Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 23:30:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С какво се занимавате вие и вашата половинка?  (Прочетена 78803 пъти)
 
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юли 26, 2007, 19:42:45 »

и аз да се разпиша smile Аз завърших "Туризъм" и имам още 3 изпита по "МИО". Сега работя в " Toyota" , а милото има кафе smile
Активен
Теди
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: август 26, 2007, 08:12:19 »

И аз ще се разпиша в "клуба на военните съпруги".Вече 6 години-мисия,курс,обучение...мисия,курс,обучение......(не е лесно).А аз съм студентка втора година.Работя за инвестиционен посрередник,като брокер.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: август 26, 2007, 22:49:08 »

Ха-ха каква хубава темичка....
Та аз съм юрист и дори юни месец си взех изпита за адвокат,но се чудя още дали да се вписвам още в колегията...По принцип работех в една адвокатска кантора до скоро,но после ме преместиха в един много готин офис като юрисконсулт и колегите и хората там много ми допаднаха,но в последствие адвокатът не се разбра с "бизнесмените" и си ме изтегли,та аз сега съм в нещо като отпуск по взаимно съгласие до края на сватбеното пътешествие,но не съм сигурна дали ще се върна там...
А милото е инженер-завършил е топлотехника,но си има строителна фирма с баща си.
Ох малко дългичко стана,но докато обясня... tease
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: август 27, 2007, 14:50:18 »

И аз да се включа в темата - милото е граничен полицай, а аз в момента работя по бакалварската специалност в Етнографски музей. И чакам да си взема дипломата ( чааак декември месец) по PR.  smile
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #154 -: септември 02, 2007, 20:28:45 »

Нека да се разпиша и аз като подкрепя групата на юристите. Аз съм младши адвокат, много младши - от януари месец, а милото работи в държавната администрация. Той е завършил Икономика и магистратура Финанси. В момента завършва магистратура Публична администрация и европейска интеграция и от сега се чуди какво още да запише crazy Абе учи му се! А аз го чакам да се поспре поне за малко, за да мога и аз да запиша още нещо, че ако учим и двамата съвсем ще ни олекне семейния бюджет.

tonitta имам лекото усещане, че сме следвали заедно Още от начало като видях снимката си го помислих, но не бях сигурна, а сега вече много съвпадения стават. Във Варна си завършила нали?
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: септември 02, 2007, 22:55:32 »

Мила във Варна съм завършила да-във ВСУ.Но аз не мога сега да се сетя като не те виждам :laugh:Но още като прочетох юрист и веднага се замислих...Може да си пишем на лични,за да се доуточним girl_wink
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: септември 03, 2007, 10:14:50 »

 :)Здравейте! Ние завършваме магистратура в СУ, аз "Стопанско управление", милото "Връзки с обществеността" danceg! Аз работя в строителна и инвестиционна компания, като "Мениджър недвижима собственст" good, а любимия във вестник, като "Рекламен специалист"! Bravo
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #157 -: септември 04, 2007, 15:17:06 »

Охооо, колко PR-чета се събрахме, ставаме май 4  Bravo danceg Само дето във фирмата не са много убедени за какво точно трябва да им служа и използват съвсем други мои качества  /без общо с PR най-често/и съм решила да се махам. Mad girl
Милото се занимава с много неща /но в една фирма/-ту ръководи строеж, ту оформя документи за недвижими имоти, ту други дивотии. Иначе е счетоводител по образование. А аз- филолог, после магистратура по PR.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #158 -: септември 04, 2007, 15:31:39 »

Хайде и аз да се присъединя, към адвокатите (Тони много съвпадения ни станаха!!).

От 4 години работя в една адвокатска кантора в Лондон, първите 2 години се водя trainee solicitor и от 2 години съм solicitor. Много съм доволна от работата си, фирмата е между първите 5 в Англия и общо взето в света, знам че не е много скромно  blush но съм си горда че много учих и се трепах из суматии университети  DANCE Занимавам се с финансово право, работя по адски много, често от сутрин до полунощ, че и до 5 - 6 сутринта, но адски си обичам работата!

Моя Даниел е компютърен програмист, в малка компания, и също си има собствен бизнес за интернет по бизнеси/домове, и компютърни консултански неща.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: септември 04, 2007, 23:20:32 »

Хей Rouнаистина много съвпадения! :laugh:Браво на теб! :bravo:И аз много си харесвам работата-правото е много интересно и всичко е като нареждане на пъзел или решаване на кръстословца!Поне аз така го усещам и много се радвам когато научавам и нови неща,а то в правото няма как...
Извинете ме за отклонението,но се развълнувах... laugh
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: септември 05, 2007, 08:54:41 »

 Offtopic Offtopic Offtopic
Лелееее тук много юристи "пребивават" много чудо.. blum...направо можем да си направим един подфорум за взаимопомощ... laugh laugh
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: септември 05, 2007, 11:24:41 »

Offtopic Offtopic Offtopic
Лелееее тук много юристи "пребивават" много чудо.. blum...направо можем да си направим един подфорум за взаимопомощ... laugh laugh

Аз съм съгласна с идеята - нека всички завършили право да си направят подстраничка, че да можем момичетата тук да искаме правна помощ от вас. А пък ние останалите ще ви помагаме с каквото можем.  pardon
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #162 -: септември 05, 2007, 13:47:07 »

правото е много интересно и всичко е като нареждане на пъзел или решаване на кръстословца!Поне аз така го усещам и много се радвам когато научавам и нови неща,а то в правото няма как...


Абсолютно подкрепям... мен така като ме питаха по интервютата едно време защо точно право, и се обяснявах как е смесица между логиката от математиката и потенциалите на литературата / езика, и е точно така, нареждане на пъзел!

На практика обаче пълното нареждане на пъзела не се случва винаги.

А Plamik и Pleasure с удоволствие, но моите познания са толкова не практични знам много за банки, за бондове, синдикати и т.н. но "полезно" за човека право... от студентските ми години само  laugh
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: септември 05, 2007, 13:57:49 »

Ние и двамата сме военни, душето е офицер, а аз съм кадрови войник  smile
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: септември 07, 2007, 22:04:22 »

 *THUMBS*за подтемичката за юристите!На мен наказателното ми е слабост..., но работя в областта на вещното, фирменото и гражданското право.Хубавото е,че винаги гледам да обикна работата си и така ми става интересно.А и винаги има какво да се научи в нашата професия,а аз обожавам да научавам новости... :girl_wink:Така тук наистина можем да сме си от помощ,а и да помагаме на останалите съфорумци! Bravo
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines