Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 18:11:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване!  (Прочетена 206301 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: февруари 19, 2008, 17:25:23 »

Добре Руми и аз мисля че не е фатално все пак малко да кривнеш от диетата.Само това кривване да не измести диетата.Може би ако не издържа ще взема едно кубче черен шоколад.сега малко се залъгах с кола лайт.
еленцето какво става с теб.
Вероника и тя ми се изгуби какв стана с това момиче как ли и понася диетата.Сега ще се запася с риба тон филе и довечера на рибка.аз пак почнах протеините.сега 5 дена и после пак зеленчуци.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #196 -: февруари 19, 2008, 18:03:48 »

Да затова съм си дала само един ден почивка... ще имаме гости за вечеря и така...

Намерих тази рецепта, става за диетата ни:

печени чушки
обезмаслено свежо сирене
лук
магданоз
босилек
копър
3 яйца
обезмаслено кисело мляко
обезмаслена извара

Чушките се изпичат и обелват.Във всяка се слага парче свежо сирене /според големината на чушката и по една чаена лъжичка ситно рязан пресен лук и магданоз,овкусени с пикантина или други подправки според вкуса. Може да се сложи пресен босилек или копър. Чушките се нареждат плътно в тавичка с вода и леко се запичат.заливат се със смес от 3 яйца ,2с.л.кисело мляко и малко извара и се пекат до зачевяване.


Без да искам тази рецепта съм я взела от сайт за рецепти по диетата ни!! Има и как да си направим шоколад  yahoo yahoo yahoo


Ето линка http://dukanskirecepti.wordpress.com/category/%d0%94%d0%b5%d1%81%d0%b5%d1%80%d1%82%d0%b8-%d0%9f/
« Последна редакция: февруари 19, 2008, 18:09:22 от Rou » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: февруари 21, 2008, 13:16:56 »

Ей сладурки, Гучи - ама тук съм си по принцип, но в последно време просто не влизам във форума, защото всяко нещо си омръзва  blush дала съм си почивка просто.
Аз какво да ви кажа -мъжо ми свали 8 кг, аз 2-3  blush 2 пъти развалихме диетката заради гости но иначе продължжаваме - не сме се отказали. Сега ядем зеленчуци и продължаваме с протеиновата.
Днес обаче сме само на салата зеле защото вчера ядохме пица  give_rose blush blum
Абе аз ви казах до лятото не ми мърда, най-малко до тогава ще трябва да е защото просто съм голям чешит бртатче - ограничвам се ама йок, а мъжо сега върти педалите в другата стая а аз си вися пред компа, после и аз ще ида защото не съм мн редовна като него.
Че такива мити работки!!!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: февруари 22, 2008, 12:26:43 »

така с моята диета нищо не стана ама и как ще стане много мразя диети където няма едно примерно меню  и след като видях резултата върху няколко колежки взех решение и си купих книгата с диетата на gucci blum и от днес я почвам good менюто за днес ми е чаша мляко,на обед риба в консерва и за вечеря една чаша кисело мляко<щяха да са яйца,обаче ми биха ваксина и днес не мога да ям яйца> след десет дни ще споделя ефекта,гледам повечето от вас са на втори етап<от днес мечтая за зелена салата> иначе Вероника,аз имам около 8 кг и да ти кажа смятах и аз най-рано лятото мога да се похваля с резултат,защото третият етап е най-важен а той ще е поне два-три месеца blush
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: февруари 22, 2008, 12:49:31 »

Аз искам да сваля само 3-4 кг. и нещо не ми се минава на чак толкова драстична диетка, но ми изглежда добра. Може да я пробвам за по-кратко време
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: февруари 22, 2008, 12:52:33 »

Аз искам да сваля само 3-4 кг. и нещо не ми се минава на чак толкова драстична диетка, но ми изглежда добра. Може да я пробвам за по-кратко време
при това положение мини на етап две като вместо да редуваш яж десет дни и протеини и зеленчуци *THUMBS*мисля,че и за бременни и кърмачки се препоръчва именно вторият етап good
Цитат
СМЕСЕН ЕТАП: - достигане на желано тегло
Редуват се: няколко дни на белтъчини (протеини)  със зеленчуци - ПЗ, с няколко дни само на белтъчини – П. Белтъчините са от списъка. Зеленчукът може да е всякакъв - краставици, марули, броколи, зелен фасул, домати, репички, брюкселско зелепраз лук, гъби, керевиз, карфиол, чушки, зеле, спанак, но трябва да се внимава с количеството въглехидрат в него. Морковите и цвеклото също са позволени, но не често и по малко.
Времетраене: ДО ДОСТИГАНЕ НА ЖЕЛАНОТО ТЕГЛО. Дните се определят по преценка: ако има повечко за сваляне, тогава дните се въртят 5/5 или 4/3. Ако има по – малко за сваляне: 2/8 или 3/7.
Сваляне: средно по 1 кг на седмица (10 дни).
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: февруари 22, 2008, 13:37:57 »

Пак съм аз  blush

Та днес ми е ден 8 от ударниат етап и си се 4уствам супер.Нищо все още не ми се е прияло толкова много от забранените храни а и прегрешения не съм правила.Имам още два дни от ударния и минавам на смесен.

Искам да ви питам момичета вие нарочно ли ядете по толкова малко едно яйце чаша мляко за един ден. В диетата (книжката) изрично е казано яж по колкото искаш на ден или вие си мислите че ако не ядете вуобще ще свалите повече килограми? Защото знам че организма все пак трябва да има нещо в стомаха за да работи и да топи мазнини ,вие ако нищо не му слагате и той нищо няма да прави, а и кой знае колко болести ще си докарате.

Освен това малко спорт със диетата е винаги от полза.Хем ще се чуствате по бодри хем ще топите мазнините по лесно.

Така че моят съвет е не гладувайте мислейки си че така отслабвате , но и не се тъпчета. Но определено  за обед и вечеря могат да се приготвят истински вкусотии и не само варени яйца и кисело мляко с които между другото не е добре да се прекалява- до колкото знам две яйца на ден и едно малко кисело мляко или нещо подобно.

Успех и до скоро рапортуване
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #202 -: февруари 22, 2008, 13:44:55 »

Аз гледам да не ям повече от 2 яйца на ден тъй като се получават натравяне понякога... или само обрив, също и за холестерола. Аз гледам да не гладувам ама като ми се яде само сладко и си кротувам, пак е глад но не за какво да е  blush

Аз съм на протеини и зеленчуци в момента, свалила съм между 4-5 кг, много съм доволна  yahoo тази вечер ще пия вино ако ще да се разчуе и ще правя сладкиш утре имаме гости, и ще си го хапна... бях решила преди време че утре ще ми е "почивния ден" и след това пак продължавам...

Много съм доволна от диетата, аз по принцип съм човек който не може много на диети, а и да кажеш че имам някакъв стимул като сватба НЕ, вече сме женени  blum Дори и миналата година когато много исках да отслабна не успях да съм на диета... просто не съм я знаела тази.

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: февруари 22, 2008, 13:52:54 »

да и аз знам,че не е хубаво да се ядат много яйца,но пък някои казват ,че можело но само белтъците а жълтъци мимимум две на ден,защото не са полезни за организма blush иначе и аз не мисля да гладувам pleasantry все пак трябва и ядене,за да не се върнат после килограмите blush
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #204 -: февруари 22, 2008, 15:11:25 »

В обедната си почивка напазарих за сладкиша дето ще правя... в Готвене ще пусна рецептата, но няма да ви кажа как ми се хапва сладко, особено като съм пазарила лешници, черен шоколад, едни бисквити... мммм взех си едно бурканче с фъстъчено масло че толкова го обичам, утре ще се накрадя и с него  blush
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: февруари 25, 2008, 13:08:37 »

Искам да ви питам момичета вие нарочно ли ядете по толкова малко едно яйце чаша мляко за един ден. В диетата (книжката) изрично е казано яж по колкото искаш на ден или вие си мислите че ако не ядете вуобще ще свалите повече килограми? Защото знам че организма все пак трябва да има нещо в стомаха за да работи и да топи мазнини ,вие ако нищо не му слагате и той нищо няма да прави, а и кой знае колко болести ще си докарате.
мила за вечер си хапвам по стабилно но през деня или не ми се яде или не съм се подготвила и е по трудно да намеря нещо готово.Но вечер си хапвам.
Аз в петък направих прегрешение-ядох шоколад но иначе щях да колабирам с тези валериани дето се бях наблъскала.но после пак си спазвах диетата.
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: февруари 25, 2008, 13:31:57 »

gucci, направих пак ударен етап от 5 дена, но този път нищо не смъкнах nea, нормално ли е да има такъв период?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: февруари 25, 2008, 13:36:50 »

да нормално е да има спадове и дни с повече сваляне.аз да ти кажа след шоколадовия ден за две дни смъкнах повече отколкото през смесения период.мила продължавай.аз пак ще правя 7 дена ударен и после смесен.вече съм 7 кг надолу.
Гери79 стискаме ти палци и ако може да помагаме казвай.
nina_nikole мила аз бих ти препоръчала зда направих 3-4 дни ударния и после в смесената да наблегнеш на зеленчуковиет дни.
Руми радвам се че при теб има резултат.аз мисля че сега като почнат пресните зеленчуци да излизат хич няма да усещам че съм на диета.
Вероника слънце ще свалиш споко.просто трябва търпение а и всеки организъм си е различен.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #208 -: февруари 25, 2008, 13:41:11 »

Аз имах почивка от диетата, сладкиши, ядки, дота вино и други вкусотии... и сега пак продължавам.

Много съм доволна от диетата, на 15 март заминавам за Карибските острови за 1 седмица, и се надявам на излято тяло до тогава  Girl_hide ако мога до тогава да сваля 5кг ще бъда много много доволна  yahoo
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: февруари 25, 2008, 13:51:21 »

Руми ще стискаме палци да успееш да ги свалиш.ама и 3-4 да свалиш пак е постижение.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines