Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 08:57:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Защо решихте да откажете цигарите?
имам проблеми със здравето
планувам бебе
много са скъпи
съпругът/ата ми забрани да пуша
от това зависи оставането ми на работа
прецених че така трябва

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Цигарите!!!  (Прочетена 119062 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: януари 26, 2010, 19:46:11 »

Аз все още удържам фронта.Вече 5 дена без нито една цигара.Благодаря на Руми за подкрепата .Обещала съм на две приятелки и трябва да си спазя обещанието че няма да пуша.Има моменти когато ми е трудно но като цяло не ми се пуши толкова.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: януари 27, 2010, 09:22:06 »

аааа гучи, щом става дума за отказване и аз те подкрепям  judges
Няма начин, в началото ще ти е гадно, но после ти самата няма да искаш да запалиш.  good Успех!
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: януари 27, 2010, 09:37:06 »

Аз съм вече непушач  smile
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #168 -: януари 27, 2010, 09:48:40 »

 Bravo на Данитка  и на gucci , аз въпреки тези студове не съм ги спряла и си пуших навън пред офиса на -17 cold
Намалила съм ги на 7 бр. за ден, а когато излизаме някъде стигам до 10 бр. Не , че е за похвала, ама аз да си кажа. Милото не може да ме търпи с тия цигари. Пък пусто на мен ми се пуши sad
Преди месец ги бях намалила на 2-3бр. на ден, после ги спрях за три дни. Но лошото е, че вечер не можех да спя. Постоянно се събуждах, през час - два. Направо като наркоман в абстиненция sad
Вие спрелите имахте ли го този проблем?
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: януари 27, 2010, 10:13:24 »

mimka25  аз от днес ги спирам и няма да запаля и една цигара.Всичко става от раз.Да трудно е,но все пак ....Успех  smile
Активен
Anoma
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #170 -: януари 27, 2010, 10:55:56 »

И аз да се похваля, че вече 2 седмици съм твърда. Даже си представях, че ще ми е по-сложно, но не - чувствам се ок. Сиси, много искам вече да забранят пушенето на обществени места - и кото пушех, когато никой около мен не палеше, и аз не се сещах. Има толкова много предимства... Освен това и за пушачите не е кой знае какво усилие да излязат навън. В чужбина е така. Даже става още по-забавно - запознаваш се с разни хора отпред и се чувстваш малко като ученик, който прави нещо забранено.  smile
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: януари 27, 2010, 16:00:09 »

Браво на непушачките.
И аз като Данитка, смятам, че всичко става от раз. Аз след болницата не пушех, но после по 1, по 2 от тоя от оня, щот ме дразнеше и пак пропуших. Опитвах с намаляне на бр., но без рузелтат. От раз обаще успях
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: януари 03, 2011, 18:50:26 »

А някой да е пробвал лепенките или други средства за отказване на цигарите? Аз нямам воля да кажа край и все ми се ще да има някакво средство чрез което да е по лесно отказването.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #173 -: февруари 01, 2011, 19:44:30 »

Аз пък от 5 години не пуша, може да се случи да запаля два пъти годишно, но нямам зависимост! Птосто ей така си казах спирам и спрях.  pleasantry
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #174 -: февруари 02, 2011, 20:10:29 »

А някой да е пробвал лепенките или други средства за отказване на цигарите? Аз нямам воля да кажа край и все ми се ще да има някакво средство чрез което да е по лесно отказването.

Нина, ти още ли не си ги отказала? Аз ги спрях в комбинация с лепенки и таблетки "Табекс" за една седмица.  Точно от 20 окт. 2009 г. НЕ ПУША!  Така, че моят съвет е да пробваш този вариант.
Разбира се трябва да имаш и мотивация за да стане както трябва! Честно - не ми се пуши въобще!
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: февруари 04, 2011, 16:40:39 »

Аз съм вече горд непушач  danceg danceg danceg
опитвах доста пъти да ги спра и освен да ги намаля до 5 на ден в най добрия случай до 2 друго не можах да постигна  angry
в един момент пробвах да намаля никотина и си вземах най леките цигари които намерих и пушех в началото пак по една кутия на ден ама поне никотина ми беше по малко...докато след Колед ане ме хвана грипа и с болното си гърло последното което исках беше цигара...мислех си че после пак ще ги почна ама явно волята ми е останала по силна и желанието да ги спра надделя и от тогава не само че не пуша ами все едно никога не съм пушила...не ми и идва на ума за цигара и не съм имала ни най малко желание да запаля...като си помисля за цигара ми се отвращава и се отказвам  yahoo и съм много доволна...милото опита с тези електронните цигари ама сааа  bad bad bad ужас...
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: февруари 16, 2011, 14:27:02 »

Да споделя и аз опита си.
Преди да забременея,пушех някъде към 1 кутия на ден,може и по-малко,понеже не пушим в къщи.Откакто видях  PREGQ,ги спрях на момента и оттогава не съм си и помислила да пуша.Не мога да оправдая хората,които се извиняват с това,че видиш ли по-вредно било да се въздържиш,когато много ти се пуши,от това да не пушиш изобщо. nea За мен това са тъпи извинения на една изключително грозна постъпка-да пушиш,докато на малкото същество в теб не му достига въздух  girl_impossible angry В курса имам колежки,които си пушиха през цялата бременност,но дори и тогава,въпреки,че не съм си и помисляла за бебе,ми беше наистина отвратително да ги гледам. nea
На мъжът ми не му е проблем да се съобразява с мен,понеже така или иначе у нас не се пуши  pardon
Пия по 1 кафе сутрин и въпреки,че ми се пуши,не мога да кажа,че желанието е толкова непреодолимо,просто не го правя и край.Нито ссъм си дърпала,нито ходя на задимени места или около пушачи(би ми било адски гузно) и всички се съобразяват с мен,не мога да се оплача. good
« Последна редакция: февруари 16, 2011, 14:29:22 от carlyangel » Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: февруари 22, 2011, 10:42:25 »

Аз ги спрях от раз. Хванахме се на бас с моя приятел и спечелих. Иначе той пуши по кутия, кутия и половина на ден. Аз по една на ден си правех без да се затрудня. Върхът беше когато на една палатка двата за два дни изпушихме 8 (осем) кутии цигари.  crazy
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: февруари 22, 2011, 10:48:41 »

Ние със съпруга ми не пушим вече 4 години.Спрях ги първо аз ,защото просто така прецених.Преди това пушех по 1 кутия на ден.После като съобщих на милото /той в момента не беше в България/ и той каза,че и той няма да пуши като се прибра и така вече 4 години не пушим и двамата.Той си позволява по някоя пура на някое парти и това е!
Активен
sEniOriTa
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #179 -: февруари 22, 2011, 11:01:54 »

Здравйте, нека и аз да споделя моите преживявания с цигарите:)
Пушех по една кутия на ден!
Миналата година когато разбрах, че съм бременна ги спрях от раз, даже не се сещах, но след като разбрах, че бременността няма да продължи, ги почнах наново и то повече от преди, много зле ми се отрази загубата на бебето. Както и да е. След това реших да ги спра преди да забременея, защото като ги спираш когато вече си забременяла, цялата отрова отива в плода. Така знам аз. И така от началото на февруари не пуша, от време на време ми се пуши но се справям.

Успех на всички със спирането:)
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines