и не ми се занимаваше с панаири.Инъче щях да вдигна олелия до небесата!И в крайна сметка...иде ми да ида със диска при него и да го трясна по тиквата!МНОООГО ЗЛЕ!!!снимал ръждясалата табелка на вратата на двораи я монтирал!На тържеството снимал два женски задника В МНООООГО БЛИЗЪК ПЛАН как се тресат под звуците на бясен кючек и ги монтирал на видеото...отделен е въпрост,че това беше единствената бясна чалга на сватбата,защото имах уговорка с ДИ ДЖЕЯ да не пуска кючеци,но нямаше начин...за всекиго по нещо!Има доста моменти в които е абсолютно наложително да се монтира музика,а такава няма...като например момента в който кумата ми слага булото...Тя от притеснение неможа да го сложи и се чува много ясно как ми казва "Само да не ти пробия главата с тия фиби!"   tease е те тука тряяше да има музика и да не се чува нищо!!!пълна скръб!
ДИ ДЖЕЙ!!-ДРАГО много е готин!Нямаше момент от сватбата в който дансинга да остане празен!Просто нямам думи!Пуска базици и едновременно с това не прекалява!Просто професионалист!Всичко за което говорихме беше направено!

А относно това дали трябва да има или не фото и видео на сватбата...мисля,че това е нещо от което човек небива да се личава,защото ,бъдете сигурни,ще има моменти които ще трябва да се снимат на клип!Моменти които ако гледаш на снимка няма да са ти толкова интересни!Аз сега като гледам видеото от нашата сватба много се смея!Има моменти които са много весели а аз в дена съм пропуснала!
Активен
rchopeva
Новак
*
Публикации: 10


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 06, 2008, 11:41:50 »

Здравейте отново,

много ви благодаря за всички съвети и отговори. В крайна сметка решихме, че ще наемем видеооператор, но тъй като държим най-вече на фотото няма да избираме скъпа фирма. Чудя се между тези двете, моля ако някой е ползвал услугите им да си каже мнението.

1. http://www.PhotoVideoBG.com

2. http://www.bgfoto.info

Благодаря отново и успех на всички бъдещи булки в организацията
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines