Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 05:26:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши  (Прочетена 216923 пъти)
 
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: септември 27, 2007, 06:42:05 »

Момичета два въпроса ме тормозят от както мина сватбата ми на 18.08.2007
на венчавката в черквата кума така яко сбъска двете корони  че ме заболя сърцето от силния звук...тъкмо бях позабравила неприатния момент улисана в тържеството...когато кумата от невнимание ми счупи  една от красивите ми сватбени   чаши...еее лошо ми стана  Cray hysteric.тези чаши бяха толкова красиви че до сватбата ги пазех като зеницата на окото си.преди да заспя всяка вечр си ги гледах и  им се възхищавах...бяха толкова изящни.сега така грозно счупена една чаша и другата здрава съм ги оставила при свекървата не ми е приятно да ги виждам.
Посъветвайте ме  какво да правя   Cray .........да купя нови чаши и да ги осветя или нещо друго а и това че в черквата кума така яко сбъска двете корони  направо не ми дава мира някой ще ми даде ли съвет по въпроса  sad
Мила,въобще не се ядосвай! Отиди и си купи нови чаши, гледай си ги, радвай им се! Може да си направите подарък за втория месец като семейство, например!
Колкото до чукането на короните-защо те притеснява?!Нашият кум ги чука през цялото време, но това беше най-забавният момент в църквата!И до сега се смея със сълзи като гледам ДВД-то. Кумът зад нас чука короните, но аз не съм чула,а чувам как попът пее: "Господи, Боже наш, венчай ги...и не ги чукаааай...!" Аз първо се ококорвам и си помислих:"Този какво му стана?Толкова ли е пиян?!" и после избухвам в луд смях! laugh Какво от това, че короните са се сблъскали?!Просто кума е с малко по-кекави ръце! Това не означава нищо, освен ако ти не му предадеш някакъв смисъл!
Горе главата и  мисли за тези работи позитивно! good
« Последна редакция: септември 27, 2007, 06:51:55 от Аni » Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #346 -: септември 27, 2007, 07:32:17 »

да мила Ani........но нали си чула че не е на хубаво когато короните се чукнат...такова е поверието
а за чашите си права може да си купим ама нали се пазят тези от който си пил на сватбата и след една година пак отпивате от чашите.Иначе и нашия поп ни каза... да ме прощавате ако ви объркам имената ма вие сте ми 8 или 9 венчавка   laugh.......аз исках да попитам дали няма нещо от рода на бабини девитини някой да е запознат какво се прави в такива случай!но сега ви оставям до обяд че трябва да тичам на курс по италянски че трябва да го науча пустия език  че в италия се говори повече на италянски отколкото на български  laugh
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: септември 27, 2007, 08:21:15 »

то човек ако тръгне да се връзва на всички бабини дивотий ще се  побърка !!! така, че как ще върви семейния ни живот си зависи от нас - младоженците !!! и аз съм чувала че не трябва да се чукат короните, или пък чашите се счупили !! ето ти и друго : "счупеното носи щастие" приеми го от тази страна и си гледай съпруга !!!!!  danceg danceg danceg
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #348 -: септември 27, 2007, 09:15:05 »

Да мила наистина недей да се връзваш на тези неща  good И както е казал Ели- мисли си че счупеното всъщност носи щастие girl_wink Не се вторачвай толкова- няма никакви такива предзнаменования за чукането на короните- спокойно good
А Ани направо ме разби с това ""Господи, Боже наш, венчай ги...и не ги чукаааай...!"  laugh laugh laugh
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #349 -: септември 27, 2007, 09:22:06 »

MIXAELA, миличка по-спокойно гледай на нещата, защото както може да се намислят лоши поличби, то за същите случки може да се окаже, че има и добри. Относно чукането  pleasantry не му мисли. Тия църковни коронки толкова толкова са ползвани и им са се разкикерили крайчетата, че аз на колкото сватби съм присъствала, толкова пъти са ги удряли една в друга, дори са им се закачали крайчетата и става още по забавно - попа спира да пее и прави криви физиономии на кума, че му чупи инвентара. Само ако ти е баскетболист или волейболист кума няма да ги чука, трябват ръце като на орангутан дълги, че да се справиш. Относно чашите също не е страшно. Кофти е ако много си си ги харесвала и ти е жал, но иначе счупеното носи щастие. Нали на някои сватби след като отпият в ресторанта ги хвърлят след това или за да няма ранени ги завиват с кърпичка и ги настъпват и поверието е колкото повече парчета толкова деца. Дори DJ ми ме пита дали ще чупим чашите в ресторанта, но после може да има пострадали така че без такива.Според мен направи си един хубав подарък за някоя малка годишнина като си купиш някой много красив и скъп кристален комплект чаши и ще можете при всеки щастлив повод да отпивате от тях /но не ги ползвайте с кумовете, че ти е малко кекава в ръцете кумата  laugh  шегичка/
      
Извинявам се на модераторите за навлизането в други теми, но имаме булка в депресия и се налага да реагираме веднага и на място   pardon
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #350 -: септември 27, 2007, 11:16:11 »

Мила tanichka след написаното от теб така се равеселих .казвал ли ти е някой че толкова добре умееш да успокояваш че чак ми се иска да се запознаем.говориш точно като моята най-
 добра приятелка с която сега ни делят 2000 км защото аз не сам в БГ и ми липсват нейните съвети.Благодаря ти още веднаж  air_kiss kiss2 give_rose
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: септември 28, 2007, 08:14:41 »

ето ги и нашите чаши  girl_in_love


* IMG_1465.JPG (27.97 KB, 448x299 - видяно 474 пъти.)
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: октомври 02, 2007, 22:10:02 »

Aз вече се похвалих в друга темичка като не видях тази, но и тук ще кажа, че си имам чаши  yahoo DANCE
Сабина много са красиви вашите  Bravo
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: октомври 03, 2007, 12:46:05 »

ние 3 дни преди сватбата си купихме нови чаши,а старите ги подарихме на кумовете да пият от тях,бях много доволни че си имаме нови чашки които ми харесват,но не казах на милото а той на ритуала не ги забелязал laugh и в ресторанта не знаеше към кои чаши да посегне и се чудил защо аз вземем от другути а не от нашите laugh,но после каза че много повече му харесват новите girl_in_love
Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: октомври 03, 2007, 22:48:55 »

Това са моите мечтани чашки  1tongue


* 1450.jpg (28.49 KB, 448x610 - видяно 430 пъти.)
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #355 -: октомври 03, 2007, 23:44:15 »

Almarsy,нямам представа колко струват тези чаши,но според мен щом си си ги харесала  си ги вземи! Така или иначе чашите са едно от малкото неща,който остават за спомен дълго след сватбата! Моите родители все още си пазят чашите от тяхната сватба и на всяка годишнина,нова година или рожден ден на някой от нас си ползват винаги тях ........което след 30 години съвместен живот ми се вижда много романтично! CHEERS
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: октомври 03, 2007, 23:50:07 »

Това са моите мечтани чашки  1tongue
тук в лондон струват около 180 паунда...кристали сваровски...фаорит ми бяха ама...купихме си други
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: октомври 04, 2007, 12:20:17 »

Това са моите мечтани чашки  1tongue
в официалния сайт на сваровски са 600лв,и в магазина им във варна са толкова good
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: октомври 04, 2007, 18:54:09 »

А ето ги и нашите украсени и шампанското и то и чашата за църквата  DANCE
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: октомври 05, 2007, 15:56:41 »

BaBy много хубава украса girl_in_love
ние си сменихме чашите дни преди сватбата(сега изрових една снимка на новите)


* й.jpg (76.19 KB, 500x500 - видяно 379 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines