Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:32:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросче относно видеоператор,ди джей и фотографи?  (Прочетена 161365 пъти)
 
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« -: февруари 14, 2008, 17:10:51 »

Little_Sweet_Didka, мога ли да те помоля за координати на твоят фотограф .... снимките ти са много хубави  Bravo

..... и може ли да ми кажеш приблизително колко Ви струваше услугата, какво включваше ?

« Последна редакция: февруари 20, 2008, 11:24:04 от maria_lakova » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 14, 2008, 22:32:37 »

Старата тема е ето  тук
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 15, 2008, 12:12:37 »

И ние си запазихме Диджей за сватбата - не знам как се казва, защото всъщност той беше диджей на една сватба на наши приятели и много го харесахме още тогава, та мъжът ми сега звъня на булката и тя даде координатите. Той е диджей в Мохито и много ми допадна, че хем водеше сватбата, хем не се натрапваше постоянно с тъпи коментари, така че да досажда, а и пускаше страхотна музика, точно по наш вкус.

Иначе в монета сме в процес на наемане на фотограф (работи за няколко списания). Пак наш познат, който  също работи в екип и с видеооператор. Другата седмица ще ходя да видя снимки и да говорим за условията. А за видеооператора още се колебая, т.к като цяло не виждам смисъл от него.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 16, 2008, 11:44:03 »

 help help help Моля дайте ми съвет как да изберем DJ за сватбата ни, като не живеем в България и  най -вероятно ще се приберем седмица две преди събитието. Родителите на моя приятел могат да се видят и да говорят с него, но както и те сами казаха ще преценят дали става или не от тяхната гледна точка, не от нашата....А ние си мислим че DJ е най-важния човек за хубавата сватба и ни се иска да отговаря точно на нашите изисквания. Отделно че нямам идея какво трябва да се пита един DJ (изключваме финансовия въпрос  pleasantry ) и по какво се съди дали е добър или не. Да не говорим за факта че като разбере че живеем в чужбина, може да започне да иска безбожни пари.... Оххххххххх нищо не идва наум GROAN ...........помагайте, моля Ви   help help help
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 16, 2008, 14:19:59 »

Красунката, за кой град става въпрос? Освен това на какво държите като изискавния: на програмата ли, на музиката ли, на самия човек какъв е или на чувството му за хумор. Един добър ДиДжей се определя от много фактори като най-важния според мен е да не е простак и селяндур и да оважи вашата представа за протичането на тържеството или най-малкото да се съобрази с вашите музикални желания (например ако държите да преобладава определен вид музика или да се изключи друг вид). Дай ни повече информация, за да можем адекватно да ти помогнем. Спокойно, и аз съм организирала сватба от чужбина. Само без паника! Постижимо е, вярвай ми!  good
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 17, 2008, 01:28:00 »

Prin4ipessa мерси за свткавичния отговор  thank you, като прочетох написаното и се успокоих малко(за нищо друго не се притеснявам, освен за тоя DJ)

Градът е София, а за изискванията ще се опитам да опиша-

На първо място да има усет, какво се харесва на гостите и какво ги кара да танцуват и да се веселят (то вярно че това зависи и до голяма част от гостите- ако не са купонджии хора, колкото и да е добър DJ, надали ще се получи   веселбата pleasantry) ,

на второ място да не налага собственото си мнение на 100 % и да иска да си провежда всичките ритуали дето си ги знае, и както добре си го казала: да уважи представата ни за протичане на тържеството

чувството за хумор е задължително

да бъде коректен (бях чела случаи със пращане на заместници и разни глупави оправдания че не можел да се яви на сватбата  nea )

А това за музикалните желания, хем съм за, хем против- исками се да на този ден да чуя много мои любими песни, ама аз ако съм добър DJ който си разбира от работата ще се подразня някой ми даде списък с песни които трабва да пускам, така че си мисля горе долу да очертаем някакви стилове, изпълнители и песни, а той според ситуацията да си избира какво да пуска

Това се сещам за сега
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #6 -: февруари 17, 2008, 14:33:50 »

До модераторите!
Аз предлагам тази тема да се раздели на две теми - една за DJ и една за фото и видео.
От половин час се опитвам да намеря някава информация за фотографи, но съм принудена да изчета и един куп неща за DJ, което реално погледнато си е съвсем отделна тема.

« Последна редакция: февруари 17, 2008, 15:04:54 от KlaraFina » Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #7 -: февруари 17, 2008, 15:12:03 »

Четох, четох и пак не ми стана ясно какви са условията при които фотографите оферират услугите си.
Бихте ли споделили с мен какво получавате след сватбата като брои снимки, вид на носители, албуми, нещо допълнително?
Цена? Допълнителни такси?
Може да ми пишете на лични.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 17, 2008, 16:43:21 »

Пиша ти какво ни казаха в Сватбен център София. Не останахме много впечатлени от качеството на снимките обаче.
  280 лв. цена, като фотографа идва пред ритуалната зала. Ако искате да тръгне още с младоженеца се доплаща около 40-50лв. като на нас ни казаха, че може да не доплащаме, защото няма църква и ритуала е в ресторанта. Фотографа снима до рязането на тортата. Получаваш диск със снимки, колкото е направил, нямат лимит на броя снимки. Освен това получаваш албум с извадени 150 снимки, около седмица след сватбата. При желание може да се доплати луксозен албум, който е на твърд картон и снимките са принтирани на него, много добре изглежда и много траен - могат да го разгледат 100 човека и пак да е като нов. Струва 150 лв. първото копи е по 70 лв. всяко следващо, защото вече  няма труд по подготвяне.
Активен
iveto_e
Любопитен
*
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 17, 2008, 23:06:46 »

gadamer4e, дай координати на тези DJ и фотограф ако може  blush
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 18, 2008, 11:36:43 »

Някой да има впечатление от кристал Видео?
http://www.kristal-video.com/
Офертата им изглежда доста добра. 300лв. за видео и 200 лв. за снимките pardon Няма ограничение в часовете за снимане. Капарото се плаща след края на сватбата (30%)
« Последна редакция: февруари 18, 2008, 11:38:38 от d_petrovska » Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 18, 2008, 13:01:12 »

Ние вече си наехме фотото  и видеото-всичко 400 лв.Фотото-150 получавам албум с 85 снимки и др.качени на диск, а видеото 2-комплекта по 3ч.и половина обработен материал-некодирани дискове.Мисля че е добре, а това със албума със всички снимки на картон и допълнително мога да си го направя, а и вие също и мисля че ще ви излезе по-евтино, но не съм сигурна-прави се на дигитална машина мисля.А и всички ще са през цялото време при нас-близо 12 часа от 12 до 12.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 18, 2008, 13:06:35 »

Една ли е фирмата и за двете услуги и за кой град става въпрос  girl_wink
Активен
MayaB
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #13 -: февруари 18, 2008, 15:30:36 »

Здравейте, някой да има впечатление от DJ-я, когото предлагат в Панорамата на парк-хотел Москва?
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 18, 2008, 21:14:58 »

Искам да ви попитам DJ-ите, с които сте се срещали показва ли ли са ви материали от други сватби. Защото ние днес говорихме с няколко, които казаха, че няма да ни дадат такива, защото не мислят че е редно да ни показват чужди сватби, защото не искат да учат конкуренцията и защото имало един начин да си избереш DJ - чрез препоръка. Да ама аз скоро не съм била на сватба и последните пъти когато съм била DJ-я не ми е харесвал. Какво значи по препоръка, като всеки има различни идеи за добрият DJ?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines