Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 07:27:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За изневерите - искрено и лично  (Прочетена 47274 пъти)
 
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 21, 2007, 03:36:03 »

И аз простих веднъж, но не знам дали бих го направила пак!!! Cray

Когато разбрах, единственото, което направих беше да си избърша сълзите и да взема лист хартия и молив и да излея болката си на листа!!! cray

После същата вечер много плаках...

Но времето минава и всичко става по-леко и се преживява!!!

Bulechka, явно си добър човек и искаш да виждаш само доброто в хората - дано си направила правилния избор!!! Пожелавам ти никога да се чувстваш така, както си описала.

Аз съм от този тип жени, които са изключително... хм... чудя се за точната дума... може би еманципирани... и не приемат че жената  трябва да приема факта, че мъжът видиш ли мисли по различно, и едва ли не на него му е позволено да кръшка...
Скъпи момичета... НЯМА ТАКЪВ ФИЛМ!!! Който ми кръшка, не заслужава да е с мене!!!
Не знам дали бих простила на съпруга си ако направи нещо  такова... може би да... и със сигурност само за един път и то ако няма чувства към другата жена.
НО ЩЕ МУ ГО ИЗВАДЯ ПРЕЗ НОСА...ще му простя само ако се влачи подире ми, моли за прошка, плаче, спре да яде и т н и тн за поне няколко месеца. Иначе този човек не ме заслужава. Аз знам цената си и които не иска да я плати, да го д*ха.
Според мене всички момичета трябва да мислят така - защото жената, която знае за похожденията на съпруга си и не прави нищо, е излагация за нашия пол. Малко повече решителност, момичета!!! Не позволявайте на никой да прави от вас маймуни!!! Намерете начин да имате собствена кариера, да не сте зависими от мъжете си. А ако сте имали късмета да срещнете мъж, които за разлика от Оицо Цоисо или каквото му е там името, не вярва в изневярата, ОБИЧАЙТЕ ГО безкрайно!!!

БРАВО  good, съгласна на 100 %  Bravo
Активен
nev4e
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #61 -: януари 21, 2007, 03:50:38 »


Според мене всички момичета трябва да мислят така - защото жената, която знае за похожденията на съпруга си и не прави нищо, е излагация за нашия пол. Малко повече решителност, момичета!!! Не позволявайте на никой да прави от вас маймуни!!! Намерете начин да имате собствена кариера, да не сте зависими от мъжете си. А ако сте имали късмета да срещнете мъж, които за разлика от Оицо Цоисо или каквото му е там името, не вярва в изневярата, ОБИЧАЙТЕ ГО безкрайно!!!
напълно сън съгласна! жалко че едно време не бях толкова силна  Cray
но сега сам друг човек може би точно благодарение на преживяното  dirol
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: януари 21, 2007, 20:59:21 »

И аз простих веднъж, но не знам дали бих го направила пак!!! Cray

Когато разбрах, единственото, което направих беше да си избърша сълзите и да взема лист хартия и молив и да излея болката си на листа!!! cray

После същата вечер много плаках...

Но времето минава и всичко става по-леко и се преживява!!!

Bulechka, явно си добър човек и искаш да виждаш само доброто в хората - дано си направила правилния избор!!! Пожелавам ти никога да се чувстваш така, както си описала.

Аз съм от този тип жени, които са изключително... хм... чудя се за точната дума... може би еманципирани... и не приемат че жената  трябва да приема факта, че мъжът видиш ли мисли по различно, и едва ли не на него му е позволено да кръшка...
Скъпи момичета... НЯМА ТАКЪВ ФИЛМ!!! Който ми кръшка, не заслужава да е с мене!!!
Не знам дали бих простила на съпруга си ако направи нещо  такова... може би да... и със сигурност само за един път и то ако няма чувства към другата жена.
НО ЩЕ МУ ГО ИЗВАДЯ ПРЕЗ НОСА...ще му простя само ако се влачи подире ми, моли за прошка, плаче, спре да яде и т н и тн за поне няколко месеца. Иначе този човек не ме заслужава. Аз знам цената си и които не иска да я плати, да го д*ха.
Според мене всички момичета трябва да мислят така - защото жената, която знае за похожденията на съпруга си и не прави нищо, е излагация за нашия пол. Малко повече решителност, момичета!!! Не позволявайте на никой да прави от вас маймуни!!! Намерете начин да имате собствена кариера, да не сте зависими от мъжете си. А ако сте имали късмета да срещнете мъж, които за разлика от Оицо Цоисо или каквото му е там името, не вярва в изневярата, ОБИЧАЙТЕ ГО безкрайно!!!

БРАВО  good, съгласна на 100 %  Bravo

И аз съм съгласна със silverarrow!!! good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 21, 2007, 21:00:54 »

напълно сън съгласна! жалко че едно време не бях толкова силна  Cray
но сега сам друг човек може би точно благодарение на преживяното  dirol

Точно така е!!! Girl_sing
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #64 -: януари 23, 2007, 14:18:32 »


Аз съм от този тип жени, които са изключително... хм... чудя се за точната дума... може би еманципирани... и не приемат че жената  трябва да приема факта, че мъжът видиш ли мисли по различно, и едва ли не на него му е позволено да кръшка...
Скъпи момичета... НЯМА ТАКЪВ ФИЛМ!!! Който ми кръшка, не заслужава да е с мене!!!
Не знам дали бих простила на съпруга си ако направи нещо  такова... може би да... и със сигурност само за един път и то ако няма чувства към другата жена.
НО ЩЕ МУ ГО ИЗВАДЯ ПРЕЗ НОСА...ще му простя само ако се влачи подире ми, моли за прошка, плаче, спре да яде и т н и тн за поне няколко месеца.
 Иначе този човек не ме заслужава. Аз знам цената си и които не иска да я плати, да го д*ха.


 

Според мене всички момичета трябва да мислят така

А така!!!!  Мъжете на Сапуууууууууууууууууунннннннннннннн     crazy


 
Малко повече решителност, момичета!!! Не позволявайте на никой да прави от вас маймуни!!!
Ами то кой ли обича да го правят на маймуна?


... да не сте зависими от мъжете си.....
Независимата жена е сама!!!! Има само приятелки.

Sliverarrow,  До колкото улавям, от поста ти лъха еманципация граничеща с феминизъм. Добре че по-малко жени мислят така, защото половете щаха да се обособят с две групи. Лесбийска група и Гей група и щеше да настане една така хубава война......
Ако всички мъже мислиха ... „Тя ще ми изневерява... ми дай да я смачкам от бой”...  До къде щеше да се стигне? Вярно домашното насилие се шири навсякъде.Особенно в БГ. Това е ориенталска черта.
Изказвания от рода „той да се влачи подире ми”, „да спре да яде....” са малко пресилени. Ако една жена така си подбира партньорите, то май ще си остане вечна мома. И внимавайте с това ядене, защото има една приказка :  „Аз тъкмо го научих да не яде и то взе че умря „.

Бъдете умни за да бъдат умни и децата ви. Така казва един мой приятел.

Извинявам се за Оффтопик-а.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 23, 2007, 15:47:01 »

Oizo_Zoizo  съгласна съм с последното което си писал за децата.
Трябва да сме по  уважителни към близките си защото това което правим и начина по който се държим рефлектира върху децата. Те се учат от нас и ако татко бие мама то и аз ще бия жена си.  Ако те си изневеряват значи е нормално и аз да го правя.
Въпрос на психика, но децата се учат от НАС.
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #66 -: януари 23, 2007, 15:53:57 »

Юле, нали се сещаш че децата няма как да разберат че мама и татко имат други афери, докато не се разделят.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 23, 2007, 16:02:24 »

Не мисля така много неща се разбират....... Разбира се ако си на 5г. няма как да знаеш какво става, но като пораснеш малко...
Честно да ти кажа аз визирах детето на една приятелка и начина по които се държи бащата с майката....Детето го копира без да осъзнава какво прави.... Грозна картина.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 23, 2007, 16:19:40 »

Oizo_Zoizo  съгласна съм с последното което си писал за децата.
Трябва да сме по  уважителни към близките си защото това което правим и начина по който се държим рефлектира върху децата. Те се учат от нас и ако татко бие мама то и аз ще бия жена си.  Ако те си изневеряват значи е нормално и аз да го правя.
Въпрос на психика, но децата се учат от НАС.

Много съм съгласна!!! good Когато са малки са като "попивателна" и правят всичко като "под индиго", дори когато си играят с кукли или с други деца puppets

... Детето го копира без да осъзнава какво прави.... Грозна картина.

Това имах в предвид!!! girl_impossible
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 23, 2007, 20:25:27 »

Юле, нали се сещаш че децата няма как да разберат че мама и татко имат други афери, докато не се разделят.
Децата разбират всичко!Аз като дете знаех че татко изневерява на мама.Да обаче татко никога не се е държал лошо с нас,а напротив супееееееееееер и с мама също!Виж имаше любовници,които бяха ама супер тъпи парчета /извинявам се за израза /,но се обаждаха на мама!Аз всичко знаех,но знаех че това си е техен проблем ,просто защото върху нас с брат ми не даваше отражение!Иначе аз такова търпение като на майка ми нямам................. beating pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 23, 2007, 20:37:10 »

Мисля, че и аз не бих издържала, но какво ли не правят родителите, заради децата си!!! girl_in_love

Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #71 -: януари 24, 2007, 11:52:01 »

Пазете си мъжете, защото Интересът на жените към обвързаните мъже е по-силен
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 24, 2007, 11:57:51 »

Ами прав му път.Аз никого не спирам.Да ходи където си иска.Знам че боли от лъжата,но човек като иска никой не може да го спре.А и като не може да оцени това,което има,аз какво да направя.Старая се да запазя брака си и дано да успея!
Колкото до това за обвързаните мъже,че са като магнит - вярно е.Даже моите приятелки така убеждаваха мъжлето ми да си носи халката! :girl_wink:Като е с халка жените ще му обръщат повече внимание!Това си е доказано!
А сега се сетих нещо за крадлите на мъже.Пониакога момичетата си влизат в авантюри без да знаят,че мъжа е обвързан.Не забравяйте че и те понякога остават жестоко излъгани,ако мъжа се върне при нас.А мъжете понякога са толкова изобретателни,че могат да мотаят някое нещастно девойче сума ти време! pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: януари 24, 2007, 12:51:36 »

Ами прав му път.Аз никого не спирам.Да ходи където си иска.Знам че боли от лъжата,но човек като иска никой не може да го спре.А и като не може да оцени това,което има,аз какво да направя.Старая се да запазя брака си и дано да успея!
Колкото до това за обвързаните мъже,че са като магнит - вярно е.Даже моите приятелки така убеждаваха мъжлето ми да си носи халката! :girl_wink:Като е с халка жените ще му обръщат повече внимание!Това си е доказано!
А сега се сетих нещо за крадлите на мъже.Пониакога момичетата си влизат в авантюри без да знаят,че мъжа е обвързан.Не забравяйте че и те понякога остават жестоко излъгани,ако мъжа се върне при нас.А мъжете понякога са толкова изобретателни,че могат да мотаят някое нещастно девойче сума ти време! pleasantry

Абсолютно е така и съм съгласна!!! good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 24, 2007, 18:03:10 »

Ето тук мож да се прочете за жените, които си падат по "заетите" мъже beating
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines