Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:17:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЪДЕ МИСЛИМ ДА РАЖДАМЕ!?!  (Прочетена 128843 пъти)
 
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 14, 2008, 10:55:42 »

някои има ли мнение за 2ра градска болница в софия моля ако имате впечатления споделете че вече не ми остана време Oh my ...
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 14, 2008, 10:57:30 »

хармония и аз мисля да се запиша ама не знам не ми ли е рано още huhhuh.gif
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 14, 2008, 11:18:21 »

Клео, не мисля че ти е рано! Тъкмо ще имаш време да обиколиш и да си харесаш болница, защото в Токуда местата свършват безобразно бързо. Айде идвай, ще е по-весело.

Захира, аз ходя там при д-р Лазарова и съм супер доволна. Знам страхотни неща и за д-р Диков и д-р Димитров. Само трябва да побързаш, защото аз се ослушвах до 10 г.с.  и после се наложи чак връзки да изнамеря , за да ме запишат при д-р Лазарова. Обаче в никакъв случай не ходи при д-р Евтимова /само тя работи по ЗК, обаче като специалист знам че не се справя особено добре/.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 14, 2008, 13:32:16 »

Аз си мислех за д-р Герганова и д-р Кирякова - и за двете съм чувала само положителни отзиви както и че са привърженички на естесвеното раждане. Нямам нищо против секциото, обаче има лекари, които го правят просто за да улеснят себе си и предпочитат дори да няма такава необходимост да ти направят секцио отколкото да се занимават да те израждат. А за Лазарова съм чувала както крайно негативни  мнения така и крайно позитивни. Тя май само Евтимова работи със здравна каса и затова и наплива при нея е най голям. Аз не държа да е по здравна каса - така или иначе горе долу едни и същи пари май се плащат.
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: февруари 14, 2008, 13:38:51 »

Zahira, не знам нищичко за Герганова и Кирякова pardon Аз смених доста лекари - от Шейново, Тина Киркова, този който ми води ЖК в поликлиниката и засега съм в Токуда  blush То и нали всяка бременност си е строго индивидуална, така че мненията за един и същи лекар силно варират. ...Който и да избереш, ти стискам палци, но първо ти стискам палци на 25-ти да видиш  PREGQ girl_wink
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #50 -: февруари 14, 2008, 14:31:51 »

някои има ли мнение за 2ра градска болница в софия моля ако имате впечатления споделете че вече не ми остана време Oh my ...

сестра ми ражда два пъти там и е много доволна, противоречиви мнения има както за всяка болница, така и за всеки доктор. Общо взето ако едно раждане мине без проблеми /каквото надявам се да имаме всички/ - мненията са позитивни, то ако всичко си е наред можем и сами да си родим дет се вика tease Колко е добър един доктор си личи при усложнения. На никой не го пожелавам girl_impossible

Във 2 градска има много добри специалисти, свекърва ми работи там от много години /това ми е тайната причина да не искам да съм там аз blush/, смятам че спокойно можеш да се довериш.
Аз лежах там в третия месец в патологията - условията не са лоши, чисто е, стаите поне в патологията са с две легла, телевизор, масичка, гардероб, мивка. Родилното е ремонтирано. Докато лежах имаше мами, които пренасяха, повечето раждаха и без избор на доктор. Момичето до мен постоянно го проверяваха /тя пренасяше 12 дни/, бяха любезни и определено не я оставиха без грижи. И тя раждаше без избран доктор. Това е което мога да кажа, повече не знам. Успех! good

сетих се и друго, бебетата ги носят веднага и ако искаш може да си стоят през цялото време при мама. Исвен това имат много стриктна политика за чистота и предпазване от инфекции. Нощници - може само с техни, влезеш ли в родилно. Свиждания никакви, независимо във ВИП или не. Може да покажеш бебето само през прозореца, стаите са на 1 етаж към вътрешния двор :PЗа това не съм сигурна, но май и по същата причина не е разрешено присъствието на татковци, така беше, сега не знам дали разрешават.
« Последна редакция: февруари 14, 2008, 14:37:21 от Nicky » Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 14, 2008, 15:18:07 »

много ти благодаря за информацията Nicky
а по въпроса че си била в патологична в третия месец аз бях там от 3.10 до 6.10 да не сме се засекли случайно
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 15, 2008, 11:39:36 »

 cray cray cray мотах се мотах се и ето звъня сега в Токуда, местата били запълнени за отворените врати! sad Записах се за 11-ти март! Толкова ме е яд значи! Пфуууууу! diablo
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #53 -: февруари 15, 2008, 14:05:08 »

cray cray cray мотах се мотах се и ето звъня сега в Токуда, местата били запълнени за отворените врати! sad Записах се за 11-ти март! Толкова ме е яд значи! Пфуууууу! diablo

Ееее, Дидка, няма защо да те е яд, ти пак навреме си се сетила ... някои до края не се организират blush

Аз искам да помоля който ще ходи на 19-ти да попита за ВИП-стаите. Прочетох на няколко места, че ако съм във ВИП-стая няма да ми носят бебето nea, защото тези стаи били на друг етаж. Това ми се вижда супер тъпотия, затова ако може някой да попита, че докторите не обичат да им задават такива въпроси, прекалено са заети nea ... а  пък отворените врати са за това. Там има два вида екстра стаи - ВИП и Лукс, моля ви питайте как стоят нещата с бебчетата.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 15, 2008, 14:15:20 »

и аз звънях и за съжаление нямам шанс като Дидка cray cray :'(еми нищо когато тогава!!!не смея за 11 март защото все още не зная за женската консултация тогава би трябвало да ми назначат прегледите и останалите изследвания :'(ех кка ме е яд  girl_impossible
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 15, 2008, 14:29:42 »

E-e, жалко!  sad Щяхме да се сформираме една групичка... Но нищо следващия път...

Nicky, аз съм се записала и ако всичко е ок и отида ще разпитам за ВИП стаите и после ще разкажа good
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 15, 2008, 15:08:58 »

Да миличка и аз те моля да питаш за всикоч, да записваш и после да споделиш с нас!
 blush LOVING gu6 girl_in_love kiss2 blush blush
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 15, 2008, 15:36:51 »

След посещението ми на вчерашната лекция или деня на отворени врати в Окръжна-Варна се реших,че там ще е мястото,където ще родя!!!Допада ми обстановката,начина по който ще се грижат за бебето по време на престоя му е съображен винаги със желанията на майката,а това е важно good

и така аз съм в Св.Анна (окръжна) Варна
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #58 -: февруари 18, 2008, 10:06:38 »

Nicky, аз съм се записала и ако всичко е ок и отида ще разпитам за ВИП стаите и после ще разкажа good

много благодаря, чакам с нетърпение give_rose

аз след малко отивам там, но за преглед при Димитров, а винаги има толкова хора, че ми е неудобно да го питам странични неща huhhuh.gif
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 18, 2008, 10:22:50 »

Стискам ти палци, Nicky! Иначе утре съм се заредила с дебелия тефтер и две химикалки blum и после ще раказвам...Пишете ако искате нещо специално да проверя tease
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines