Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 18, 2024, 15:14:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване!  (Прочетена 206133 пъти)
 
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #180 -: февруари 18, 2008, 13:23:51 »

Гери и Гери79 не знам какво да ви кажа, нищо не помага... в момента само като чета рецепти или списъци с храна, било риба, било рачешки пръчки и ми се повдига, за сега съм на едно голямо кафе с мляко и не мога да си представя да си сложа каквото и да е в стомаха...

Снощи имах лека пауза в диетата, бяхме на ресторант със свекърите ми, и ядох неща които не са позволени (не исках да им казваме че сме на диета) но в много малко количество, и главно ядох спанак, който беше превъзходен! И това е, пак продължавам, но не мога да сложа нищо в стомаха си... и това е вид диета...
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: февруари 18, 2008, 14:21:44 »

И аз развали диетата  GROAN, три дена бяхме на ски и такъв глад ме гонеше , то не бяха мекици , пататници и малеееее/аз съм прасе SUICIDE/.....Ама от днес почвам пак с ударния период *THUMBS*И никакви ски и ядене повече!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: февруари 18, 2008, 17:26:41 »

моляте не споменавай пататник че ще съгреша с диетата.
толкова го обичам.аз съм и неразполжена и още повече ми се яде сладко.мисля да си взема кола за да мирна че тая кутия бонбони в шкафа и бейлиса ако ги захвана ще отиде диетата на куково лято.
ох много малко ми трябва да сгреша.
Руми кой ден си днес от ударния режим.ще минаваш ли на зеленчуци.
много ми се ядат ядки и шоколад но нямааааа да ям.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #183 -: февруари 18, 2008, 17:47:26 »

Гери да минах на зеленчуците от петък... днес съм на кафе, нищо не съм хапнала още и не мога, предпочитам да седя гладна... Ясно ми е че ще има прегрешено на диетата, тия дни ще трябва да хапна нещо друго защото ще умра от глад иначе, абсурд е да хапна протеин...  bad  bad  bad  Проблема е че си примамвам апетита и с любими храни но не мога, дори и шоколад не ми се яде... всъшност сетих се какво ми се хапва БюРЕК!! мммм да, и то много!  Добре че няма от къде да си купя тук  tease
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: февруари 18, 2008, 18:18:03 »

мила направи си салатка или някакви задушени зеленчуци.домати краставици и каквото е позволено от зеленчуците
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: февруари 18, 2008, 18:22:58 »

Руми и Гери, вие сте нашата гордост! Ако можете продължавайте, но аз напълно разбирам Руми. И аз не бих могла толкова време само на протеини с изключени на млечните продукти, но пък при тях няма ефект.
Да ви кажа, аз отново върнах инетереса си към разделното хранена. Преди години ми повлия доста добре и даже ми остави трайни навици. Днес много търсих книгата по-новата книга на Урсула Зум но била изчерпана. Поръчах си я в и-нет, да видим дали ще дойде. А междувременно си взех на Владимир Леви- не че има нещо което незная, но си ми е като стимули а ми помага при комбинирането на храните.
Като начало съм спряла кафето и цял ден съм на мандаринки  и 5-6 печени кестена. Сега правя риба на скара и задушени броколи и брюкселско зеле с лимон и копър. Трябваше да ям до 18.00 часа, но невярвам това да стане някога.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #186 -: февруари 19, 2008, 10:13:13 »

Момичета гаденето ми мина  yahoo пак много не ми се яде месо, но затова вчера направих една шопска салата, сложих съвсем малко захтин, просто капки и беше превъзходно а и задушихме спанак.

И така днес ще видя какво ще хапвам... На кг не съм отслабнала много, купих си кантар, може би 2-3 кг... но по дрехите си чувствам разлика така че може да са малко но са на главните места... така че аз продължавам  girl_wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: февруари 19, 2008, 11:04:29 »

Милички на мен тези дни са ми адски критични защото съм неразположена и да ви кажа умирам от глад.аз свърших зеленчуковите дни и почвам пак 5 дена протеини.Вчера едвам издържах.Аз съм с около 5-6 кг надолу и продължавам че имам много за сваляне.Мисля че вече мога да влезна в сватбената си рокля.а как чакам третия период ма има време.много ми се ядат плодове повече и от сладкото.
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: февруари 19, 2008, 11:16:29 »

Ох момичета не ви завиждам, много трудни ми се струват вашите диети. Радвам се че успявате да остискате  Bravo Аз също уж съм на диета но в никакъв случай такава, просто ще припадна ако се подложа на това, ако го комбинирате със спорт ще видите че ефекта ще е още по добър, аз лично на това залагам доста... smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: февруари 19, 2008, 11:48:09 »

Аз чакам да се постопли малко че сега е студено за спорт на открито.
днес съм наобяд на кисело мляко обезмаслено и пуешко месо.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: февруари 19, 2008, 12:51:47 »

Привет и от мен, та значи аз ще карам 10 дни протеиновият етап-засега съм на 5 ден и все още не съм откачила.Ама то цял ден на работа напред назад не ми и хрумва за ядене ,малко по-трудно е като це прибера в нас но и там за сега удържаме фронта.Хубавото е че съм сама и Матиас не ме съблазнява с никакви вкусотии. А другата сряда си заминавам в Стокхолм и точно тогава ще съм и на зеленчутци така че ще е добре.

Сега да ви питам. Само веднъж ли се редува протеинов и зеленчуци+протеини или се редуват докато не свалиш колкото си си наумил???  blush

А иначе имам един панталон който не съм обличала от 3 седмици и другата седмица ще го облича да видим на какво дередже съм:)

Хайде до скоро мацки и се дръжте.Ооо да , и много е гадно че се разминаваме в етапите и като  ми говорите сега за едни рецепти за зеленчуци и как ми се приядоха не е истина.Отивам да си направя един чай и да залужа стомаха.целувки
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: февруари 19, 2008, 15:10:11 »

значи прави се първо ударен период само на протеини.после се редуват в различни пропорции смесени дни със зеленчукови.като се гледа колко има за сваляне.може да са пет смесени на пет протеинови или да кажем 7/3 8/2 6/4.не е хубаво да има превес на протеиновите защото органицма се изтощава.това се спазва докато свалиш толкова колко искаш.после следва задържащата фаза.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #192 -: февруари 19, 2008, 16:38:20 »

Гери аз все още нямам сили да мина пак само на протеини... днес бях на задушени зеленчуци и едно яце и кафе с мляко... Вечерта да му мисля че сме на театър... може би някаква салата от магазина на крак... Сладко вече не ми се яде много, но организма ми крещи за фъстъчено масло  cray много ми се хапва...
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: февруари 19, 2008, 16:41:03 »

моя организъм крещи за сладко  защото кръвното и кръвната ми захар паднаха много защото съм в месечен цикъл и от загубата на кръв така се получава.
Руми мила колко зеленчукови направи.по добре да се чувстващ добре отколкото даспазиш някаква пропорция.само по себе си и това е диета.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #194 -: февруари 19, 2008, 17:21:28 »

Гери и аз миналата седмица бях в цикъл и затова се бях побъркала на тема сладко...  girl_impossible ще мине ще видиш, а съвсем малко няма да е фатално.

Днес ми е 5-я ден на зеленчуци и протеини... смятам да продължа така до петък... пътък вечер и събота имам награда, ще пия алкохол и ще ям сладко  tease това е положението обаче ако не си дам някакъв стимул и край на мъчението няма да успея да се справя... и така след съботата ще мина пак на протеини да ми дойде акъла  blum
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines