Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:39:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Защо решихте да откажете цигарите?
имам проблеми със здравето
планувам бебе
много са скъпи
съпругът/ата ми забрани да пуша
от това зависи оставането ми на работа
прецених че така трябва

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Цигарите!!!  (Прочетена 119161 пъти)
 
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: ноември 26, 2009, 11:48:26 »

Ето един много интересен клип за тези, които искат да откажат цигарите.Отделете 4 мин от времето си, няма да съжалявате
http://vbox7.com/play:881c1b90&al=1&vid=
и още един, който обаче не е за хора със слаби сърца
http://vbox7.com/play:87fc8c27&al=1&vid=
« Последна редакция: ноември 26, 2009, 11:52:23 от valka27 » Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: ноември 27, 2009, 07:14:28 »

rsslaneva, браво! Единствено това, което ме накара да се замисля е, много е хубаво това, че искаш да си изчистиш организма заради бебето, но бебето взима генетична информация от двамата родители. Не по-малко важно е и таткото да не пуши.  Wink
Дидка, напредъкът ти несъмнено е огромен. Като бивш пушач по на 1 кутия на ден, много добре разбирам за какво говориш. Надявам се обаче да не прекарваш време в задимена среда, особено както казваш, че всички около теб пушат. Вторичния дим, който хората дишат е не по-малко вреден. Като бременна имаш пълното право да изискаш останалите да не пушат около теб. Аз не бих се церемонила що се отнася до здравето на детето ми, ако ще и да нараня нечии други чувства.
Успех момичета, стискам ви палци!  give_rose
Активен
dani_k11
Ентусиаст
**
Публикации: 129



« Отговор #152 -: ноември 27, 2009, 08:47:23 »

Да се похваля и аз след пушаческа кариера 11 години blush, от Май 2009г. -не пуша.
За пръв път ги отказвам-надявам се да е за постоянно.
Трудно е, но не е невъзможно, стигнах сама до това решение, и го направих без лепенки и хапчета, просто казах край. Сънувах ги, но мисля че успях, защото започнах да си се представям без цигара /което преди неможех/.
Много съм горда със себе си:)
Успех на вси4ки  give_rose
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: ноември 27, 2009, 09:48:11 »

rsslaneva, браво! Единствено това, което ме накара да се замисля е, много е хубаво това, че искаш да си изчистиш организма заради бебето, но бебето взима генетична информация от двамата родители. Не по-малко важно е и таткото да не пуши.  Wink
ellie_bellie   знам 4е си си права , оба4е бъдещият татко потроши доста нерви напоследък , засега не ми се  ще да го натискам и той да ги спира , но в интерес на истината доста ги е понамалил , поне докато е с мен де  blum, на работа не го знам какво прави pardon girl_wink
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: ноември 27, 2009, 12:29:29 »

rsslaneva, браво! Единствено това, което ме накара да се замисля е, много е хубаво това, че искаш да си изчистиш организма заради бебето, но бебето взима генетична информация от двамата родители. Не по-малко важно е и таткото да не пуши.  Wink
Дидка, напредъкът ти несъмнено е огромен. Като бивш пушач по на 1 кутия на ден, много добре разбирам за какво говориш. Надявам се обаче да не прекарваш време в задимена среда, особено както казваш, че всички около теб пушат. Вторичния дим, който хората дишат е не по-малко вреден. Като бременна имаш пълното право да изискаш останалите да не пушат около теб. Аз не бих се церемонила що се отнася до здравето на детето ми, ако ще и да нараня нечии други чувства.
Успех момичета, стискам ви палци!  give_rose

Ели, напълно си права в това,че здравето на детето ми е по важно от това дали ще нараня някой или не.
Избягвам всякакъв контакт с цигарения дим, местя се в друга стая а мъжа ми го гоня на терасата да пуши
Активен
Anoma
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #155 -: януари 04, 2010, 14:29:26 »

Здравейте, попаднах тук малко случайно, защото се ровя за най-ефективните методи за отказване от цигарите.  smile Засега по повечето форуми май най-много хвалят лепенките. И Гала я видях в ефир, че ги отказва с тях. Някой от вас пробвал ли ги е?
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: януари 07, 2010, 09:14:00 »

Ми за лепенките аз съм чувала че не помагат, един познат ги ползва и каза че му става лошо от тях?!  pardon много е относително. То като нямаш воля и лепенки и скоч няма да ти помогнат. Аз пушех до сватбата и след това от раз ги спрях. Трябва да си дадеш воля. Не е болка за умиране.
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: януари 07, 2010, 12:11:50 »

Да се похваля и аз след пушаческа кариера 11 години blush, от Май 2009г. -не пуша.
За пръв път ги отказвам-надявам се да е за постоянно.
Трудно е, но не е невъзможно, стигнах сама до това решение, и го направих без лепенки и хапчета, просто казах край. Сънувах ги, но мисля че успях, защото започнах да си се представям без цигара /което преди неможех/.
Много съм горда със себе си:)
Успех на вси4ки  give_rose

Аз съм по същия начин, над 11 години - по 1кутия на ден, и не съм пробвала да ги спирам. Но си казах от нова година спирам и нямам нужда от хапчета, дъвки и лепенки pardon ,а както вдигат цените на цигарите - това е също голям стимул, освен, че се тровим.
 Offtopic таман ги спрях и на 2.01. баба ми почина cray , но съм горда със себе си не съм пропушила - голям инат трябва!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: януари 08, 2010, 04:58:37 »

Здравейте, попаднах тук малко случайно, защото се ровя за най-ефективните методи за отказване от цигарите.  smile Засега по повечето форуми май най-много хвалят лепенките. И Гала я видях в ефир, че ги отказва с тях. Някой от вас пробвал ли ги е?
Аз доста по-напред в темата съм писала за това, но на мен точно лепенките ми помогнаха. Около 2 месеца бях на лепенки и това беше. Оттогава 3 години. Обаче ако мъжът ме не беше до мен, сигурно щях пак да пропуша. Подкрепата, която получих от него, беше изключително ценна, тъй като бях податлива доста в този момент.
Активен
Anoma
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #159 -: януари 12, 2010, 10:38:48 »

Мерси момичета! Аз все пак взех сериозното решение и от 3 дни не пуша (не че е много де)... Купих си лепенки и засега се чувствам много добре. Нямам никотинов глад и въобще никакъв глад - чудя се обаче какво да правя с ръцете си и премятам една броеница.  smile Стискайте ми палци! girl_wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: януари 24, 2010, 01:14:19 »

Аз почвам второто си отказване.Първия път не пуших 2 години и половина.После ги пропуших и сега пак ги отказвам.Първия път ги отказах от ряз като пуших по 1 кутия и нищо не взимах нито лепенки нито хапчета.дано и този път ги откажа и то завинаги макар да не ми се вярва.Стискам палци на оказалите се.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: януари 24, 2010, 01:17:34 »

Гери, ще следя аз колко ще издържиш, че имаме бас с теб. Да видим кой ще изгуби.  blum blum blum
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: януари 25, 2010, 09:55:27 »

мале мале с тия цигари вие пушачите, какво ще правите като забранят пушенето на обществени места... аз като бивш пушач направо не ви виждам...
ама се отказват тия цигари, има едни електронни чух в събота... вършели по- добра работа...
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: януари 25, 2010, 15:36:07 »

Гучи, аз точно като теб ги отказах - от раз, въпреки че една кутия понякога не ми стигаше. Дано не ги започна само отново. Края на февруари правя 1 година. Ползвах и електронна цигара, та с нея за месец -два бях понамалила малко цигарите, но после ми писна и я дадох на сестра си и си продължих постарому. Тя пък сега въобще не я ползва. Ами най-силния филтър почти не го усещах, а пушех възможно най-леките цигари. Почти всичките ми приятели си бяха поръчали електронни и сигурно от година вече почти не ги ползват, ама и цигарите не са спрели. Но пък имам и познати, които с нея спряха да пушат.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: януари 26, 2010, 10:20:38 »

Вале аз ще направя 2-ра откакто не пуша. Имах стимул и затова ги спрях иначе и на мен една кутия не ми стигаше... мисля няяяяяяякой ден напред във времето сигурно пак да ги започна, че това кафееее  blush
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines