Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 10:37:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Име за бебето? част 2  (Прочетена 140708 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: април 24, 2008, 22:15:22 »

Ние не сме стигнали все още до този етап, но много често с моя съпруг си говорим , обсъждаме как бихме искали да се казват децата ни. Ако имаме момче много искам да го кръстя на баща ми - Кирил, но незнам как ще звучи Кирил Сикъл , а и искам да е лесно за произнасяне и спелуване тук. А съпругът ми иска ако е момиче да бъде Патриша- на майка му ,но съм чувала  и аз ,че не е хубаво да с екръщава дете на починал човек. И му го казвам това, но той не вярва в суеверия и не го интересува. Е все пак като дойде време ще стигнем до консенсус.  girl_wink
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: април 27, 2008, 13:28:53 »

Аз си имам няколко фаворити, ама нещо с мъжа не можем да се разберем ( то има баяяяяя време де, ама все пак  diablo ) За момиче много ми харесват Ива, Яна, Виктория. За момче ми харесва Иво, Даниел, Александър. А с половинката ми се струва, че доста ще спорим, докато стигнем до консенсус  girl_impossible
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: април 27, 2008, 19:59:12 »

О ние с моето гадже сме обсъждали имената на децата ни още преди да станем гаджета даже. И определено ако се стигне до деца ще е много тежко. Той е фен на Стефан и Даниел, а за мен няма по-красиво име от Александър. За момиче пък той иска като майка му Силвия и тва е, а аз искам нещо глезенко ... Дори, Кари...нещо такова. Ама ако се стигне дотам със сигурност ще го измислим.
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: април 30, 2008, 08:19:07 »

Ние стигнахме до споразумение с Милото yahoo, понеже постоянно нашият бебок си показва ,че наистина е мъж blushна всеки преглед laugh ще го кръстим Владимир на татко си pardon, ако пък се окаже някак си момиче  Girl_hide ще е Силвия Bravo
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: април 30, 2008, 12:38:27 »

dgudge  Владимир беше и моето име за момче ,много ми харесва страхотен избор  Bravo
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: април 30, 2008, 15:56:26 »

Момичета, а пък нашия татко каза ме ако се роди на Димитровден ще го кръсти на себе си - Димитър. Аз нямам нищо против ама на един ден да има и рожден ден и имен ден не ми се ще  nea nea nea
Аз все си мисля че може да се появи и някое сладко момиченце blum blum blum ще видим, само да е живо и здраво!!!!
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: април 30, 2008, 16:00:04 »

Мимошкин чувала съм, че ако се роди на празник, е хубаво да се кръсти на светията на който е празника, като казваш Димитровден, защото специално детето има закрилник
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: април 30, 2008, 16:00:36 »

Може да е Димитър и ако е около Димитров ден родено! *THUMBS*Моята кума има на 17 септември имен ден а на 18 рожден ден!И така става!!Абе живо и здраво да е!! give_rose give_rose give_rose heart
голди е права а и казват "дошло си е с името"
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: април 30, 2008, 16:05:37 »

Така е Клео, права си! Аз също съм си дошла с името - родена съм на 27 август, а на 28 е по старо му Богородица и хоп - казвам се Мария! Абе само да е живо и здраво път когато тогава!
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: април 30, 2008, 22:44:24 »

Ние май окончателно ще се спрем на Дара,но още има време да ни хрумне и нещо друго  smile
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: май 01, 2008, 08:41:46 »

ние (засега  blum ) стигнахме до консенсус за женско име  yahoo yahoo yahoo ИНА,а за мъжкото още ще го мислим  star
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: май 05, 2008, 11:12:16 »

И ние вече се спряхме на именце Андрей.На никого не сме казвали искаме да е изненада, да се роди живо здраво пък.Иначе решихме да е на свекъра(Ангел), та затова с буква "А"  yahoo
Активен
cvetka_t
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3


много сме щастливи с таткото


« Отговор #237 -: юли 02, 2008, 10:40:43 »

Здравейте момичета искам да ви попитан наистина ли не е хубаво да се кръсти на починал родител защото моят мъж страшно много иска да е не майка му но уви сега разбрах чер не може а иначе като име и на мен ми хареса Искра а ако е момченце решихме по взаимно съгласие че ще е Александър smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: юли 02, 2008, 10:49:51 »

Здравейте момичета искам да ви попитан наистина ли не е хубаво да се кръсти на починал родител защото моят мъж страшно много иска да е не майка му но уви сега разбрах чер не може а иначе като име и на мен ми хареса Искра а ако е момченце решихме по взаимно съгласие че ще е Александър smile

аз знам че воека не трябва да е починал на скоро smile  Александър е много красиво име !!! smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: юли 02, 2008, 12:11:39 »

А и не е хубаво да го кръщаваш с идеята "Ти ще се казваш като еди кой си"И особено след като е толкова близък роднина!! =]Аз лично не бих кръстила детето си на починал човек!!! *THUMBS*Но това е мое лично мнение!!!
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines