Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 27, 2024, 10:30:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване!  (Прочетена 203662 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: април 05, 2008, 17:14:29 »

мила нали знаеш че олиото е забранено и пърженето става без мазнина на тефлонов тиган.
наистина втория етап се редуват дни със зеленчуци и дни на протеини.като се почва втория етап с тези със зеленчуци.по принцип не е препоръчително протеините да надвишават дните със зеленчуци защото организма се изтощава.
нормално е да не се чувстваш гладна диетата е такава.гадното е че е еднообразна и писва много в един момент.хубаво е да се храниш.Тази е на принципа че трябва да се яде за да се сваля.ако има нещо друго питай
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #301 -: април 06, 2008, 12:42:43 »

Да ви кажа сутринта се събудих от глад girl_impossible Станах и си направих бъркани яйца,с малко прясно мляко и риба тон/в собствен сос/
Сега си купих кис.мляко Култура 0,1,риба тон в собствен сос,рулца от раци,студено пушена скумрия и пиле на грил.Не знам дали може да се яде пиле на грил,ако му обелиш кожата? Да попитам момичетата от София от къде го взимате това обезмаслено сирене? Аз и днес не можах да га намеря.Гледах едно Talia без холестерол,но не посмях да го взема.Кажете от къде да намеря такова?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: април 06, 2008, 12:52:37 »

има едно свежо сирене на хелиос то е обезмаслено и обезсолено.аз от него си хапвам.пилето на грил можеш да го хапнеш ама без кожата.има и обезмаслен кашкавал на маджаров.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #303 -: април 06, 2008, 14:54:50 »

Взех и една  лека майонеза Краси.Тя може ли да се хапва?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: април 06, 2008, 15:03:07 »

Взех и една  лека майонеза Краси.Тя може ли да се хапва?
не може
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #305 -: април 07, 2008, 11:28:19 »

Е,жалко за майонезата pardon
Да ви се похваля сутринта се мерих и съм -2кг biggrin обаче имах и едно прегрешение blush изядах едно малко шоколадче 20гр  chocolate ама все пак шоколадче.
Иначе днес ми е трети,последен ден от първия етап и съм много щастлива,защото не го издържам повече angry
За утре съм се запасила съм салатки,домати,крастевици,репички,лук,гъби,които ще комбинирам с яйца и месо.
Довечера отивам да търся това свежо сирене Хелиос.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: април 08, 2008, 14:33:23 »

Мацки, я дайте някакви предложения за упражнения за задните части!  Offtopic Незнам къде да питам затова тук. Дано модераторите не ми се карат. blush
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #307 -: април 08, 2008, 14:42:38 »


 в Метро и Кауфлад има сирене без хористерол и мисля че и то става !
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: април 08, 2008, 14:45:20 »

Мацки, я дайте някакви предложения за упражнения за задните части!  Offtopic Незнам къде да питам затова тук. Дано модераторите не ми се карат. blush
  Offtopic Мисля, че напъди вършат добра работа и то за дупето и краката  good Потърси в Google точно как се изпълняват. Предопреждавам само, че от начало ще има яка мускулна треска  angry, ако не си се занимавала преди това. Хубаво е 3 серии по 20 пъти на крак.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: април 08, 2008, 16:31:06 »

ами аз бих ти препоръчала тае бо.има го в мрежата и може да си го изтеглиш.аз така направих и сега си подскачам вкъщи.от каланетиката също има доста упражнеия за дупе.
Момичета искате ли да променя темата на Диети и други начини за отслабване! и тук да се пише и за упражнения тичане и други такива.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #310 -: април 08, 2008, 20:38:20 »

Искам да попитам овесените трици от вечерта ли ги приготвяте с кис.мляко или сутринта и направо ги хапвате?
А аз преядох тази вечер.Правих пълнени чушки с обезмаслена извара ,яйце и подпраки.Сложих по един резан домат за капаче.Метнах ги в една тефлонова тавичка с малко вода и две капки олио.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: април 08, 2008, 20:43:14 »

аз ядях много малко от тези трици.иначе ги хапвах сутрин с кисело мляко и ги приготвях сутринта.във втория етап ли си вече.аз след месец я почвап пак.сега почвам нисковъглехидратната и после ще мина лесно на дякан
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #312 -: април 08, 2008, 20:54:31 »

Да вече съм във втория етап,от днес.Първия го правих три дни.Свалила съм до сега 2,5кг.Сега като почнах и зеленчуци ми е много по-добре.Иначе се чувствах малко замаяна и с еидн гаден вкус в устата.
А за триците утре ще ги пробвам за първи път с кис.мляко.Като се сдобия и с пшенични ще си правя хляб и палачинки!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: април 08, 2008, 21:15:48 »

моя съвет е да ползваш само овесени.по принцип пшеничните не са за препоръчване.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: април 09, 2008, 10:24:50 »

fiamaa и gucci , благодарско момичета за отговорите.  give_rose Ами занимавала съм се със спорт преди, но искам да разнообразя малко, че мускулите свикват с един вид натоварване и няма много голям ефект. А относно питането на gucci за промяна на името на темата, аз съм ЗА.  blum
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines