Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 20:01:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 2  (Прочетена 293112 пъти)
 
jennifer
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Да живее любовта :)


« Отговор #60 -: февруари 19, 2008, 16:31:50 »

Привет отново и от мен! И Аз вече имам добри новини: поръчах роклята! danceg yahoo
Снимките са по-надолу. Поръчах я от Щатите и трябва да пристигне през първата седмица на Юни в Лондон(където живея) а сватбата е планувана за 05.07. С повечко късмет ще имам достатъчно време за поправки ако се налага Yes
Препотиха ме 100 пъти преди да я поръчам: нямало да стигне навреме, дължината не е достатъчна и т.н. cray Но вече всичко е ОК и стискам палци всичко да е наред!!



WoooW,роклята е невероятна,направо ми остана в очите! Bravo Би ли споделила от кой магазин в Лондон си я поръчала,че и аз съм тук. И ако не е тайна колко пари ти излезе?  smile
Аз за сега страшно много си харесах 2модела от London bride &groom,но пък цените едни...  huhhuh.gif
Активен
pretty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #61 -: февруари 19, 2008, 16:38:29 »

Хайде и аз да се похваля - нямам рокля, но имам модел и ясна концепция:



Това е бъдещата ми рокля, като ще бъде в съвсем бледо лилаво (почти бяло), а коланчено ще е под бюста в по-наситено лилаво
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #62 -: февруари 19, 2008, 16:44:16 »

Олееее, останаха ми очичките! yahoo yahoo Страхотна е! И наборът й е като на моята рокля в бюста! yahoo И с панделката ще стане бонбон!
Ще трябва да шиеш май, имаш ли идея как?
Активен
pretty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #63 -: февруари 19, 2008, 16:49:17 »

Дала съм модела на шивачка вече, но сме се уговорили да я започне месец преди сватбата, за да не се налагат поправки ако отслабна или наделелея!

Радвам се, че ти харесва - вече получих отзиви, че хората на сватбата ни ще търсят булката (нямало да съм истинска булка) но това съм аз и няма да се чувствам комфортно в типична дълга рокля
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #64 -: февруари 19, 2008, 16:58:56 »

pretty, имаш моите овации за избора  Bravo Bravo Bravo  и аз съм от феновете на късите роклета  girl_wink от форума си имам две фоворитки - ina_lemon и lolita  girl_wink Събрала съм си няколко варианта и на други къси роклета, но до моята сватбичка има още мнооооогоооо време  Girl_hide цяла година  girl_wink и за цвета съм така - нещо в жълтичко, оранж или розовко  girl_wink а твоето лила също ще е готино .... сега е и актуален цвят  blum ще си като бонбон "виолетка/теменужка"   give_rose
« Последна редакция: февруари 19, 2008, 17:01:12 от Katitka » Активен
pisanka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #65 -: февруари 19, 2008, 16:59:28 »

jenifer
Аз я поръчах по интернет,цените са наполовина от английските и после ако искаш да я продадеш ще си върнеш инвестицията... blush
Късмет!
Активен
new_bride
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #66 -: февруари 19, 2008, 22:26:16 »

pretty, изобщо да не те притесняват коментарите на хората по отношение на роклята ти! Това си е твоят ден и е важно да се чувстваш комфортно в рокля по твой вкус. Ако трябваше да послушам двете си дузини "съветници", на сватбата си щях да съм увита в 5 метра от най-лъскавия сатен и с полилей на главата вместо цветенце!
Активен
mizelinaG
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #67 -: февруари 20, 2008, 15:18:46 »

Хайде и аз да се похваля - нямам рокля, но имам модел и ясна концепция:



Това е бъдещата ми рокля, като ще бъде в съвсем бледо лилаво (почти бяло), а коланчено ще е под бюста в по-наситено лилаво

поздравления,

един от моделите, които аз харесах е същата рокля. страхотна е. имам още доста снимки на къси рокли ако искаш пиши и ще ти пратя лично.

малко са булките дръзнали да бъдат различни и да сложат нещо късо. все пак всеки си знае как най-добре се чуства и как си е представял деня.
за себе си знам, че с къса рокля ще ми е много по-лесно да танцувам и да си направя купона, отколкото ако съм с дълга /особено с шлейф/ и се чудя как да го държа и прикрепям, за да не се спъна. Но както казах всеки си знае най-добре.

И ПАК ТЕ ПОЗДРАВЯВАМ ЗА ИЗБОРА!
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: февруари 20, 2008, 15:56:42 »

Ава, днес бях в Асеновград и бях в Сиана и имат като модел почти същата рокля като твоята само че с друг цвят панделка.

А иначе аз съм в ужас, незнам аз ли съм с претенции или по магазините има само ужасни рокли или хубави, но много скъпи, който не сизаслужават,ако ще давам толкова пари по-добре да отида до някой магазин, къдете ще взема рокля от хубави платове и дантели, поне да знам за какво съм си дала парите.Например днес се опитвам на една дизайнерка какво искам, а в същото време тя уж ме разбра а ми показва нещо съвсем различно и ми казва, че това е същото.
Накрая ще отида в Сиана и ще се опитам да им обясня какво искам, ще им покажа горе-долу по тяхните рокли. insane
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: февруари 20, 2008, 16:20:55 »

Ако не се бъркам беше без ръкавите, но модела беше същия от цвят шампанско, пак с дантела от горе, но не със зелена панделка а друг цвят(немога да си спомня точно какъв)В събота ще ходя пак и ще погледна да ти кажа със сигурност.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: февруари 20, 2008, 18:30:28 »

Здравейте smile

Днес бях на втора обиколко за рокли. Снимки ще има, ама по-късно, чакам някой да ми ги пратят. Бях първо в М.Tyler, може би си избрах рокля, но ми трябва време да реша. Момичето там е доста мило, пробвах три рокли, тази която харесах е съвсем нова и я няма на сайта им. Харесах и тази:

Мислех за рокля без шлейф, но много ми хареса как дават обем без да има обръчи, а и шлейфа има два варианта на прибиране и ми хареса.

Ходих във Феде. Жената там ми направи много лошо впечатление. Говореше много тихо, едва я чувах. Покани ме да седна на едно столче, но аз бях с една колежка и един колега и ми се стори тъпо да седна, а те да са прави - съответно разгледах каталога им права. Имаха малко рокли, чакали новите. Имаше много рокли на пеперуди в каталога, но от тези в магазина им почти нищо не ми хареса. Пипнах и една дантела, която беше ужасна като материя. Едва ли ще отида да разгледам новите им рокли, но ако някоя се интересува от пеперуди - другата седмица ще ги имат. Аз не пробвах нищо.

Бях и в Романтика. Там също не ми допанда. Първо през цялото време ми предлагаха, ако харесам някоя рокля на марките, които внасят те да ми я ушият. Аз и казвам на дамата там, че ако харесам такава ще се поръчва, тя казва така е по-добре и после пак почва да ми обяснява те кое как могат да направят. Не ми дадоха да се снимам с роклята, която ми хареса. Там ми направи впечатление, че роклите са с огромни шлейфове. На мен ми идват в повече. И дантелата на тази, която пробвах седеше малко като опърпана по края (не беше залепена/зашита за роклята). Аз питах това дали е защото е пробвана много пъти "Ами не той моделът е такъв, малко раздърпан седи". Ми как така раздърпана сватбена рокля. От роклите, които те шият имаха малко, но утре имат ревю на нови модели и след това роклите им ще се предлагат.

Извинете ме, че прекалявам с описанията, но се надявам, че е полезно за тези, които още не са обиколили тези места.
Активен
new_bride
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #71 -: февруари 20, 2008, 20:55:06 »

nina_nikole, миналата седмица бях в Асеновград и въпреки че гъмжеше от абитуриентки, но никой в Сияна не ми показа, че те са с предимство.  Bravo

vesi1983, мила, изобщо не си претенциозна по отношение на моделите в Асеновград! Аз лично не успях да разгадая защо някои от тях изобщо са ушити и облечени по манекени smile. Правилните решения са две и ти ги знаеш: отиваш в марков бутик, купуваш и коригираш или намираш разбрана дизайнерка, отбрани от теб платове, взима ти мерките и това е!  Wink


Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: февруари 20, 2008, 21:58:38 »

Аз качих снимки в галерията, но само на роклята, която най-много ми хареса, защото са доста. Моля ви да ги погледнете и да ми кажете какво мислите. Ще кача пак и снимки на роклята от Симон. Май се колебая между двете.

Благодаря ви предваритлено girl_wink
Активен
new_bride
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #73 -: февруари 20, 2008, 22:09:33 »

Arlina, според мен и двете рокли ти стоят страхотно!! good Въпреки любовта ми към дантелите, аз бих предпочела тази която е без! Но ти избери тази, с която се чувстваш най-специална!  Wink yahoo
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #74 -: февруари 20, 2008, 22:37:14 »

Арлина, за мен си остава фаворит роклята на Симон! good Прави те изключително нежна и бюстието ти стои по-добре /според мен/ от това на втората- нейното някак ти скрива бюста. crazy И е по-изчанчена, пък аз съм привърженик на изчанченото. blush
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines