Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 12:14:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 2  (Прочетена 287784 пъти)
 
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: февруари 20, 2008, 22:43:10 »

Стана ми смешно като прочетох това за бюста, защото честно казано нямам какво да ми се скрива...70А съм и ми е много странна тази рокля на Симон, уж не ми беше голяма, тоест не от нея се вижда бюст на снимката, явно е подходяща за моята фигура и го подчертава.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #76 -: февруари 20, 2008, 23:27:53 »

Arlina, определено роклята на Симон!   
Много е красива и много добре ти стой. Curtsey
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: февруари 21, 2008, 13:11:51 »

Да си кажа и аз мнението smile.
И двете рокли са много красиви, незнам коя е на Симон, но тази първата с дантелите ми харесва повече как ти стои. Много е нежна, много добре подчертава извивките на тялото. И също така много ми харесва как изглежда отзад с тези дипли good
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: февруари 21, 2008, 16:39:58 »

Мацкиии, сега получих емайл от Соня Стил че по принцип им трябва месец да ошият роклятя копято си харесах но за мен щели да направят изключение и можело и за 2 седмици.Цената е 960 лева и снимката е отдолу.Моята ще е в бяло и с по нежен плат отгоре на долната част. Предполагам и че горната част ще е с малко по променнеи ръкавчета че тук получих много мнения че не били удобни за движенията много много.

Та искам да кажа на всички момичета които са като мен запланували рокли з апоследния момент въобще да не се шашкат че няма да имат рокля и така нататък. Винаги има възможност-просто питайте ателиетата, в много случаи са склонни да направят компромис.


* Соня Стил Асеновград.jpg (58.63 KB, 600x800 - видяно 394 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 21, 2008, 16:51:35 »

Радвам се че ти харесва.А и забравих да кажа че и панделата няма да я има.Не ми изглежда някак на място там, а и една голяма.
Активен
sheli
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 21, 2008, 17:03:21 »

Gery79,роклята е много хубава.Особенно горната част.
И аз мисля,че панделката е излишна.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 21, 2008, 19:45:35 »

Момичета благодаря ви за мненията, както и на тези, които ми писаха на лични. Аз съм малко нерешителна и ми е нужно време да преценя какво искам blush

Но след цял ден чудене мисля, че ще поръчам роклята на M.Tyler. Другата също е хубава, но с тази на M.Tyler повече се чувствам булка. Аз и от начало тръгнах с идеята за голяма рокля, въпреки че мислех да е без шлейф. А и тази е първата, която когато облякох започнах да си представям как слизам по стълбите в къщи, как се качавам в колата... Усетих я по-близо до мен. Сигурна съм, че ще е по-неудобна и по-тежка, но въпреки това се чувствам много добре с нея.

Пожелавам на всички, които още си тръсят рокля бързо да намерят своята smile
Активен
magnetic
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #82 -: февруари 21, 2008, 20:26:20 »

new_bride видях ти личните снимки, в кой салон си ходила че си харесах една рокля от манекените
благодаря ти предварително   smile
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: февруари 22, 2008, 14:09:34 »

Ей тази рокля съм си набелязала,само остава дове4ера като отидем при шивачката и да ми каже дали ще може да я ушие.
А ето малко предложения ;




Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: февруари 22, 2008, 14:20:37 »

Сладурана ,тия рокли които си пуснала на втория ред особенно съм ги вийдала из страничката на български фирми за рокли.Не се сещам Грънчаров и Син или Соня Стил беше но бяха такъв дизайн- доста популярен сред фирмите производители на рокли(явно има търсене)
Ти разгледала ли си булченските салони преди да шиеш защото мисля че е много вероятно да намериш типа рокля който ще шиеш готов(особенно в Асеновград) или ти предпочиташ да шиеш?
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: февруари 22, 2008, 14:40:30 »

sladurana, ти от София ли си? Защото в сряда в Романтика на Витоша пробвах една рокля, която много прилича на тази, която си си избрала - и като цвят и като модел - не е същата, но е подобна. Можеш да отидеш да я облечеш, за да видиш дали ти харесва.
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: февруари 22, 2008, 15:06:07 »

Не,не съм от София,от северна българия съм.Ще я шия,защото шивачката шие на ниски цени и затова,а готова незнам колко струва,а и из нашия район няма такива,има само прости модели,от едно време класическите рокли,а аз такива не искам. girl_wink
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: февруари 22, 2008, 15:21:32 »

Ти си преценяваш, но аз бих те посъветвала да пробваш първо нещо от този тип. Пак можеш да поръчаш после на твоята шивачка, но да знаеш, че ти харесва как стои. Казвам ти го, защото на мен никак не ми хареса. Но все пак е въпрос на вкус, височина, структура на тялото, а и роклята не беше съвсем същата. Ти като ще я шиеш по поръчка сигурно ще имаш няколко проби и могат да се правят повече корекции от колкото върху готова рокля.
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #88 -: февруари 22, 2008, 16:50:10 »

СЛадурана това са рокли на Сватбен ден - Варна. Бих казала че са стари моделчета /което не ги прави лоши в никакъв случай/, а сега има много хубави но не са качени в сайта им..Щом си от северна БГ можеш да минеш до варнаи да ги разгледаш в техния магазин...Самите те като фирма шият също изгодно good
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: февруари 22, 2008, 17:02:30 »

Благодаря за съветите момичета,честно не забелязах от кой салон са моделите,просто пуснах Гугъла за рокли и направо цъках и подбирах които ми харесаха като модел.Ще видим довечера като отидем каво ще каже шивачката,а може и нещо друго да предложи.Все пак имам 2месеца,и малко ме притеснява  времето,дано ми стигне. girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines