Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 27, 2024, 01:20:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване!  (Прочетена 203537 пъти)
 
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: март 19, 2008, 12:03:53 »

Аз преди да забременея бях на Дюканън, отслабнах 5 кг. и то на местата които исках. Хубавото при нея е, че не изтощава оржанизма и не увисва кожата. Режимът е известен и като режим на спортиста, т.к баща ми е тренирал дълги години борба и за да мине от една е друга категория е качвал и свалял със същия режим. Качих само 1-2 кг. след като я спрях, но и коремът ми се беше свил, не поемаше толкова храна. Живот и здраве след като родя пак с тази диета ще свалям.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: март 19, 2008, 12:13:15 »

Диетата, която eli_m предлага е готина и има ефект. Или поне при майка ми има. ТЯ я прави преди около 5-6 години и свали около 10-15 кг. И до ден днешен не си ги е върнала. Разбира се, работата й е свързана с много движение и може би и това помага. Аз обаче си спомням, че след края на диетата имаше май някакво захранване. eli_m ако го знаеш би ли го споделила с нас?  Wink
И момичета помнете, че за всяка от нас нещата са индивидуални - движение, балансирана храна и най-важното - да харесваме това, което се отразява в очите на нашите половинки!!!  give_rose
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: март 19, 2008, 15:09:54 »

хайде и аз на всяко гърне мерудия и тук да се разпиша  Wink

аз имах сериозни проблеми с теглото миналата година (заседнал начин на живот, голям стрес, безсъние и мн. мн. нерви) и за два месеца в българия се вкарах във форма прилична за гледане, а след това просто продължих и сега бих казала, че дори се обичам  blush

Първото, което направих е да огранича храната и по-точно сладкото, тестяното и пърженото. След като мине една седмица без тези неща организма като че ли отвиква и не се сеща за тях. Сега вече след половин година и повече си ям хляб и чат пат нещо сладко (примерно един път в седмицата), но ако ме питате от кога не съм яла пържено и аз не мога да кажа, но горе долу от август месец миналата година.
Второто, което направих е да тръгна на процедури за отслабване! Момичета, имат ефект! Правих ги може би месец и половина, но всеки ден! Редуваха се масажи и маски на цялото тяло с разни продукти извличащи токсините и стопяващи подкожните мазнини и масажи с един специален уред Дермосоник за сваляне на "бричове", изглаждане на целулита и отслабване.
Само след две седмици аз имах видими резултати, повдигнато и оформено дупе, намалена обиколка на краката и ханша..Лошото на тези процедури беше цената им, около 20 лв. на процедура, но аз вярвах в резултата  и бях решила, че имам нужда от такъв вид помощ.
Третото, което е задължително и препоръчвам горещо са хранителните добавки. Аз тръгнах от фемимодел и кафето с КЛА, но съвсем случайно влязохме с милото в един магазин на пиротска за хранителни добавки и там момчето много компетентно ми препоръча точна комбинация от Фет бърнър за жени (от който се сваля дори и без фитнес, а това ми беше условие, защото аз имам здравословен проблем, който ми ограничава движенията и не мога да ходя на фитнес) и Кла киселина на капсули (т.е. конска доза). Не са много евтини, но стигат за месец и половина, аз съм изпила вече три опаковки от тях и съм много доволна  good. Сега си поръчах отново, защото до сватбата има малко време и искам една ударна доза да направя от тях. Забележителното при тези добавки беше, че ние ги купихме началото на септември, после ме нямаше две седмици, в които обаче аз съвестно ги пиех и като се върнах милото беше  Oh my ... от вида ми. Важното при тях е да се пие много вода!
 
ами това е момичета, не препоръчвам диети в този им вид, в който циркулират из мрежата, майката му е разумно и осъзнато хранене за цял живот!
дано поне на едно момиче да бях от полза да и помогна да се харесва пак!  good
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: март 19, 2008, 17:32:30 »

Единственият проблем е , че имам колит и без значение какво хапвам, веднага след това се издувам и получавам едни много неприятни усещания. Единствено ми помагат едни фибри, които съпругът ми купи, но на моменти просто нямам желание да ги взимам и всичко започва отначало, така че ако някой от вас знае нещо ефикасно за колит и метеоризъм, ще бъда много благодарна, ако сподели.
Мири,
аз също имам колит и се подувам ужасно. винаги съм била с корем топче. есента започнаха ужасни газове и подуване на тялото и основно пръстите на ръцете и  глезените на краката. отидох на доктор и тя ми пусна кръв и да види нивото на някакъв хормон (не зная какво е пуснала за съжаление, защото не ми дадоха изследванията Offtopic), но това, което докторката ми каза:
ПРОПУСКАЙ млечните продукти, намали бобените култури, броколи, зеле. предписа ми и на мен фибри. малко са ми гадни тези прахчета и не ги пия или слагам, когато готвя.
определено се чувствам по-добре.
на 2 пъти правих диетата "6 days makeover" и свалих 2х2 кг, което за мен е добре. посви ми се корема, ям по-разделно от преди и не смесвам сладко със солено.
но ходя и 5 пъти в седмицата на фитнес - само ходене на пътека на скорост 3.8 до 4 (не се напрягам толкова)
« Последна редакция: март 19, 2008, 17:47:12 от Anichka » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: март 19, 2008, 17:39:59 »

Ето я и моята диета:
Може:Това са всички видове месо: говеждо, телешко, свинско, агнешко, гъска, патица, всички видове дреболии, дивеч. Всички начини да приготвяте храната са разрешени освен панирането. Можете да консумирате: пръжки (без хляб), сушено месо, колбаси (без кренвирши и такива, които съдържат соя), всички видове риби, включително и консервирани.
Другата разрешена част от харните са зеленчуците - всички салати, пресни и печени чушки, домати, краставици, прясно- кисело зеле, цвекло, морски дарове, лук, репички, спанак – всички зеленчуци, които може да срещнете на пазара. Освен месо можете да ядете яйца, приготвени по всички начини, а също така и лютеници, които с приготвени без захар.
Салатите можете да приготвяте със сол, оцет, олио, пипер, но БЕЗ СОСОВЕ.
Можете да пиете кафе, чай и минерална вода условието е да не слагате захар или мед, ако подслаждате използвайте изкуствени подсладители. След шестия ден на диетата може да пиете по половин литър вино.

Toва е ниско въглехидратната,за която съм споделила на 2 или 3 страница,при много хора има ефект,и аз се замислям за нея защото тя е един вид Дюкан,но смесеният режим,като само ще изкл. млякото и изварата и от време на време ще карам няколко дни само на яйца и пил.пържоли Girl_hide
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #290 -: март 23, 2008, 11:17:15 »

Момичета, извинявам се много за тъпия въпрос, но преди време гледах във форума диети, ако искаме бебето да е момче или момиче. Рових се, но не можах да намеря точно къде беше написана и от кой. Интернет връзката ми е ужасно бавна тия дни и е истинско мъчение да зареждам всяка страница. Бихте ли ми дали линк или поне да ми кажете къде точно бяха тези диети? Благодаря предварително.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: март 23, 2008, 14:58:18 »

Момичета, извинявам се много за тъпия въпрос, но преди време гледах във форума диети, ако искаме бебето да е момче или момиче. Рових се, но не можах да намеря точно къде беше написана и от кой. Интернет връзката ми е ужасно бавна тия дни и е истинско мъчение да зареждам всяка страница. Бихте ли ми дали линк или поне да ми кажете къде точно бяха тези диети? Благодаря предварително.

това ли търсиш  blush

Какво да хапваме, ако искаме момиченце или момченце? 

Ако планирате да имате бебе и дори имате конкретни предпочитания относно пола на детето д-р Барета препоръчва да се спазва определен хранителен режим няколко месеца преди да настъпи зачатието.

  Така възможността да се създаде желаната киселинна среда в организма на жената се увеличава,  а от там според д-р Барета и възможността да заченете с дете от желания от вас пол. Ще се радваме, ако споделите с нас резултата от този щастлив експеримент.  При всички положения той ще ви донесе много радост и много мили грижи.

Ако планирате да имате момиченце, придържайте се към този хранителен режим:


Препоръчителни храни, ако желаете да забременеете с момиче:

Доматите се препоръчват само варени или на сос.
Позволени са морковите и лука.
Тиква в много минимални количества.
Препоръчват се само цитрусови плодове, останалите са забранени.
Бадеми, орехи, лешници, фъстъци са позволени.
Яйца – позволени са, дори и в по-големи количества.
Алкохол – само бира и вино в умерени количества.
Бели млечни сосове (бешамел), фрикасе и т. н. са позволени и желателни.

Тортички – желателно е да са домашни и млечни.
Бисквити, солети, гризинки и всякакви други хрупкавини са полезни, стига обаче да са безсолни и без мая, което навежда на мисълта, че е най-добре да са домашно приготвени.
Млечни десерти и кремчета – домашно приготвени да се консумират поне по два пъти на ден.
Сладоледите са позволени, въпреки че отново се препоръчват домашно приготвените.
Минерални води е добре да са богати на калций и магнезий и почти без калий и натрий.
Чешмяна вода е позволена.
Захар, мед, зехтин, ориз, макарони и други подобни, брашно, чер пипер, подправки, горчица без сол, домашни кремове и сосове са позволени.
 
Сол, набухватели, мая, готови супи и храни, консерви, пици, газирани напитки, ефервесцентни лекарства са забранени.
Телешко, пиле, говеждо, риба – не повече от порция на ден.
Морски дарове – не се препоръчват.
Ябълките, като най-достъпен плод за българките, обаче не са позволени, ако желаете да забременеете с момиче.
Колбасите не са позволени.
Кестените не са позволени.
Бял хляб – по възможност да се елиминира от менюто.
Пълнозърнест хляб – отново в минимални количества.
Магданозът не е препоръчителен.
Бобени храни не се препоръчват.
Консерви и готови храни не са позволени.
Какаото е забранено.
Кисели краставички, различни видове туршии не са позволени.
Гъбите не са позволени.
Различните видове маслини също не са позволени.
Бананите не са позволени.
Сушените плодове не са препоръчителни.
Солта – не бива да се включва в менюто, да се избягва колкото се може повече.
Газираните напитки не са позволени.

 
 
 
 
 


 
 
 
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: март 23, 2008, 14:59:35 »

ето и продължението за момченца

Ако планирате да имате момченце придържайте се към този хранителен режим:

Препоръчителни храни, ако желаете да забременеете с момче
Солта – основна съставка за направа на момченца.
Силно се препоръчват сурови домати в големи количества.
Магданоз – препоръчва се в умерени количества.
Тиквата е благотворна за появата на момче.
Бобените храни да се консумират в по-големи количества, най-малко два пъти в седмицата.
Телешко, говеждо, пиле, риба – поне два пъти дневно.
Морски дарове /с изключение на миди/ може в минимални количества.
Колбасите са позволени.
Препоръчва се по два плода дневно, с изключение на цитрусовите.
Банан по един дневно.
Ябълките като най-достъпен плод, предполагам ще представляват специален интерес – препоръчват се.
Стафиди и други сушени плодове са препоръчителни.
Кестени колкото се може повече.
Бял хляб позволен.
Пълнозърнест хляб – позволен в менюто.
Яйца – до две яйца на седмица и никога като основно ястие.
Газираните напитки са позволени.
Алкохол – позволен е в умерени количества.
Кисели краставички, различни видове туршии са позволени.
Гъбите са позволени.
Различни видове маслини също.
Бели млечни сосове (бешамел), фрикасе и т. н. са позволени, само ако се правят с вода, вместо с мляко.
Тортички, сладкиши – са позволени, но само ако са без млечни кремове и сметана
Бисквити, солети, гризинки и т. н. – сухи (без мляко, масло и т. н.), солени, но без сирене.
Същото се отнася и за сладоледите.
Минерални води: без калций и магнезий, с високо съдържание на натрий и калий.
Чешмяната вода е позволена.
Консерви и готови храни са позволени.
Захар, мед, мармалади, конфитюри, ориз, макарони и фидета, грис, зехтин, корнфлекси и пуканки са позволени.

Шоколадът е забранен.
Горчицата е забранена.
Бадеми, орехи, лешници, фъстъци не са позволени.
Какаото е забранено.
Млечни десерти и кремчета не са позволени.

за съжаление не помня автора на тази информация, просто си я съхраних във уорд файл   Girl_hide
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #293 -: март 23, 2008, 16:35:07 »

Wienerin, точно това е, което търсех! Благодаря ти много  Bravo Ще си го запазя и аз в текстов файл, отлична идея  give_rose
Активен
Denni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: март 31, 2008, 22:56:26 »

Момичета здравейте  give_rose
Аз също съм на Дюкан почти 3 месеца, но си позволявах около 3 пъти в месеца разни галавечери...които си забавят свалянето- идеята е да сте максимално стриктни, защото иначе се получава период на задържане
gucii, ти откога си на Дюкан-каква ти е целта и колко си свалила до момента?

Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #295 -: април 01, 2008, 16:16:35 »

Момичета искам да сваля 5кг някъде. Според вас добре ли е да започна диетата на Дюкан ohah на проблема ми е че никога не съм пазила диети,а и нямам воля. От време на време съм ограничавала някои храни,но после пак си карам по старо му.Решила съм сега да пробвам и събирам инфо. За тези кг от колко дни трябва да се състои първия етап,а и следващите?
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #296 -: април 04, 2008, 17:45:44 »

Така, реших че от утре почвам диетата на Дюкан.Искам да сваля максимуму 5кг. Снабдих се с следните храни:пил.пържоли филе,яйца,прясно ляко 1% May Day,кис.мляко на Баба 1,5%.Търсих Верея 1%,но не намерих.Проблем ли е че взех 1,5%? Още не съм много в час и ще съм ви благодарна да ми споделите примерни менюта.Знам,че в нета има много,но искам някой да ми каже нещо изпробвано. Мисля да правя първия етап 2-3дни.Дали е добре и после колко дни трябва да правя втория?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: април 04, 2008, 18:47:20 »

мила млякото е 0.01% а не един процент.Такова има на Верея светлосиньо е на цвят.Има и на Герма и Култура.Има и обезмаслено прясно мляко на Герма.Първия минимума е три дни.Можеш да ядеш риба и морски продукти пуешка шунка.Втория го правиш докато постигнеш желаните килограми.после имаш трети етап които се прави по 10 дни за всеки килограм тоест ако си свалил 5кг го правиш 50 дни.и после другия четвърти е цял живот като ядеш всичко и един ден само на протеини.Питай друго ако трябва да помагам.
Denni целта ми е 20-25 килограма.засега съм свалила 9.Но от 10 дена заради проблеми развалих диетата.и съм върнала2-3э килограма.Но от понеделник почвам наново с пълна сила.преди това обаче мисля да направя тази на Аткинс за 24 дена.Тя е доста по лека от Дюкан а също има ефект.
mariana препоръчват ми да пробваш тази на Аткинс.Според мен тя е по подходяща за теб и ще ти бъде по лесна.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: април 04, 2008, 19:05:41 »

Аз също я прекъснах blush и то сериозно,защото ми изписаха силен антибиотик и ако не ям просто става  bad bad bad и не мога от леглото да стана,а с едно яйце на закуска няма как...и така,ще е поне месец,и после нищо не може да ми попречи,по точно още седмица и после ще почна направо втори етап и ще съчетавам диетата с лекарствата blush
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #299 -: април 05, 2008, 15:02:26 »

mariana препоръчват ми да пробваш тази на Аткинс.Според мен тя е по подходяща за теб и ще ти бъде по лесна.
Мерси,Гучи за идеята ама вече съм се навила за тази.Днес закусвах 2варени яйца. Преди малко обядвах една пил.пържола и чаша кола лайт.Пил.пържоли ги накиснах в малко прясно мляко ,чесън,диетична сол и черен пипер.Преди да ги пръжна на тефлоновия тиган ги нарязах на жулиени,за да се изпържат по-лесно.
А за ки.мляко ще търся 0,1% good
Първия минимума е три дни.Можеш да ядеш риба и морски продукти пуешка шунка.Втория го правиш докато постигнеш желаните килограми.
ОК ще го правя първия три дни.После включвам зеленчуците и карам така докато постигна желаното тегло ли ohah Защото четох за някакви схеми 5/5, 2/8, 3/7 и останах с впечатление че определен брой дни ям и зеленчуци и после пак опр.брой дни само протеини.Ще ме светнеш ли по въпроса,Гучи?
Иначе днес не чувствам глад,дали защото си имам работа,не знам pardon Пия и вода,до сега сигурно литър вече има.
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines