Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 10:51:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дата и час за сватбата  (Прочетена 56235 пъти)
 
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 06, 2007, 09:15:18 »

Може да ви се струва скъпо,  но я вижте по колко се пада на всеки танцьор да разделиш 180лв. Освен това и на тези двете които извършват церемонията. Мисля, че е нормално.  sad
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 06, 2007, 09:50:22 »

Nelkata, тези допълнителни таксии се плащат една седмица преди сватбата - тогава ни викат в ритуалната, да ни обяснят някои неща и да платим. А колкото до  снимките не е съвсем задължително, но горе-долу така излиза - всъщност за видео мисля беше 30 лв., а за 13 броя снимки  60 лв. , а  ако не искаш те да те снимат трябва да платиш 65 лв. сам за твой фотограф, а така поне и техни и твоя снима, и за това излиза горе-долу задължително. Ето какво точно пише на нашата бележка, която ни дадоха от ртуалната: фотостудио /ав.пл./  - 15 лв
                видеовход - 30 лв
                фотоправо - 60лв huhhuh.gif
Това е за Варна
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 06, 2007, 13:11:43 »

spirit,благодаря ти за информацията.Аз съм от София и за сега ми искаха само 60лв.,но явно след това ще трябва да се ходи до ритуалната и там ще искат още. nea Ще видим колко,но все пак да си знаем.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 06, 2007, 22:47:02 »

spirit
няма да споря с теб, но на нас ни казаха че снимките от фотографа в ритуална зала са ни задължителни,че не можем да ги откажем

може и аз да не съм разбрала , но когато ги питахме да ли трябва те да снимат задължително казаха ДА
няма значение, така или иначе нашият фотограф ще е вътре
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 06, 2007, 23:08:46 »

Може пък различните жени да представят нещата по - различен начин, защото то пак си излиза задължително, защото ако искаш само твой фотограф е с 5 лв по-скъпо отколкото ако се съгласиш на техния, и влезе и твоя shok
Само сега като си чета тая бележчица от ритуалната не мога да захапя какво е това фотостудио /ав.пл./  - 15 лв?  huhhuh.gif
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 06, 2007, 23:15:50 »

аз като ставах кръстница,младоженците платиха такса за фотографа на ритуалната зала,а техния си беше вътре но никой не му даваше да снима,но пък гостите си снимаха
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 07, 2007, 09:30:28 »

Само сега като си чета тая бележчица от ритуалната не мога да захапя какво е това фотостудио /ав.пл./  - 15 лв?  huhhuh.gif
ооо незнам трябва да погледна на нашата какво пи6е
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 07, 2007, 09:37:07 »

На нас в София не са ни искали такива такси за фотограф и видеоопетратор  crazy
Струва ми се много глупаво това да задължават младоженците да плащат на техен фотограф! Не мисля, че имат право, аз бих се разправяла  beating
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 07, 2007, 10:12:39 »

Ами да струва ми се много гадно да ти налагат разни техни фотографи.Може би всяка ритуална зала да има различни изисквания по този въпрос.
Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 07, 2007, 12:56:29 »

На мен ми се струва, че всичко това с задължителното плащане на фотограф и оператор (който рабти на догов с ритуалната зала) е чисто изнудване и се определя от всяка ритуална зала индивидуално, т.е. не е задължително и който го смята за излишно и иска да си се довери на професионалист, който сам си е избрал, просто трябва да си потърси друга ритуална зала, защото злоупотребяват със щедростта на младоженците и техните роднини, който на такъв прекрасен ден не се замислят за финансовата час и плащат колкото им поискат Wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 07, 2007, 13:00:30 »

На мен ми се струва, че всичко това с задължителното плащане на фотограф и оператор (който рабти на догов с ритуалната зала) е чисто изнудване и се определя от всяка ритуална зала индивидуално, т.е. не е задължително и който го смята за излишно и иска да си се довери на професионалист, който сам си е избрал, просто трябва да си потърси друга ритуална зала, защото злоупотребяват със щедростта на младоженците и техните роднини, който на такъв прекрасен ден не се замислят за финансовата час и плащат колкото им поискат Wink
Права си, но това че в София има няколко зали, не означава че и в другите градове е така  Girl_sing
Не съм сигурна за всички, но в повечето градове има само по 1!  angry
Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 07, 2007, 13:52:25 »

Да, това сигурно е така и в тези случаи, в които няма алтернатива е изтински рекет!!! beating
Но пък да не забравяме, че все пак това е истински ценен и неповторим момент, така че не си заслужава да се създават илишни отрицателни емоции Wink
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #42 -: май 14, 2007, 21:31:51 »

С наближаването на сватбата, почнах да се замислям за някои подробности. Когато си избрахме дата, още през януари и отидохме веднага да се запише, аз много държах на ритуалната зала в "Хиподрума", толкова е голяма и красива. Бяха заети часовете чак до август  crazy и решихме каквото е, такова, там са 10 минути, не е кой знае какво. Избрахме залата на Лъвов мост. Сега като гледам снимки от сватби - тази в "Хиподрума" е направо приказна, а това е всъщност най-важния момент и снимките са толкова красиви give_rose А нашата доколкото си спомням е една малка, тясна, тъмна  sad Започвам да се замислям за изнесен ритуал в ресторанта, ако не е прекалено късно. Вие какво мислите по въпроса?!
Активен
zaharche
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #43 -: май 14, 2007, 22:32:00 »

Nicky
Недей да се тормозиш излишно.В крайна сметка по важното е че сте се решили на тази стъпка. good
На нас заради изборите ни преместиха залата ,но то се оказа за добро.Бяхме си резервирали на Леге , в крайна сметка ще сме на Триадица.На лъвов мост съм бил на сватба и е доста прилично да ти кажа.
Междо другото аз съм младоженеца smile,Кандидат булката си легна.Чао и успех
Активен
Nadya
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #44 -: май 15, 2007, 08:34:05 »

Не се пристенявай изобщо за Хиподрума, около залата всичко е разорано и кално, заради някакви нови строежи и една позната, която работи там се оплака, че вече никой не иска да си прави ритуала в Хиподрума. Така че всяко зло за добро smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines