Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 09:26:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Защо решихте да откажете цигарите?
имам проблеми със здравето
планувам бебе
много са скъпи
съпругът/ата ми забрани да пуша
от това зависи оставането ми на работа
прецених че така трябва

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Цигарите!!!  (Прочетена 120666 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юли 31, 2009, 21:12:25 »

О, така е, аз ако съм се заканвала, че ще ги спра, е било само, когато се замисля колко пари давам на месец, а не колко ми вредят  blush
Ама забелзязах през годините, че при всяко увеличение, колкото и шоково да изглежда в първия момент и колкото и да се заканва човек, че ще ги откаже след вдигането на цената, много бързо се свиква с поредното "олекотяване на джоба", така че и това не е достатъчен стимул понякога. sad
Активен
gorska_feia
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #106 -: юли 31, 2009, 21:19:53 »

Kiksi, извинявай, но виждам от линийката ти, че си бременна (Поздравления!!!)
Успя ли да откажеш цигарите?
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юли 31, 2009, 21:28:29 »

gorska_feia , благодаря!  give_rose
Ами отказване в пълния смисъл - не, но за мен си е равносилно на отказване, като се има предвид, че преди бременносттта пушех страшно много - по кутия и половина на ден, че някой път и по две sad

А сега пуша от дъжд на вятър по една цигара сутрин /много рядко две/  blush и понякога си дръпвам от цигарата на мъжа ми  blush, така че може и малко повече да ми се събира  blush Но като цяло гледам да избягвам, просто понякога много ми се пуши, а и доста стрес от проблеми ми се събра в началото на бременността и тогава не можах да ги спра от раз, иначе сигурно щеше да ми е много по-лесно.
Защото винаги съм си мислела, че като забременея, просто от раз ще ги спра и за малко така да стане, ама не - случиха се непредвидени неща и стресът си каза думата.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: август 01, 2009, 00:00:04 »

мамата си трака с тоя стрес уйас е аз вече почти 2 месеца не пуша и то ги отказах от раз(до преди това си превех по кутия-кутия иполовина на ден).Ама и сега на моменти ми е терсене!И ми се припушва...Ама ще видим надявам се да издържа!
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #109 -: август 10, 2009, 11:21:59 »

Ох,момичета,аз от днес се опитвам да ги откажа!
Мотивирана съм,от 3-4 месеца се каня и от скоро почнах да забелязвам,че не се чувствам добре с тази отрова!
А да си кажа честно,ако не бяхме почнали с бебеправенето нямаше да се замисля така задълбочено и нямаше да съм така мотивирана!
За днес съм изпушила 1 цигара,а знам че няма да е последна,но мисля че като за първи ден се справям добре!Също съм на ясно че така не се спират цигари,ще ги откажа нацяло,дори и без тази цигара с кафето!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: август 10, 2009, 12:30:26 »

Уффф а на мен ми идва от днес да ги започна пак, че покрай подготовката за сватбата съвсем вече се сдухвам.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: август 10, 2009, 12:36:51 »

Няма как да не се запиша и аз в тази тема,защото съм много горда със самата себе си!Значи вече някъде от година съм ги отказала и то просто така от раз,един ден си каза,че простоняма да пуша повече и така до днес.Еее разбира с изключение от време на време,но това е много рядко,за цялата тази година да имам изпушени 10 цигари и то пак не съм много сигурна.Незнам как успях да ги спра,но съм много доволна,а може би и заради моя любим,защото и той не пуши от вече 2 години good.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: август 10, 2009, 12:38:25 »

Уффффффффффф ужас!!!!!Преди три дни изпуших 1 кутия(бях бръмнала направо и не издържах),ама то си беше лют скандал вкъщи!Не ми говореше половинката и така!Обаче вече едвам издържам!Супер излишен разход са,ама  crazyТо ме побъркаха направо!Майка ми,майка му,той и аз явно имаме съвсем различни представи около сватбата,аз само лавирам,на всичкото отгоре правим ремонтче,а и работа все още не мога да си намеря(стана вече месец и половина) и съм толкова изнервена,че сама се стряскам.....
Не знам....Той не пуши отдавна....
Направо си мечтая за  smoke smoke smoke
« Последна редакция: август 10, 2009, 12:40:23 от Sianchys » Активен
Peteto23
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: септември 06, 2009, 20:28:44 »

От както си направих теста за бременност и разбрах,че съм бременна не съм запалила цигара,не ми се и допушва.даже мъжът ми като пуши ме дразни дима.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: септември 06, 2009, 20:56:44 »

И аз не пуша от теста за бременност насам  Girl_hide, направо съм герой като се има впредвид че пуша от тийн възрастта и никога не съм ги отказвала, но вътрешно бях сигруна, че забременея ли ще ги спра. Не вярвах обаче че ще съм толкова примерна, мислех че ще ми се допушва или нещо- НЕ, което е хубаво, но май хапвам повечко  angry, което вече не е никак добре и е друга тема разбира се  pardon
Активен
Peteto23
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: септември 07, 2009, 08:28:38 »

Само така Вероника Bravo.Е и аз доста повече похапвам,ама после ще ги сваляме Torte Torte
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: септември 07, 2009, 08:47:39 »

Моя мъж ги спря преди мен пък, и искаше да ме накара и аз да ги спра ама нещо не ми се искаше, а тогава още не бяхме почнали с бебеправенето, а аз му бях обещала, че на нова година ще ги спра и така и стана, а той след това ми каза, че скоро стяла съм да получа подарък за това мое постижение  DANCE
и то не беше доста скоро а след 3 месеца biggrin започнахме бебешравенето и той тогава ми каза- ето видя ли сега защо те накарах да не пушиш  sarcastic
иначе с хапването и аз съм така, но май само на коремчето си го лепя нямам разлика преди и след  give_rose
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: септември 07, 2009, 08:48:15 »

да ви се похваля моя мъж откакто се роди бебето спря цигари yahoo а преди пушеше по кутия на ден angry
Активен
Peteto23
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: септември 07, 2009, 09:36:30 »

И аз не пуша от теста за бременност насам  Girl_hide, направо съм герой като се има впредвид че пуша от тийн възрастта и никога не съм ги отказвала, но вътрешно бях сигруна, че забременея ли ще ги спра. Не вярвах обаче че ще съм толкова примерна, мислех че ще ми се допушва или нещо- НЕ, което е хубаво, но май хапвам повечко  angry, което вече не е никак добре и е друга тема разбира се  pardon
Това е добре,ако може и моя мъж така да ги спре като се роди нашето бебе,ще съм щастлива smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: септември 07, 2009, 10:34:22 »

да ви се похваля моя мъж откакто се роди бебето спря цигари yahoo а преди пушеше по кутия на ден angry
УУу браво  Bravo товае хубаво.
Моят е непушач, не ги умее тези работи, така, че сега нямам и дразнител. Само когато сме във весела компания ми се приисква да пуша ама и това ще отшуми  blum
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines