Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 00:04:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЪДЕ МИСЛИМ ДА РАЖДАМЕ!?!  (Прочетена 123767 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 05, 2008, 12:59:12 »

О съжалявам, не съм видяла.  blush

В клиника Щерев раждането струва 1400лв и е с включено легло и храна. Пакета за проследяване на бременноста е 390лв мисля че включва 11 прегледа, от които 6 са на 3D,3 пъти кръв и урина, училище за родители.
Много се зачудвам, дали да избера Токуда или клиниката Щерев. Като гледам цените идват еднакви. nea
 Hmmm scratch one-s head Hmmm scratch one-s head Hmmm
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 05, 2008, 13:03:01 »

между другото аз като чета и гледам ми се струва че вече държавните болници и частните клиники тряскат що годе едни цени, но пък обслужването е далеч по-различно!!!започвам да се замислям силно!ако не беше моя си доки на който имам пълно доверие сигурно нямаше и да се замисля за тази болница nea но някои хора казват да се избере възможно най "женската болница".там са виждали и практикували всичко с нищо няма да ги изненадаме!а и имат много опит все пак на ден колко родилки им минават!но път Тина Киркова специално стана много масова болница!!там е все пълно и никой няма да ми гарантира че след като съм си платила за всичко няма да ме сложат в някоя стая с циганки да си чакам реда за моята си стая което е малко как да кажа bad diablo diablo
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 05, 2008, 13:09:41 »

О съжалявам, не съм видяла.  blush

В клиника Щерев раждането струва 1400лв и е с включено легло и храна. Пакета за проследяване на бременноста е 390лв мисля че включва 11 прегледа, от които 6 са на 3D,3 пъти кръв и урина, училище за родители.
Много се зачудвам, дали да избера Токуда или клиниката Щерев. Като гледам цените идват еднакви. nea
 Hmmm scratch one-s head Hmmm scratch one-s head Hmmm
Дидка аз на твое място избирам веднага Токуда. Те обраха едни от най-добрите специалисти от Шейново, Майчин дом, Тина Киркова. Да не говорим, че разполагат с най-модерна апаратура, постоянно изпращат кадрите си на специализации вкл. и в Япония.
Клео аз затова си мисля, че все пак раждането трябва да е платено за да се ограничи това масово раждане на циганки в специализираните болници като "Шейново" и "Тина Киркова". В "Шейново" понеже хигиената е "много на ниво" заразиха една приятелка е бебчето със стафилококи. Нали се сещаш, че при такова текучество на родилки от малцинствата това няма как да се избегне.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 05, 2008, 13:12:02 »

ами края на миналата година е имало и някаква инфекция плъзнала из Тина Киркова!!!аз за това малко се стреснах е все пак до моето раждане ще е минала една година от тогава но все пак  crazy *crazy*имам време да събирам инфо и да си се колебая още много много  blum
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #19 -: февруари 05, 2008, 13:15:28 »

Хубаво е когато човек  има възможност да избира.Аз също бих избрала частна или по-скъпа болница ако имах избор.Когато става въпрос за обслужване и качество на работата, особено свързани със здравето не трябва да правим компромиси особено в такъв важен момент когато се ражда човек.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 05, 2008, 13:16:45 »

Клео тези вътреболнични инфекции са постоянни, не са от сега. Те са от години. Само ще спомена, че една позната ражда в популярна частна клиника, която е единствената в България занимаваща се със замразяване на стволови клетки , може вече да сте се сетили за коя става въпрос и нея също я заразиха със стафилококи и първо, че не можеше да се излекува сума ти време, а и не можеше нито да кърми детето, нито да се доближава кой знае колко до него. Направо я осакатиха и физически и емоционално.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 05, 2008, 13:17:35 »

vanis мила ти споделила ли си къде ще раждаш??защо нямаш възможност да избереш???извини ме ако съм пропуснала нещо  blush blush
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #22 -: февруари 05, 2008, 13:24:44 »

vanis мила ти споделила ли си къде ще раждаш??защо нямаш възможност да избереш???извини ме ако съм пропуснала нещо  blush blush
Не съм споделяла защото аз нямам особено голям избор.В нашия град има една градска болница с мизерни условия.За щастие докторката като която ми наблюдава бремеността дава дежурства там,а и аз работя с сферата на здравеопазването и се надявам на по-добро отношение и грижи.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 05, 2008, 13:26:19 »

няма ли възможност да идеш в друг град!!все пак една майка особено в този важен за нея и бебето момент трябва да се чувства максимално комфортно и всичко да е наред с нея и бебето и good heart
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #24 -: февруари 05, 2008, 13:30:09 »

няма ли възможност да идеш в друг град!!все пак една майка особено в този важен за нея и бебето момент трябва да се чувства максимално комфортно и всичко да е наред с нея и бебето и good heart
Мислила съм го като вариант...но все още имам време.Ако е нормално раждане по скоро не бих отишла заради притесненията след това.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 05, 2008, 19:25:46 »

Аз вече започнах да мисля за разждането.....засега бебо е разположен подходящо за нормално раждане(както и на мен ми се иска)чудя се въобще дали има смисъл от епидурална упойка nea Привърженик съм на естествените неща,много съм смела,но да видим какво ще стане накрая good

Намеренията ми за сега са за нормално раждане в Окръжна болница-Варна без уговорка  с лекар или екип good
Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 06, 2008, 09:49:29 »

Аз още преди да забременея знаех къде искам да родя - АГ Селена П-в. Сега здраве и живот след около седмица отивам да се разбера с доктора, при който ходя там, как и кога ще е раждането. good Имам съмнения, че нашата мома се е обърнала седалищно пак и май ще се наложи секцио. pardon На мен ми се искаше нормално, но както и да е, само бебето да е живо и здраво, пък аз ще се оправям после.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 06, 2008, 11:26:03 »

и аз  нямам избор, ще раждам в окръжната, но поне лекаря, който ме наблюдава и който ще е на раждането живот и здраве е завеждащ АГ отделение така че надявам се всичко да възможно най-доброто за възможностите на града
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 12, 2008, 13:25:26 »

Ние вече се ориентирахме след щателно проучване на доктори , понеже свекарва ми е медицинско лице и се зае сериозно да проучи . Вчера бях при новата си лекарка, която като повечето работи и в частна клиника , но ще ме наблюдава и изражда в Тина Киркова . Аз не съм очарована от това което чета за заразяване от какво ли не, но все пак това може да се случи във всяка една, дори не се съмнявам и въпросните роми да си плащат за д араждат в чатна клиника така че за мен е по-важно да съм спокойна и да се надявам да мине всичко както трябва. Разбира се всеки има право на избор  girl_wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 12, 2008, 13:28:21 »

я ми кажи в Тина Киркова плати ли за абонамент и за избор на следящт те лекар както и дали ще плащаш допълнително че тя ще те изражда!и общо взето понеже и темата е с това свързана при положение че един лекар те следи през бременността задължително ли е да с еплаща за раждане допълнително защото го избираш!не е ли логично който те е водил той да те изражда или пак нещо куца в здравната ни система  bad diablo diablo diablo
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines