Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 15:23:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РИТУАЛНА ЗАЛА ИЛИ ИЗНЕСЕНА ЦЕРЕМОНИЯ?  (Прочетена 163497 пъти)
 
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #315 -: май 17, 2012, 17:16:25 »

Аз съм чела доста булки, които споделят какво се е случило и преди и след сватбата, чела съм и такива, които не са доволни от наетите фирми и хора по услугите към сватбата и такива, които са много доволни.
Делийски сигурна съм, че ако четеш форума по - обстойно и сам ще ги намериш.
За една жена сватбата е нещо много важно, голямо и скъпо (не в смисъл на пари) - има хора, които не искат да се сещат за кофти моментите, а да помнят само празника на своята любов с хубаво и не пишат повече, а други чисто и просто не им се занимава да се спори с тях три теми как те не са прави, как не са си преценили правилно , как не са никакви така да говорят и какво ли не. Лично познавам много жени , мои приятелки, на които като им споделям, че пиша тук ми се смеят и ми казват, че целият форум е само рекламен трик да се промотират фирми и си е пълна загуба на време, така че по въпроса защо хората след като им минат сватбите не пишат той е много прост - не им се занимава да си губят времето в безмислени спорове. Аз лично не мисля така, но аз съм си аз, а те са си те.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: май 20, 2012, 19:01:00 »

Искам да споделя лично мнение...вчера бяхме на сватба в ритуален дом Пълдин в Пловдив. Уж е най-хубавата в Пловдив но на мен ми се стори прехлупена и задушна. Да не говорим че за големи сватби е повече от непрактична. Половин час гостите зе изнизват по едни тесни стълби. Абе изнесения ритуал е с пъти по- красив и впечатляващ.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #317 -: май 21, 2012, 10:19:13 »

Ние се спряхме на Пълдин защото е невероятно романтично и красиво място. На подписването ще бъдат съвсем малко гости, така че няма да има проблем с това. Наистина е тясно за много гости, но пък съм сигурна, че ще станат уникални снимки там.  smile Повечето гости ще дойдат направо в църквата в с. Труд  smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: май 21, 2012, 10:55:29 »

наистина залата Пълдин е хубава, но е много задушно и много малко, в залата могат да влезат 30-40 човека максимално, а и за тази борйка не съм сигурна, после не може да се излезе половин час, особено, ако се приемат поздравления в дома.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #319 -: май 21, 2012, 11:17:23 »

Нашите гости на подписването няма да бъдат и 20 човека, така че за нас е идеално. Просто когато ходихме да подаваме декларациите там някак си се усетих наистина Булка  give_rose
Активен
douj
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #320 -: май 21, 2012, 13:52:31 »

Хора искам да засегна една доста важна тема!!!
Не ви препоръчвам ритуални зали "Хиподрума" и Триадица бул Витоша" защо бях на скоро на една и на една на сватба а на другата брат ми се жени. На красно село хиподрума какво се случва - хората си бяха платили 500лв за фотограф, а там има един дъртак с очила мога даже да ви го покажа ако някои се вълнува снимах без да ме види. Той снима сватбата ни открадна сесията на младоженците после нахлу в ресторанта
и развали изненада на младото семейство те бяха приготвили картичка снимка за спомен подарък за всеки гост, а тоя почна да щави хората къде по 3лв къде 5лв и т.н. накрая видя че му остават снимките и отиде при Васко - младоженеца и му искаше 50лв за 10 снимки от там Васко му каза: " Ако обичаш не благодаря има ме си не притеснявай гостите ми". До тук чудесно той си тръгна след 30 минути дойде пак негов агент и пак започна от начало същата история. Пак го изгониха, но не тоя застана отвън на тоалетните и започна да пресреща хората и да продава. Ние бяхме на Хиподрума после църва Света Неделя на църквата същата работа  поне не дойдоха в ресторанта а на табло пред църквата. И като за финал сватбата беше в ресторант форум бившия хотел славя, тоя не можа да си пласира тъпата размазана картичка(младоженци) и от яд беше разкъсал снимките пред входа.
На витошка брат ми подписва там пък има едни снимат гостите и продават на излизане на табло същото като на света неделя ние искахме да избегнем това и затова си харесахме църква Света София там няма такива глупости но на витошка видях пак моя човек дъртиа с очилата там го снимах с мойто  апаратче. Аз си замълчах сватбата беше в  Лабиринт в люлин. Тоя се появи започна пак с неговите номера 3лв. 5лв. картичка от там аз знаех, че и да му кажа нормално той нчма да спре и ще превърне сватбата в пазар и викнах братовчед ми преди брат ми се да  види и като го хванахме за гушата и се приключи.
Питам се аз защо трябва с насилие? Да беше попитал може би нямаше да имаме нищо против. Но зная че с тоя с добре не става както на първата сватба. Обадих се по телефона на залата на красно село и ги попитах а те най нагло ми казаха " Какво ни вълнува те са ви снимали навън"!!! Каква е мистерията се питам аз и кои взима пари!!!  Пазете се успех на всички!!!
Активен
jenifer
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #321 -: май 22, 2012, 00:50:57 »

Благодаря за предупреждението, ще се чудя вече нахалните цигани, дето свирят и просят ли да гоня, фотографи ли, ужас просто. Винаги ще се намери някой да ни прецака сватбата, която месеци наред организираме.
« Последна редакция: май 22, 2012, 00:54:47 от jenifer » Активен
douj
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #322 -: май 26, 2012, 12:59:29 »

Благодаря за предупреждението, ще се чудя вече нахалните цигани, дето свирят и просят ли да гоня, фотографи ли, ужас просто. Винаги ще се намери някой да ни прецака сватбата, която месеци наред организираме.

да ето виж и лицето което го прави това.


* DSC_2862_1.jpg (62.01 KB, 266x448 - видяно 230 пъти.)
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #323 -: май 26, 2012, 19:11:09 »

Предният ми пост относно темата за папараците пред залите се озова в коша, затова отново малко разяснение за всички който не са запознати със случая:

"Във всички ритуални зали и част от църквите има такива хора, снимат и продават снимки. Има и мангали, свирят без да те питат, има и просяци, нападат също без да питат. И да подчертая отново дебело - защо никой не се оплаква от мангалите, а само от фотографа?!?Тези хора нямат нищо общо със залите, снимат ви отвън. Тези който снимат пред църквите в някои случай имат договорка с църквата, в други не. В ритуалната зала има съвсем друг фотограф на договорни отношения, той снима само ритуалите с предварителна уговорка.
Постъпката с продажбата на снимки в ресторанта, няма да коментирам. Нито казуса редно ли е или не. Факта, че има много хора, които с удоволствие си купуват тези снимки, е показателен за оцеляването на въпросната услуга повече от 20г.  Факт е и, че предлагането в ресторанта се явява нахалничко и въпросните "фотографи" не са решили този въпрос.  Аз също бях негативно настроен към  въпросната тема. Но виждам доста хора който наистина са доволни от факта, че веднага ще се сдобият със скъпоценния кадър и вече се отнасям напълно неутрално към ситуацията. Без да защитавам въпросните фотографи, така наречените "Експресаджии", ще посоча и следната ситуация. Младоженци, живеещи в чужбина. Идват , женят се, отлитат. С тях и фотографиите. Младите се озъртат във фейсбук, възрастните се радват на снимките на нахалния чичко."


 :offtopic:Едит, човече не знам в Германия ли живееш или зад нея, но вземи си оправи българския, защото много трудно се разбира от първия ти пост какво точно се е случило. Точките, запетаите и граматиката са ти малко чужди.
« Последна редакция: май 26, 2012, 19:16:08 от Deliysky » Активен
Frog
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #324 -: май 28, 2012, 09:11:07 »

Някой да ми каже цена за подписване без ритуал в неделя???...А за изнесения ритуал 333лв. ли е???
« Последна редакция: май 28, 2012, 09:56:50 от Frog » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: май 28, 2012, 09:34:54 »

Ами ако уточниш за кой град поташ може и някой от там да ти каже
Активен
Frog
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #326 -: май 28, 2012, 10:00:03 »

София:))предполагам,че трябват и същите документи?
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #327 -: май 28, 2012, 10:01:36 »

За без ритуал в неделя мисля, че е невъзможно  angry
Активен
Frog
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #328 -: май 28, 2012, 10:05:07 »

Ясно така си мислех и аз....нищо де имам и друга идеяlolза вторник 17юли за подпис само и после църква
« Последна редакция: май 28, 2012, 10:16:01 от Frog » Активен
Frog
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #329 -: май 28, 2012, 10:09:20 »

Някой може ли да ме насочи към човек за изнесена церемония с по добра цена??София
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines