Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 07:28:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За изневерите - искрено и лично  (Прочетена 46695 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: януари 24, 2007, 18:06:25 »

Ето тук мож да се прочете за жените, които си падат по "заетите" мъже beating
Ох направо като те видя д араздаваш тези тупалки Булечка  yahoo /за тази тема специално де/,много ти се кефя!Много си им набрала на тия жени ,дето се опитват да ни крадат мъжлетата.Хайде и аз с тебе  beating beating beating
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: януари 24, 2007, 18:08:16 »

Ето тук мож да се прочете за жените, които си падат по "заетите" мъже beating
Ох направо като те видя д араздаваш тези тупалки Булечка  yahoo /за тази тема специално де/,много ти се кефя!Много си им набрала на тия жени ,дето се опитват да ни крадат мъжлетата.Хайде и аз с тебе  beating beating beating

Ама не е ли така? girl_wink

Ние всичко правим за тях, за мъжете си, а някакви и там ще се опитват да ни ги вземат!!! Плачещо момиче

Аааааа, без такива!!! beating
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #77 -: януари 25, 2007, 13:18:40 »

Малиии, както палим сто от место, и като полудея незнам какво правя.........просто не искам и да си помислям даже  diablo
Много съм добричка, но мога да бъда и мнооого зла  beating
Обаче не можем да отречем, че и жените изневеряват  sad
Клсика в жанра

http://vbox7.com/play:2351ba6d
« Последна редакция: януари 26, 2007, 14:58:07 от tan4eto » Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: януари 25, 2007, 13:48:50 »

Даааам преди време си говорихме с моето бъдещо мъжле по този въпрос и аз му казах, че ако някога се случи да го хвана с друга ще му откъсна  многоточието  sarcastic. А на нея малък ще и е света.
 А що се отнася до мъжете които не си държат гащите на колан извън брачното ложе, мога да кажа, че са доста. Преди доста време останах като попарена когато едно гадже ми сервира, че е женен и си има даже 2 деца.  Oh my ... Бяхме заедно от известно време, с нищо не ме накара да се усъмня. Не можех да повярвам след като почти всяка вечер излизахме на дискотека, по заведения.... Бях потресена още повече, че той преди мен си имаше друга приятелка която съм виждала, и след мен пак.
Така, че момичета халките лесно се свалят. Всичко зависи от мъжлето, дали държи на нас достатъчно.
Дано никоя от нас не се разочарова.   Good luck
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #79 -: януари 25, 2007, 13:58:09 »

Относно тези, които бягат след мъжете ни  pardon
Не съм от тези, които правят мръсно. Имаме едни приятели.... Мъжът си имаше любовница, която звънеше посред нощите на жена му. Не я оставяше на мира. Сумтеше, дишаше тежко по телефона. Да ви кажа ли какво направи жена му - нищо !!!! Просто се показа по-човечна от онзи женски изруд и косвено накара мъжа й да я разкара и да се върне при нея. Сега са заедно (щом му е простила .... ). Но ме изкефи много отношението й. Нито се ядосваше, нито нищо, спокойно си живееше (поне привидно) и се показа много повече жена от онази, на която тогава на мен ми идваше да я посиня цялата. Но в крайна сметка със сила нищо не се постига. Сега вече от годините ми ли, от какво не бих употребила сила или каквито и да са там гадни номерца. Просто защото трябва да се държим на положение  pleasantry
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #80 -: януари 25, 2007, 14:07:38 »

Относно тези, които бягат след мъжете ни  pardon
Не съм от тези, които правят мръсно. Имаме едни приятели.... Мъжът си имаше любовница, която звънеше посред нощите на жена му. Не я оставяше на мира. Сумтеше, дишаше тежко по телефона. Да ви кажа ли какво направи жена му - нищо !!!! Просто се показа по-човечна от онзи женски изруд и косвено накара мъжа й да я разкара и да се върне при нея. Сега са заедно (щом му е простила .... ). Но ме изкефи много отношението й. Нито се ядосваше, нито нищо, спокойно си живееше (поне привидно) и се показа много повече жена от онази, на която тогава на мен ми идваше да я посиня цялата. Но в крайна сметка със сила нищо не се постига. Сега вече от годините ми ли, от какво не бих употребила сила или каквито и да са там гадни номерца. Просто защото трябва да се държим на положение  pleasantry
Ние също имаме приятели в подобно положение,само дето нашата приятелка не успя да го накара да се върне при нея.Сега живеят заедно,но са просто приятели,заради детето може би,но то вече порасна и започна да усеща какво става,аз в такова положение не бих издържала(пу-пу).Не преставам да й си чудя как издържа GROAN GROAN hunter
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: януари 26, 2007, 00:39:15 »

Кръшкачите носят пръстен на кутрето

Украсеното кутре по правило е запазена марка на мъжете. Пръстен върху малкия пръст носят господата, които са склонни да изневеряват, твърдят експертите. Обяснението е, че този пръст символизира отклонението, а стремежът да бъде специално подчертан сигнализира недвусмислено - склонен съм да кръшна от правилата. И още: капризен съм, стремя се към оригиналност, обичам флиртовете...
Ако търсите партньор за кратко и целта ви е само да изживеете мимолетно удоволствие в леглото, можете да опитате с мъж с пръстен на кутрето. Почти сигурно е, че ще останете доволна, стига да не очаквате дълги разговори и емоционални споделяния, категорични са психолозите.

http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2007-01-26&article=176074
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #82 -: януари 26, 2007, 01:25:27 »


Независимата жена е сама!!!! Има само приятелки.

Sliverarrow,  До колкото улавям, от поста ти лъха еманципация граничеща с феминизъм. Добре че по-малко жени мислят така, защото половете щаха да се обособят с две групи. Лесбийска група и Гей група и щеше да настане една така хубава война......
. Ако една жена така си подбира партньорите, то май ще си остане вечна мома.


Оизо, не се притеснявай моето момче че ще си остана сама, от 16 годишна за ден не съм била, и да ти разясня, щото ти явно не схващаш бързо, че това е сватбен форум и съм тука, не защото съм мома - всичките ми връзки (3 дългогодишни (т,е. над 2 години всяка)) са били успешни именно заради това, че съм съм интересна за мъжете до мене и не съм им позволявала да съм "поредна бройка". Навярно ще забележиш, че не споменавам нищо за "къси връзки", те просто не са просъществували, въпреки наличието на всякакви чаровници от мъжки пол дето са се опитвали да ме карат да си мисля, че съм "only woman in the world". А дългите ми връзки до една са бивали прекъснати от физическа раздяла (той тука, тя там), да не говорим, че все още съм в прекрасни отношения с другите двама мъже в моя живот.
Аз на това му викам - късмет в любовта, така че спи спокойно, не съм сама  End

Филми от рода "Чук, Чао, Довиждане, Лека Нощ и Мерси" не са изневери поне за мен. А що се отнася до моят личен опит... с гордост мога да заява че не съм изневерявал. Имал съм авантюри за една нощ но нищо повече.

А ако ти си си взел жена, дето е ок, че и кръшкаш (ама "без чувства"  sarcastic), good for you,  и лошо за нея. Дано и тя не мисли като тебе, че тогава, кой знае тези "умни" деца дето толкова ги мислиш дали изобщо ще са твои някой ден  crazy
« Последна редакция: януари 26, 2007, 09:01:14 от silverarrow » Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #83 -: януари 26, 2007, 10:16:16 »

Кръшкачите носят пръстен на кутрето

Украсеното кутре по правило е запазена марка на мъжете. Пръстен върху малкия пръст носят господата, които са склонни да изневеряват, твърдят експертите. Обяснението е, че този пръст символизира отклонението, а стремежът да бъде специално подчертан сигнализира недвусмислено - склонен съм да кръшна от правилата. И още: капризен съм, стремя се към оригиналност, обичам флиртовете...
Ако търсите партньор за кратко и целта ви е само да изживеете мимолетно удоволствие в леглото, можете да опитате с мъж с пръстен на кутрето. Почти сигурно е, че ще останете доволна, стига да не очаквате дълги разговори и емоционални споделяния, категорични са психолозите.

http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2007-01-26&article=176074
аууууууууууууууу ужас,моят мъж носи пръстен на кутрето,всъщност носеше догато бяхме гаджета но го загуби Oh my ... къде ли беше? star GROAN hunter SUICIDE
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: януари 26, 2007, 10:21:13 »

Цитат
аууууууууууууууу ужас,моят мъж носи пръстен на кутрето,всъщност носеше догато бяхме гаджета но го загуби  къде ли беше?   
Е,сега нали вече не го носи? :PА не му мисли много къде го е загубил,може нещо по време на работа! girl_wink Girl_hide
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #85 -: януари 26, 2007, 11:37:57 »

 :bravo:Хихи.... vanis, споко, щом го е загубил няма място за притеснения  Bravo pardon pleasantry biggrin
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #86 -: януари 26, 2007, 15:05:04 »

:bravo:Хихи.... vanis, споко, щом го е загубил няма място за притеснения  Bravo pardon pleasantry biggrin
аааа казвате щом го е загубил ,няма срашно ROFL  ROFL
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: януари 26, 2007, 23:06:42 »

silverarrow, много съм съгласна с теб!!! good good

Кръшкачите носят пръстен на кутрето

А тов ане го вярвам много!!! End
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: януари 27, 2007, 16:14:12 »

Знаете ли, имам приятелка, която ходи с женен мъж! Но, не, че я защитавам, но жена му на въпросния мъж, сама го кара да си търси друга!!! Тя нито чисти, нито му готви, нито пере, даже и малката им дъщеричка (на 3 месеца), почти не гледа, за всичко чака на мъжа си crazy!!! Кажете ми как този мъж да не си потърси внимание другаде? secret
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: януари 27, 2007, 16:22:14 »

 Съгласна съм с теб Bulechka_TS , но се чудя защо и е направил дете и защо все още живее с нея? Ако харесва приятелката ти нормално е да се раздени с жена си. Така няма да се налага да я лъже и ще е спокоен. От друга страна детето е вече факт да е мислил на време въпреки, че още има шанс за наова по-добра връзка.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines