Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 18:42:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване!  (Прочетена 206338 пъти)
 
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: февруари 25, 2008, 16:46:17 »

Момичета и ние от днес с душито минаваме на диета (всъщност аз почнах още от събота, но заедно с обединени усилия чак от днес). Стискайте палци да свалим и да запазим свалените килограми, а не както стана след сватбата. Отслабнахме с по 15кг. за сватбата и за 6 месеца си ги възвърнахме без проблем  blush. Язък за всичките усилия дето ги полагахме пролетта!  angry Дано този път продължим да поддържаме добрите резултати, които постигнем!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: февруари 25, 2008, 17:02:21 »

каква диета ще започвате.
милички тази вечер милото ме изненада послучай 6 години от както сме заедно и ще ме води на вечеря а аз съм на диета и ми е малко криво
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: февруари 25, 2008, 17:06:26 »

gucci, ти на кой етап си вече?Не може ли нещо да се измисли или да си направиш мъничка почивчица/за една вечер/?
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #213 -: февруари 25, 2008, 17:21:02 »

Гери направи едно изключение... все пак е толкова мило че те е изненадал...

prin4ipessa, сладур, добре дошла при нас... много по-леко е като имаш подкрепа!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: февруари 25, 2008, 17:21:31 »

каква диета ще започвате.
милички тази вечер милото ме изненада послучай 6 години от както сме заедно и ще ме води на вечеря а аз съм на диета и ми е малко криво
еми хапни една салатка с риба или пилешко на скара и не му мисли толкова,после ако трябва ще караш няколко дни само на протеини good горе главата  kiss2 аз още не мога да я започна изцяло свалям килограми до сега 1-2 но повече наблягам на зелената салата отколкото на тези протеини,но съм решила от утре само на протеини  blush
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: февруари 25, 2008, 17:29:30 »

Благодаря за подкрепата момичета.ще видим на място какво ще реша и колко ще наруша диетката.просто смятам че ако не си хапна нещо вкусно а гледам как другите хапват ще ми се скофти настроението.а и милото каза че има и други изненади.
сигурно ще разваля диетаката.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #216 -: февруари 25, 2008, 17:32:41 »

Аз не мисля че е толкова фатално да има една почивка... някак си мисълта че е всичко или нищо толкова изнервя. Поне като съдя по себе си след почивката, сега съм с пълна сила... а преди това бях леко нещастна че все ям не-любими неща...
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: февруари 25, 2008, 17:41:56 »

според мен е грешно да сме толкова подвластни на дадена диета,ето аз тези дни не мога да устоя на зелена салата и предпочитам да си хапна отколкото да ям яйца и пак свалям и не виждам нищо лошо,а и за една вечер не виждам какво може толкова да стане после просто ще се ограничаваш няколко дни и готово,все пак няма всеки ден да прегрешаваш един път месечно мисля,че би могло да е позволено  good
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: февруари 25, 2008, 23:41:22 »

ОФФФФФ, аз да ви кажа, че май нещо въобще не спазваме диетата  blush -СРАМ!!!
Ама покрай всички случки нищо не правим като хората.
Определено не ядем като преди, но не и като в Диетата!!!
Мъжа ми отслабна, а аз НЕ  laugh
Абе, ще се "опрайм" tease
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: февруари 26, 2008, 21:23:47 »

Аз я оставих за другата седмица,тази наблягам на зелената салата,но просто тук при нашите е някакъв ад само ме следят ям ли не ям ли,а май и при едната баба ще ходя и там съм решила на пилешко да карам само и само да е мир,милото и той и нямам търпение да се прибера на Бл-град и да я почна на спокойствие blum
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: февруари 26, 2008, 21:46:19 »

Момичета аз не пазя строга диета, но съм ограничила сладкото и хляба. Не ям пържено или поне не много често. Освен това си пия хапчетата за отслабване. Бях писала по назад за тях. Хубавото е че те ми ограничават апетита и се чувствам добре, а не гладна. Днес колежката ми каза че и изглеждам отслабнала. Не знам колко е вярно, сантиметъра нищо не показва, но пък щом на нея и направи впечатление може и да съм свалила наистина. А и панталона ми седи по широк в краката. И това е знак че малко съм свалила.

Май така и не написах нищо конкретно за хапчетата. Ето малко повече инфо: Казват се Лида. Пият се един път дневно, сутрин 20мин след закуска. Така се пият първия месец. А втория и третия месец се пият през ден пак сутрин след закуска. Ако човек има нужда от драстично отслабване се прави почивка от 3 месеца и после пак се пият по същата схема. Май това е за тях в общи линии. Ако модераторите преценят че това може да се приеме за реклама, моля да изтрият името на хапчетата. Извинявам се предварително ако е така.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: февруари 26, 2008, 21:52:04 »

за първи път ги чувам...иначе аз пия 'кафето' ама не онова гадното,а сега има едно 3 в 1 и е малко по-приятно на вкус,иначе и аз отбягвам сладкото,хляба и газираното blush
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: февруари 26, 2008, 21:59:53 »

Ами Наде няма ги в Бг, за това не си ги чувала. Баща ми като ходи в командировка в Русия си ги купува от там. Аз вече писах, че той свали доста с тях. Мама и тя. И на мен добре ми се отразяват.  good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: февруари 26, 2008, 22:02:31 »

Е тогава това не е реклама,щом тук ги няма *THUMBS*а какви съставки има blush
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: февруари 26, 2008, 22:10:04 »

Ами знам само че са на растителна основа и уж нямало химии в тях. Не знам колко в вярно. На опаковката пише на руски и китайски. И двата езика не са ми силни  blush Ще се пробвам да преведа поне част от съставките и ще ги напиша. Дано не забравя, че каквато съм шматка тия дни... huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines