Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:58:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Защо решихте да откажете цигарите?
имам проблеми със здравето
планувам бебе
много са скъпи
съпругът/ата ми забрани да пуша
от това зависи оставането ми на работа
прецених че така трябва

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Цигарите!!!  (Прочетена 118601 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 20, 2008, 10:50:59 »

аз също ги отказах тогава от ряз и без помощни средства а пушех по кутия на ден а понякога като излизахме на заведения почвах и втората кутия.лошо е че сега си позволявам да паля и то стана вече доста често и е време пак да престана ама покрай проблемите напоследък напарво умирам за цигара.Когато искаш бебе отказваш ги като почнете да правите а не като видиш двете чертички.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 20, 2008, 14:33:34 »

аз не бях палила две години а бях заклет пушач.ама сега пак почнах да паля цигари което е лошо.


При мен е същата история. Спряхме ги с душито преди две години, малко след като се сгаджосахме, при това съвсем от раз без помощни средства. Ама откакто свекитата след сватбата си сложиха за приоритет номер едно да ни вгорчат живота и да ни изпилят нервите, караниците вкъщи нарастнаха значително, затова не издържахме и пак пропалихме. Отначало си деляхме една кутия за двамата на ден, но започнах да остановявам че вече си купуваме по втора кутия вечер. Офффф...направо така да ме е яд. Толкова си ми беше добре 2 години, а сега - дрехите ми смърдят, за дъха ми няма да споменавам, а пък пушаческата кашлица, която започна да се появява направо страшно ме дразни  girl_impossible
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 20, 2008, 14:39:29 »

Спрях ги малко преди да забременея,т.е. когато започнахме да работим за бебе-някъде април-май 2005,значи близо 3 години вече.Не ми се пуши и не съм си и помисляла за цигара,добре,че се отървах!
Само да кажа,че и аз ги пуших сумати години,а най-лошото е,че от доста млада... girl_impossible
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 20, 2008, 15:02:55 »

Аз спрях цигарите веднага като научих, че съм бременна! Аз и не пуших много, само от време на време и най-вече като излизаме през уикенда. Но сега не ми се пали изобщо, гади ми се от дима и миризмата на цигари, което за мен е много добре защото така не ми се пуши!  Bravo
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #34 -: февруари 20, 2008, 18:45:55 »

аз също ги отказах тогава от ряз и без помощни средства

Ако знаеш как съм си мечтала да съм от хората като теб и Принчипеса ,които сте ги спрели от раз  Oh my ... Толкова съм се възхищавала на това!При мен въпреки че исках много да ги спра,не се получи да е от раз  crazy Даже беше егати мъката  crazy Така че не се отказвайте,щом сте го направили веднъж,значи ще успеете отново  good Възползвайте се от това,че можете от раз,малко хора са с вашия късмет  good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 25, 2008, 17:43:17 »

аз мисля че си зависи от момента.но няма значение дали е от ряз или по постепенно.важно е да се откажеш.а аз две дена пуших много и суга реших че спирам да паля вече.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #36 -: февруари 25, 2008, 21:54:06 »

аз мисля че си зависи от момента.но няма значение дали е от ряз или по постепенно.важно е да се откажеш.а аз две дена пуших много и суга реших че спирам да паля вече.

Успееех,стискаме ти палци и да се похвалиш с добри резултати  good
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 26, 2008, 10:12:58 »

И аз да се включа!!!В момента съм в процес на отказване на цигарите /от 18.02/ Знам,че още е прекалено рано да кажа,че съм ги от казала и затова използвам това "в процес" Обаче ще успея да знаете... blush Стискайте палци и по-нанатък пак ще пиша!!! blum
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 26, 2008, 10:26:15 »

отказах цигарите преди 3 г., хванахме се на бас с смилото ми кой от двамата ни ще ги откаже и аз успях, той не !! За съжаление сега пак паля, не честно по принцип на празници като пийнем малко, но напоследък доста, снощи две предната седмица сигурно кутия са се събрали , и най-често паля като се ядосам намирам някакво успокоение в цигарите !!!!! bad
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #39 -: февруари 26, 2008, 11:14:51 »

най-често паля като се ядосам намирам някакво успокоение в цигарите !!!!! bad

Аз точно затова толкова трудно ги спрях.Понеже от ядове пропуших,след това при всяка стресова ситуация изобщо не можех без цигара  crazy bad Направо ми идваше да вия,ако нещо имам проблем и не си запаля  girl_impossible girl_impossible
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 28, 2008, 09:51:18 »

Аз продължавам да държа фронта!!!Днес ми е 11 ден без да съм пушила!!! *YAHOO*Даже мисла днес или утре да си направя един подарък по този повод!!! blush smile
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 28, 2008, 10:00:34 »

А на мен ми е 18-и  yahoo а най-хубавото е, че не ми се и пуши...
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 28, 2008, 12:06:39 »

Досега 2 пъти съм правила опити да откажа цигарите.Първият път за 2 месеца от 48кг станах 70кг Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my .......Като се оглеждах в огледалото ми се повръщаше.Започнах ги пак и за около година си възстанових теглото.После пак не пуших около 2 месеца и напълнях с 6кг.Бях съкрушена.Толкова много ми се ядеше, че само за това мислех.И така отново пропуших.Сега пуша пак.Чудя се как да стане.........Продават се стикери, дъвки, хапчета, но 100% ви казвам, че не помагат.Аз не пуша по много или поне така си мисля, но 1 кутия за 2-3 дни свършва.Офф, трябва да се откажа най-накрая, но ще започна и да гладувам, че пусто ядене...щом ги спра и само за него мисля Плачещо момиче Плачещо момиче
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 29, 2008, 14:15:51 »

Аз пък не съм никак страстен пушач  yahoo.Пуша,ако имам компания,но милото не пуши(дори никога не е запалвал)и на мен така пък сама не ми се пуши.От време на време запалвам.С една кутия изкарвам между седмица и половина и две.Но имам огромното желание да спра изцяло,сякаш обаче нямам воля за това.
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 29, 2008, 15:05:31 »

аз никога не съм пушила не съм изпитвала нужда или любопитство да го правя и мъжът ми не пуши-което е чудесно smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines