Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 19, 2024, 01:35:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С какво се занимавате вие и вашата половинка?  (Прочетена 78856 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: септември 07, 2007, 22:57:28 »

аз работя в Германос а милото е в армията!много си разбира от работата и е моята гордост има и още няколко висши икономическия е завършил също много ми е умничък аз съм малкото запъртъче за сега но ще го догоня laugh
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #166 -: септември 08, 2007, 01:17:13 »

Най-накрая и аз да отделя време и да се вклуча---
Аз съм студентка във ВИАС.Занимавам се с много и различни не6та...Завър6их художествено учили6те и об6то взето се занимавам със изкуство...Не се оплаквам ежедневието ми обикновено е доста разнообразно.Моето милиичко....работи..в един сервиз и сега 6те прави магистратура.А да зимата тренира хокей в Славия,а лятото кара колело.....Като цяло при него няма празно.Компенсира и за мен в спорта,за6тото аз сум голям мързел,вупреки че ми подари колело за рождения ден!Надявам се сега да се мобилизирам и да почна да въртя!
И така момичета...това от мен и за мен! blum Wink
Активен
gyendalin
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: септември 13, 2007, 23:01:07 »

Аз завърших публична администрация в БСУ, но сега съм заета с дъщеря ни, живот и здраве се надявам, след като тръгне на градина да започна работа при ... мъжа ми, той се занимава с реклама.
« Последна редакция: септември 14, 2007, 14:03:30 от gyendalin » Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: октомври 10, 2007, 08:51:02 »

Докато погледна пак тук, те много колеги станали. Аз бях писала ама да се присъединя отново към групичката на юристите  yahoo. В момента работя като юрисконсулт в една фирма, но тепърва трупам опит - имам едва 1 г. стаж  Girl_hide
Та, ако решите за подфорума - и аз съм насреща.  danceg Много ми допада наказателното право, въпреки че сега работя главно гражданско и търговско.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: ноември 23, 2007, 13:54:56 »

Да представя нашето работно семейство Николови!  smile
Аз съм завършила средно Икономика и висше Информатика и общо взето досега съм работила нещо общо и от двете. Вече почти година работя за най-известната марка в света на позиция Ръководител звено Търговска администрация.
Деянчо е завършил Счетоводство и цял живот е работил това /с изключение на 1 месец, в който е решил да става готвач, но пак се е върнал към счетоводството smile/. Той също е в много голяма фирма, само че руска.
И двамата сме доволни от фирмите, но не и от самата работа...
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: ноември 23, 2007, 14:39:27 »

Здравейте да се разпиша и тук.Аз съм студентка в УНСС София (тази година се наложи да прекъсна cray cray иначе триабва да завършвам последна година) ама какво да се прави pardon.В момента работя като секретарка в една часна фирма за сателитни антени.А милото работи като военен soldier soldier
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #171 -: ноември 23, 2007, 14:46:41 »

Аз съм в администрацията на болница "Царица Йоана", на длъжност кодировчик, а пък милото работи в една фирма за инсталацинно тихника.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: ноември 23, 2007, 16:04:01 »

уча Право,ІV курс,до сега не съм работила blush
приятелят ми работи във фирма занимаваща се със софтуер,сега пише програма за една банка blush blush blushи успоредно с това завършва Информатика в СУ pleasantry pleasantry pleasantry pleasantry
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: ноември 23, 2007, 16:15:58 »

Здравейте и от мен , аз съм студентка по право, работя в кантора като адвокатски сътрудник. Бъдещият ми съпруг е адвокат и всъщност работим заедно smile
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #174 -: ноември 23, 2007, 17:42:12 »

Ихаааа ... колко много юристи и военни ... good  моите приятелки са юристи повечето и като се съберем, се профилирам и аз .... и то безплатно хихик blum
А аз съм от тези, дето много им се учи и им се ходи по курсове само Wink иначе казано от амбициозните млади дами  Reading  Имам три дипломи за висше, като двете са в Туризма и едната Финанси, иначе се увличам по Маркетинг, PR и реклама и си имам вече специализации и за тях  Wink а Психологията ми е хоби от тийн годините ... и скоро се сертифицирах и в Невро-Лингвистичното Програмиране  Wink Франкофонче и руски възпитаник съм + английски, без който не може в днешно време  good, а какво работя вече четвърта година - Маркетинг Мениджър съм в международна компания и ми носи изключително голямо удоволствие  Wink и имам страхотен шеф  Speech А патето ми се занимава с PR и корпоративни въпроси в един от световните лидери на пазара, но да не правим реклама ...  Wink ще спестя имената  Wink Преди беше в държавния сектор в едно от министерствата и да ви кажа честно, много добре направи, че се откъсна от тази система  good     
« Последна редакция: ноември 23, 2007, 17:45:44 от Katitka » Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: ноември 23, 2007, 17:56:14 »

 Bravo Bravo Bravo на Катитка!!! Да продължава така.... Bravo Bravo Bravo
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #176 -: ноември 23, 2007, 18:06:04 »

Благодаря  10x danieIa, наистина ми доставя удоволствие да чета и да уча нови неща и мисля да продължавам да го правя  Reading даже вече си имам замислена програма за следващата година с какво да се заема  banana banana banana предполагам, че като си имаме бебче някой ден, ще се кротна, но за сега смело напред  good
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #177 -: ноември 23, 2007, 21:59:22 »

Ами ние и двамата сме студенти все още, аз уча история на античния свят и културология на САЩ, а той учи компютри и комуникации и работи в една голяма немска фирма в Солинген. Той за бъдещето има големи амбиции да се занимава с видеообработка и реклами (ако искате можете да видите някои от клиповете му на http://www.iliasfilms.de.tl/ ), а пък аз искам да се насоча към туризма или археологията. Най-голямата ми амбиция е да науча седем езика (засега имам 5 в наличност-английски и немски почти перфектно, френски и италиански средно ниво, а с испанския съм още в началото). Планирам за в бъдеще руски и арабски.  girl_wink

Лелелеее, принцесо, в шок съм, явно ти вървят езиците. на мен с италиянския ми е трудно, дай рецепта, момиче, как да ми стане интересно, та да седна да го науча, много ми е трудно, по-скоро не ми се учи, де ама аз така съм устроена, че нещо като не ме влече трудно го уча, иначе специалността, която студираш е суперска, звучи доста привлекателно! Успех!!! give_rose
 
Моля не пишете само с главни букви!!!
« Последна редакция: ноември 24, 2007, 21:20:03 от Bulechka » Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #178 -: ноември 24, 2007, 17:49:45 »

Хайде и аз да се разпиша в темичката  Girl_hide
Аз съм счетоводител, а милото има автосервиз и ремонтира коли  Girl_hide Харесваме си професиите особено той неговата- направо я обожава  good Аз отвреме навреме започвам да се чудя има ли смисъл да си троша нервите, че и нашата професия е доста отговорна и едновременно с това свързана с абсурдната бюрокрация на държавата,което може да те докара до лудост понякога  blum Wink, но ми харесва работата (поне към момента  funnytooth).
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: ноември 29, 2007, 15:45:42 »

Хайде и аз да  кажа blum
Аз работя като business development manager в една фармацефти4на компания (френска), но иначе съм завър6ила фирмено управление и администрация+магистратура Маркетiнг на фармацефти4ни и др здравни продукти. Но имам желание да се прибирам в БГ, така че...
Моята половинка ми бе6е сyстудент известно време и после спря. Сега има собствена фирма...
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines