Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 16:56:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 2  (Прочетена 286286 пъти)
 
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #105 -: февруари 24, 2008, 18:53:18 »

Какво е поверието, аз не го знам? Много интересно.
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: февруари 25, 2008, 10:44:48 »

И аз все си мислих, че е твърде рано за роклята, но като обиколих магазините в Асеновград и Пловдив 4-5 пъти и видях, че всички в момента шият само абитуриентски рокли и има все по-малко сватбени изложени,  реших че по-отрано ще си избирам и ето че вчера я харесах и поръчах, но реших да си я взема чак на 17.05, тогава ще ми готова без да ходя на проби, защото е точно по тяхен модел и няма нищо да махам или да добавям.
Пожелавам ви на всички приятно обикаляне по магазините да намерите своите рокли. banana

Веси къде си поръча роклята, разкажи ни повече, браво на теб! Аз още не съм тръгнала да обикалям ама май ще трябва вече...
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: февруари 25, 2008, 11:11:44 »

За тези които все още не са намерили своите рокли, искам да препоръчам "Романтика", в четвъртък участвах на ревюто им и искам да кажа с ръка на сърцето че всички рокли бяха ПРЕЛЕСТНИ! За съжаление нямам много снимки, но ето тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=219233&photo=23 можете да видите поне роклите с които аз дефилирах!
« Последна редакция: февруари 25, 2008, 11:17:48 от Little_Sweet_Didka » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: февруари 25, 2008, 11:16:07 »

Скоро минавах по Витошка и надникнах в ателието им там - на витрината бяха изложени просто страхотни рокли. Но аз не съм се и съмнявала в тях.
 Offtopic Диде разгледах снимките и да ти направя комплимент - коремчето вече е взело леко да си личи. Но това се забелязва само от хора, които знаят, иначе - не. give_rose
« Последна редакция: февруари 25, 2008, 11:18:32 от Zahira » Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: февруари 25, 2008, 11:24:36 »

За тези които все още не са намерили своите рокли, искам да препоръчам "Романтика", в четвъртък участвах на ревюто им и искам да кажа с ръка на сърцето че всички рокли бяха ПРЕЛЕСТНИ! За съжаление нямам много снимки, но ето тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=219233&photo=23 можете да видите поне роклите с които аз дефилирах!

Гледах ревюто по телевизията, наистина имаше красиви модели. Но те винаги са били много добри.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #110 -: февруари 25, 2008, 11:30:56 »

Страхотни рокли Bravo си показала.  :bravo:Сигурно е невероятно усещането да облечеш толкова много красиви рокли.
Аз веднъж съм ходила в Романтика за да разглеждам рокли, но за съжаление беше пълно с бални рокли и абитурентки. Булченските бяха на закъчалки
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: февруари 25, 2008, 11:31:44 »

А като цени как са моделите? Предполгама са от 1 000 нагоре  pardon
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #112 -: февруари 25, 2008, 11:39:48 »

Всичко зависи от модела. Ако има дантела е по-скъпо. Аз не съм питала за конкретни цени ,защото ги погледнах много набързо. Абитурентките бяха много и нямаше кой да ми обърне внимание.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #113 -: февруари 25, 2008, 13:04:23 »

Какво е поверието, аз не го знам? Много интересно.

Поверието за дългия шлейф е да не позволява на булката да стъпва назад.

За момичетата които си мислят че дългия шлейф ще е проблем по-добре е да е по-дълъг от колкото по-къс тъй като може да си го хванеш през ръка и да си танцуваш и скачаш колко искаш, може и да се хване отзад също, но на мен ми беше много хубаво да си го хвана

Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: февруари 25, 2008, 13:08:14 »

Zahira то коремчето се виждаше доста повече, но аз го гултах!  blush
А иначе роклите в Романтика наистина са около 1000, но зависи колко дантела има в роклята. А и ако отидете и кажете "мога да си позволя рокля за не повече от 600лв" те ще ви предложат! good
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #115 -: февруари 25, 2008, 13:23:44 »

Дидка ,мерси за снимките,много ми помогна с едно мое чудене  give_rose Роклята на тази снимка,където си със София Борисова е супер!!!Сега си събирам модели точно на такива рокли  danceg А за този модел да знаеш някаква цена?Сигурно е поне 1000?
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: февруари 25, 2008, 16:09:43 »

ani4ka1710 поръчах си роклята от модна къща Милена в Асеновград, да ти кажа чесно много трудно си я избрах, обиколих всички магазини в Пловдив и Асеновград в продължение на 1 месец и все си виках че има време, но всеки път като разглеждах виждах все по-малко сватбени и предимно абитуриентски(вече всички продавачки в Асеновград ме познават от много обикаляне).И бях влизала в Милена сигурно-4-5 пъти, но нищо не ми харесваше и накрая, когато бях решила какво ще си шия(по мои измислен модел, смесица м/у 2-3 рокли) реших просто ей така да влезна и я видях-МОЯТА РОКЛЯ, седеше божествено на манекена, точно бюстието което исках с една приказна дантела, полата също е с дантела.Роклята беше нов модел и даже е била на ревю.Така че извода е такъв, че ако не знаеш точно какво искаш, обикаляйи гледай ТЯ е някъде там и те чака. good good good
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: февруари 26, 2008, 15:29:34 »

Виждам, че има нова тема! Завиждам благородно на всички,които вече са открили своята рокля. Аз все още не съм тръгнала да търся. Но много скоро имам пътуване към Търново и смятам там да облека няколко модела, за да видя какво ще ми отива...
 vesi1983, радвам се за теб, много по-хубаво е че си я открила good
Диде, изключително си красива на снимките. give_rose
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: февруари 27, 2008, 11:45:52 »

Имам въпрос...вече съм си купила рокля, но я оставих в магазина, защото се налагаха корекции.Онзи ден когато ходих да си я взема вече, се оказа, че ще се наложат още корекции. Притеснението ми е, че вида, в който беше, изобщо не ми хареса - беше поомачкана и все едно беше влачена по пода, а реално трябваше да си я взема тогава bqsnasym . Не ги ли чистят и гладят роклите преди да ги предадат...може ли такова нещо...тази рокля са я пробвали сума ти други момичета, махана е, слагана е по манекените, влачена е по подовете, размятали са я да я преправят по машините и накрая ти я дават смачкана и мърлява. Обърнах внимание на момичето и то почна да ме уверява, че такъв бил плата и т.н., пък и все пак нямало да бъде така, когато отивам да си я взема, но аз реално трябваше да си я взема във въпросния ден, ако не се налагаха още корекции... beating
Активен
HeYkpoTuMa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


обичана!


« Отговор #119 -: февруари 27, 2008, 12:10:42 »

Няма да я почистят или огладят според мен. Можеш да й пооправиш гънките, като я закачиш в банята на влажна пара или съвсем лекичко с ютия.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines