Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:20:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Обичате ли да спортувате?
спортувам редовно - 7 (28%)
само когато надебелея - 11 (44%)
не обичам спорта - 3 (12%)
всеки уикенд - 3 (12%)
обичам да гледам другите като спортуват - 1 (4%)
Общ брой гласове: 25

Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: спорта - здраве,хоби,мания или досада  (Прочетена 32886 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: януари 07, 2007, 13:06:13 »

Я сега тука всеки да каже обича ли спорта,спортува ли,фенове ли сте?И да се отчетат всички бивши и настоящи!Кога гледаме спорт?Когато България бие и носи медали или редовно?Световното първенство за събиране на по бира ли е или любов към спорта?Поддържате ли формата си с фитнес , аеробика, йога , каланетика или пилатес?Нали трябва да радваме мъжлетата колкото се може по-дълго! yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 07, 2007, 15:13:33 »

Спортувам, предимно ходя на фитнес с милотовсеки път, когато имам желание, обикновено малко по-рядко от него, но като сме двамата е по-забавно!!! girl_wink А и съм спортувала толкова различни спортове - синхранно плуване, аеробика, каланетика, волейбол, бойни изкуства, пилатес, даже и спортни танци!!! Но и се забавлявам!! Сега ми с еходи на латино танци и мисля да се запиша, даже и мама зарибих и ще ходим двете!!! Curtsey
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 07, 2007, 21:42:10 »

Аз съм тренирала 11 год. лека атлетика.После ме приеха в НСА и започнах да се занимавам любителски с много видове спорт.Сега изпитвам страхотно удоволствие ако успея да открадна 6-7 дни за ски /засега успявам/ и лятото да поигравам от време на време тенис.Бях се навила по едно време за пилатес,но така и не отидох! girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 07, 2007, 21:44:42 »

Бях се навила по едно време за пилатес,но така и не отидох! girl_wink

Аз ходих на пилатес с мама, един месец преди сватбата, много е забавно!!! Опитай, мисля, че ще ти хареса!!! good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #4 -: януари 09, 2007, 00:44:42 »

Ами на мен ми се иска да бях по-постоянна, но обикновено ходя на фитнес по-няколко месеца, а след това въобще не се появявам. А бъдещата половинка е много активен, занимаваше се до скоро с 3 спорта, и всеки ден измисля по нещо ново. Така че съм решила да започна по-активно да се занимавам със спорт, хем да се постегна за свтбата, хем да си правим компания заедно след това. blum
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 09, 2007, 01:00:54 »

аз съм същата като теб didibaby!ходих за абсолвентския си бал 3 месеца и като мина бала краййййййй.но от 1 април трагвам сериозно 4е до 22 септември трябва да си стегна шкембенцето!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 09, 2007, 07:36:49 »

За мен е много хубаво ако и двамата могат да карат ски! :skiing:Много приятна зимна почивка може да си спретнете с любимия!Аз от няколко години редовно ходя на някой български зимен курорт и честно да ви кажа зимата си почивам много по-добре отколкото лятото.А и ските са спорт които натоварва цялото тяло и в същото време свежият въздух в планината те зарежда за нови подвизи.Умората е приятна и вечер имаш сили за  CHEERS с любимия човек!
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #7 -: януари 09, 2007, 09:54:46 »

За мен е много хубаво ако и двамата могат да карат ски! :skiing:Много приятна зимна почивка може да си спретнете с любимия!Аз от няколко години редовно ходя на някой български зимен курорт и честно да ви кажа зимата си почивам много по-добре отколкото лятото.А и ските са спорт които натоварва цялото тяло и в същото време свежият въздух в планината те зарежда за нови подвизи.Умората е приятна и вечер имаш сили за  CHEERS с любимия човек!

Това е спорта!!!
Аз не съм карал ски от 10-тина години, но сега се оборудвах с ново ски комплектче и само стискам палци да падне сняг. Тръпката от скоростта е невероятна.
Също така от време на време играя и тенис на корт. Там натоварването също е голямо. И според мен е много по-добро от при фитнеса.

А иначе най-редовно спиртувам, 4-4-2 джик-так.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 09, 2007, 15:38:05 »

За мен е много хубаво ако и двамата могат да карат ски! Skiing
................................................. ................................................. ....Умората е приятна и вечер имаш сили за  CHEERS с любимия човек!

Ние не караме ски (по-точно милото не кара), но пак имаме спорт, който упражняваме заедно!!! Ходим заедно на фитнес!!! И колкото и да сме уморени винаги след тренировка имаме време един за друг!!! blush good girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 09, 2007, 22:38:00 »

Цитат
Също така от време на време играя и тенис на корт. Там натоварването също е голямо
good Oizo_Zoizo тениса на корт е много як спорт за мен.Наистина натоварва всички мускулни групи,в същото време е много динамичен и разтоварващ.Аз като се вбеся ,често ходя да поблъскам стената! :girl_wink:После си друг човек!
Ама и ние с теб Oizo_Zoizo сме фенове на едни такива евтинки спортове! pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 10, 2007, 08:21:30 »

Ама и ние с теб Oizo_Zoizo сме фенове на едни такива евтинки спортове! pleasantry

Ха-ха-ха-ха-хааааа ROFL така си е!!! Но пък си заслужава, удоволствието!!! girl_wink good
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #11 -: януари 10, 2007, 10:27:34 »

Ама и ние с теб Oizo_Zoizo сме фенове на едни такива евтинки спортове! pleasantry

Това е едно на ръка... ами сега врънкам един познат да ми обясни как се играе Голф. Правила и всичките му там пинизи. Стикове ще си купя от САЩ. Е това е баровски спорт!!! Просто си падам по скъпите играчки. Наследство от баща ми!!!!  Blush
« Последна редакция: януари 10, 2007, 10:33:48 от Oizo_Zoizo » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 10, 2007, 10:29:46 »

Просто си падам по скупите играчки. Наследство от баща ми!!!!  Blush

Е, това е!!! Мъжете си остават деца, само играчките им се променят!!! Girl_sing
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #13 -: януари 10, 2007, 10:35:39 »

Просто си падам по скъпите играчки. Наследство от баща ми!!!!  Blush

Е, това е!!! Мъжете си остават деца, само играчките им се променят!!! Girl_sing

Само ми остава да си купя една "лъскава каляска" (и това ще дойде) и съм джуст!!!!!  danceg
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 10, 2007, 10:39:04 »

Просто си падам по скъпите играчки. Наследство от баща ми!!!!  Blush

Е, това е!!! Мъжете си остават деца, само играчките им се променят!!! Girl_sing

Само ми остава да си купя една "лъскава каляска" (и това ще дойде) и съм джуст!!!!!  danceg

Браво на теб!!! Bravo Пожелавам ти го!!! good girl_wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines