Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 15:27:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЪДЕ МИСЛИМ ДА РАЖДАМЕ!?!  (Прочетена 128887 пъти)
 
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #30 -: февруари 12, 2008, 14:24:11 »

Дидка,гледам че се чудиш за Токуда. Аз съвсем скоро ще мога лично да ти разкажа как е минало при мен, сигурна съм, че има и кой да питаш, вече много хора се ориентират натам, поразпитай, има време. Иначе защо не отидеш на отворените врати, този месец са на 19то число, ще разгледаш, можеш да задаваш всякакви въпроси good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 12, 2008, 14:28:36 »

би ли ни казала малко повече за отворените врати и аз мисля да ида да видим какво ще науча give_rose
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #32 -: февруари 12, 2008, 15:03:39 »

разбира се Wink

19 февруари /вторник/ 13:00 ч.МБАЛ „Токуда Болница София” АД, София, бул. Н. Й. Вапцаров 51А
За записване: Иво Андреев – тел.: 02/ 403 43 52, 0884 993 110

аз бих ви посъветвала да отидете на няколко места, да видите все пак за какво става въпрос
на този линк http://www.9m-bg.com/display.php?page=scool има информация за всички болници, където правят "отворени врати" girl_wink
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 12, 2008, 15:06:20 »

при положение че един лекар те следи през бременността задължително ли е да с еплаща за раждане допълнително защото го избираш!не е ли логично който те е водил той да те изражда или пак нещо куца в здравната ни система  bad diablo diablo diablo
Разбира се,че не е логично-един лекар не следи бременността само на една жена и няма никаква гаранция,че той ще бъде на смяна,когато ти зараждаш.Това,че ходиш при него на ЖК не значи дори,че ще раждаш в същата болница...Д-ра не може да е на разположение 24/7 в родилно,на смени са.Затова услугата "Избор на лекар" се има за ВИП и се заплаща допълнително(не става въпрос тук за лични уговорки и плащане под масата;много болници даже не предлагат подобна есктра като легален избор на лекар)-и бъди сигурна,че той е на твое разположение през цялото раждане,колкото и време да отнеме това(при мен лично-от около 8-9ч сутринта до към 19ч+тел.разговори по нощите+посещения в детско отделение).Да не говорим пък,че някои от докторите от центъра "Вяра,Надежда и Любов" към 1АГ"СВ.София"(задния вход) въобще не дават смени в родилно и са само при заплащане на услугата "избор на лекар" (за която получаваш карта с/у парите си,която трябва да представиш при постъпването в приемен кабинет)-има си списъци.Ти си преценяваш дали твърдо си искаш "твоя" си лекар или ще разчиташ на екипа,който се падне на смяна good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 12, 2008, 15:13:23 »

аз лично искам твърдо моя си лекар от години си ми е и съм страшно доволна от него и като човек и като лекар!проб;ема е че в Тина Киркова е мамолог тоест нямам представа дали може и с избор на лекар да е той!само заради него искам да родя там!да се надяваме че няма да има проблем!благодаря роси и на теб Ники  give_rose give_rose give_rose

и още едно въпросче ухххх колко съм нахална извинете!за тези отворени врати колко парички трябва да се дадат и също и задължително ли е записването на посочените телефони както и ако си в начална бременност както съм аз няма ли да ме изгонят и да кажат че ми е рано   
« Последна редакция: февруари 12, 2008, 15:30:27 от Rossistela » Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #35 -: февруари 12, 2008, 15:19:37 »

аз лично искам твърдо моя си лекар от години си ми е и съм страшно доволна от него и като човек и като лекар!проб;ема е че в Тина Киркова е мамолог тоест нямам представа дали може и с избор на лекар да е той!само заради него искам да родя там!да се надяваме че няма да има проблем!благодаря роси и на теб Ники  give_rose give_rose give_rose

Как мамолог *crazy*Не трябва ли акушер-гинеколог да те изражда?!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 12, 2008, 15:27:25 »

аз лично искам твърдо моя си лекар от години си ми е и съм страшно доволна от него и като човек и като лекар!проб;ема е че в Тина Киркова е мамолог тоест нямам представа дали може и с избор на лекар да е той!само заради него искам да родя там!да се надяваме че няма да има проблем!благодаря роси и на теб Ники  give_rose give_rose give_rose
Как мамолог *crazy*Не трябва ли акушер-гинеколог да те изражда?!
Има ги и в комбиниран вариант smile -мамолог и гинеколог едновременно-напр.в Св.София моя мамолог-д-р Гемеджиев(доста добър) е и гинеколог,при когото една позната е раждала.Аз лично не,моя е друг good
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #37 -: февруари 12, 2008, 15:28:17 »

и още едно въпросче ухххх колко съм нахална извинете!за тези отворени врати колко парички трябва да се дадат и също и задължително ли е записването на посочените телефони както и ако си в начална бременност както съм аз няма ли да ме изгонят и да кажат че ми е рано  blush

абсолютно безплатно е, то общо взето те си правят реклама Wink
трябва да се запишеш предварително, планират не много хора, все пак ги вкарват по отделенията, знам, че за токуда местата свършват, защото се опитах веднъж да отида но се обадих на същия ден и нямаше места
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 12, 2008, 15:30:36 »

росиииииииииииииииииииии моя лекар е доктор Гемеджиев Bravo Bravo :bravo:точно него имах в предвид най-добрия и свесен лекар който познавам!!!той е приятел на милото и ще ме води в Тина Киркова искам и той да ме изражда имам му голямо доверие аз ходех при него и излекува всичките ми проблеми в един от частните си кабинети!!!само мога да те поздравя за избора на лекар наистина е превъзходен Girl_hide
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 13, 2008, 17:05:18 »

На мен не ми взеха такса а ще ме запишат с талон от личния лекар, защото съм напреднала с бремеността според лекарката иначе сега от февруари таксата е вдигната на 400лв. за записване , но това е в по ранен етап от бремеността. Това , че тя ще ме изражда също не се заплаща, иначе би трябвало да знам даже ми предложи ако искам моят гинеколог да продължи да ме преглежда а при нея да ходя от време на време докато дойде въпросния момент  girl_wink
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 13, 2008, 17:18:55 »

Ох това ми е за сега голям проблем  sad, тък като бременноста е с близнаци и нещата стават по-сложни...
Първоначално мислех за Токуда, но сега няколко големи спецове в тази област ме съветват за Майчин Дом тъи като неонатологията била най-добрата, а това за нас е най-важно. Хич не ми се искаше да раждам в Майчин Дом, ноо бебчетата са най-важни.
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 13, 2008, 17:48:26 »

Там не  е много гадно  Wink сестра ми беше там оплакваше се от храната и от хигиената
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 13, 2008, 18:36:22 »

това за 400те лева не го разбрах!!абонамента ли е 400лв за следенето на цялата бременност имам в предвид girl_impossible толкова да се е вдигнал за по малко от 1 месец не мога да повярвам
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 14, 2008, 10:49:09 »

милички,
записах се за деня на отворени врати в Токуда за 19.02 от 13ч. Хайде още някоя мама да се запише да ходим двечките там blum
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 14, 2008, 10:54:57 »

Аз в момента се чудя при коя АГ в Токуда да си запиша час. Ако имате някакви лични впечатления пишете.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines