Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:55:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 2  (Прочетена 293153 пъти)
 
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 22, 2008, 17:34:21 »

Здравей сладурана, първо два месеца не са малко време дори и за шиене повечето ателиета до които се допитах казаха че шият за месец. Второ ако времето което имаш те притеснява тогава се ориентирай към копуване на готов модел.Мисля че за роклята която си избрала едва ли ще искат пожече от 500лева.

Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: февруари 23, 2008, 19:35:19 »

Здравейте!

Преди малко се прибирам, поръчах роклята. Много съм щастлива danceg Бях с една приятелка, уж да ми каже ако нещо не и хареса. Но аз като я сложих за втори път и толкова ми хареса, че изобщо не ме интересуваше какво ще каже. Ето я на картинка:


Но на живо е много по-хубава Girl_hide
Поръчах си и воал и обувки. Само чантичка не си харесах.
Роклята ще пристигне в края на април, обувките по-рано.
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: февруари 23, 2008, 19:39:45 »

и аз поръчах роклята,която си харесах,ще бъде готова за 2-3седмици.и ми излиза за 150лв. *YAHOO*нямам търпение да почнат пробите. danceg
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 23, 2008, 19:43:58 »

 sladurana ти направо ме учудваш с тази цена 150лв Oh my ... тук всички пишат някакви баснословни цени някои от които в евро а ти си си намерила толкова достъпна рокля  Bravo Bravo Bravo
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 23, 2008, 20:12:02 »

миличка,цента е ниска,първо защорто си търся евтина,но хубава,и второ,може би защото живея в малък град и затова,но сигурно тази рокля в голям град е доста по-скъпа незнам, =]както и да е,надявам се само да стане както искам роклята.
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: февруари 23, 2008, 20:29:14 »

не е важна цената и моята рокля преди 1 година беше 200лв. важното е да се чувсваш прекрасна в нея в този единствен само твой ден good
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: февруари 23, 2008, 20:46:41 »

Момичета днес съм много щастлива, най-после след толкова обикаляне най-после намерих моята рокля- yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Приказна е-само като я сложих разбрах, че ще е тя.Седеше ми много красиво.Въобще не съм си представяла, че ще бъда в такава рокля, мислех за нещо съвсем друго, но като се видях в тази се влюбих.И така поръчах я без много да му мисля, но ще е взема на 17.05,  защото няма смисъл по-рано, в къщи е лудница, правим основен ремонт и няма къде да е прибера.Много съм щастлива.Пожелавам това чувство на всички бъдещи булки. Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine
Активен
new_bride
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #97 -: февруари 23, 2008, 21:07:35 »

Arlina, изборът ти е страхотен. Този модел наистина е много красив! Ти с шлейф ли си я поиска или без?  Wink
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 24, 2008, 07:59:46 »

С шлейф е. Мисля, че задължително се поръчва от щатите с шлейф и евнтуално тук могат да ми го отрежат ако искам, специално на моята рокля няма проблем, но аз, въпреки че в началото не исках шлейф, няма да да го режа, роклята ми хареса такава каквато е danceg
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #99 -: февруари 24, 2008, 09:10:06 »

С шлейф е. Мисля, че задължително се поръчва от щатите с шлейф и евнтуално тук могат да ми го отрежат ако искам, специално на моята рокля няма проблем, но аз, въпреки че в началото не исках шлейф, няма да да го режа, роклята ми хареса такава каквато е danceg

Arlina, и аз се двоумях относно шлейфа на роклята (колко да е дълъг, или въобще да го няма). Роклята ми беше с доста дълъг шлейф и бях решила, че ще го скъсявам. В крайна сметка оставих роклята без корекции на шлейфа и не съжалявам. Шлейфът е доста ефектен на снимките, а след това има много различни начини за прибиране (закачване на роклята), за да е леко за танцуване.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: февруари 24, 2008, 12:40:24 »

Вчера ходихе в Сватбен Център София и аз хвърлих един бърз поглед на роклите. не съм се задълбочавала много, но като цяло ми допаднаха, а и са на приемливи цени - средно 500-600 лв. Всички бяха толкова красиви, че не можах да се спра на някоя конкретна. Може би положението ще се промени, когато започна с пробите...  pardon
Нямам търпение да започна търсенето на Моята рокля, но мисля, че е твърде рано. Все пак има 5 месеца по сватбата ни  blush
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 24, 2008, 13:26:21 »

И аз все си мислих, че е твърде рано за роклята, но като обиколих магазините в Асеновград и Пловдив 4-5 пъти и видях, че всички в момента шият само абитуриентски рокли и има все по-малко сватбени изложени,  реших че по-отрано ще си избирам и ето че вчера я харесах и поръчах, но реших да си я взема чак на 17.05, тогава ще ми готова без да ходя на проби, защото е точно по тяхен модел и няма нищо да махам или да добавям.
Пожелавам ви на всички приятно обикаляне по магазините да намерите своите рокли. banana
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: февруари 24, 2008, 13:35:38 »

d_petrovska, има рокли, които се чакат 3 месеца и после като дойдат може да се наложат малки корекции. Така, че не е толкова рано Wink
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #103 -: февруари 24, 2008, 13:58:12 »

Arlina ,роклята е много красива Bravo
d_petrovska, и аз когато първият път ходих в Сватбеният център много бях впечатлена ,но когато почнах да пробвам рокли нещата се оказаха по различни. Нещо никоя не ме грабваше.
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #104 -: февруари 24, 2008, 17:37:04 »

Момичета, шлейфа е много важен има поверие за него.А има чужди фирми които доставят роклите за 4 месеца,а други за 1, въпроса е да знаш каде да отидеш, за целта трябва обикаляне
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines