Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 19:40:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши  (Прочетена 218333 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: септември 12, 2007, 15:20:56 »

Диде прекрасни са ти чашите мила give_rose
я да задам едим леко тъп въпрос blush нали знаете че чашите се украсяват по ръба със захар(мамма само това повтаря)та да питам тези за ритуалната ли да окрася или тези за ресторанта?????
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: септември 12, 2007, 15:25:40 »

Нашите не бяха украсени по ръбовете!?! Не знам дали трябва!  pardon
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: септември 12, 2007, 15:49:58 »

И нашите не бяха, но в някои ресторанти съм виждала че са украсени. А ако украсиш тези за ритуалната, няма ли да изпопада захарта докато се транспортират?...поне нашите бяха в дунапренени гнезда чашите и....незнам pardon Въпрос на личен избор. Кажи на хората от ресторанта да ви ги украсят.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: септември 14, 2007, 22:12:10 »

Ето го и нашето шампанско-току що си го направих сама.В същия тон ще си направя и украсата за чашите и цветенцата за закичване на гостите.Всичко мое производство.Ако не са съвършенни то поне ще бъдат уникат.
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #334 -: септември 18, 2007, 14:40:10 »

Момичета може ли един малко глупавичък въпрос трябва ли и чаша за църквата. От доста време гледам, че си купувате и такава, но аз знаех само за виното и свещите, а и нямам спомен от други сватби. По желание ли или така ви казаха ?  pardon
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: септември 18, 2007, 14:54:22 »

Момичета може ли един малко глупавичък въпрос трябва ли и чаша за църквата. От доста време гледам, че си купувате и такава, но аз знаех само за виното и свещите, а и нямам спомен от други сватби. По желание ли или така ви казаха ?  pardon

миличка , в коя църква ще сте .. ние скоро бяхме на сватба на наши приятели те бяха в СВ.Петка и там не им искаха чаша за ритуала ,а си имаха някаква метална на самата църква
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #336 -: септември 18, 2007, 15:35:04 »

Ще бъдем в "Св. Атанасий" и ми казаха само за вино и свещи /и естествено кръщелните и свидедеството за брак/ или поне това запомних и си помислих, че заради това, че не знаеш колко усти са се допирали в чашата и как я мият, но реших да попитам да не би да не съм запомнила. Малдоженеца каза, че него не му пречело и за да се венчае за мен, щял да се жертва и от бутилката да пие     laugh
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: септември 19, 2007, 13:36:42 »

Нашите чаши за гражданския ритуал бяха тези.


А за църквата беше тази


Купихме ги и трите от Сватбения център в младост.
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #338 -: септември 21, 2007, 13:07:58 »

Това са нашите чаши:
« Последна редакция: септември 21, 2007, 13:09:36 от vanessa » Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #339 -: септември 21, 2007, 21:02:15 »

Купих ги от един магазин за стъклария в Асеновград.Жената каза,че са български кристал.Същия модел ги гледахме на главната в Пловдив.Благодаря ти за думите.Украсата си я направих самичка,както и украсата за шампанското,подаръците за гостите ги украсявахме двете със свеки.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: септември 23, 2007, 19:44:06 »

Кажете ми моля ви каде в Бургас мога да намеря 4а6а за църквата... girl_impossible
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #341 -: септември 26, 2007, 10:56:26 »

Момичета два въпроса ме тормозят от както мина сватбата ми на 18.08.2007
на венчавката в черквата кума така яко сбъска двете корони  че ме заболя сърцето от силния звук...тъкмо бях позабравила неприатния момент улисана в тържеството...когато кумата от невнимание ми счупи  една от красивите ми сватбени   чаши...еее лошо ми стана  Cray hysteric.тези чаши бяха толкова красиви че до сватбата ги пазех като зеницата на окото си.преди да заспя всяка вечр си ги гледах и  им се възхищавах...бяха толкова изящни.сега така грозно счупена една чаша и другата здрава съм ги оставила при свекървата не ми е приятно да ги виждам.
Посъветвайте ме  какво да правя   Cray .........да купя нови чаши и да ги осветя или нещо друго а и това че в черквата кума така яко сбъска двете корони  направо не ми дава мира някой ще ми даде ли съвет по въпроса  sad
« Последна редакция: септември 26, 2007, 13:03:06 от maria_lakova » Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: септември 26, 2007, 14:59:32 »

jasmine, зависи каква чаша искаш да си купиш.
Има много хубави чаши от кована мед по Александровска в началото. Като слизаш от университета, малко след фурната от дясната страна. Магазина е на два етажа, на долния (приземния) има само сувенири и подобни. Там има хубави чаши - можеш да ги разгледаш.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: септември 26, 2007, 17:31:35 »

Момичета два въпроса ме тормозят от както мина сватбата ми на 18.08.2007
на венчавката в черквата кума така яко сбъска двете корони  че ме заболя сърцето от силния звук...тъкмо бях позабравила неприатния момент улисана в тържеството...когато кумата от невнимание ми счупи  една от красивите ми сватбени   чаши...еее лошо ми стана  Cray hysteric.тези чаши бяха толкова красиви че до сватбата ги пазех като зеницата на окото си.преди да заспя всяка вечр си ги гледах и  им се възхищавах...бяха толкова изящни.сега така грозно счупена една чаша и другата здрава съм ги оставила при свекървата не ми е приятно да ги виждам.
Посъветвайте ме  какво да правя   Cray .........да купя нови чаши и да ги осветя или нещо друго а и това че в черквата кума така яко сбъска двете корони  направо не ми дава мира някой ще ми даде ли съвет по въпроса  sad
Миличка не го мисли толкова! Аз мисля че колкото повече се вманиачаваш толкова повече ще се натоварваш, затормозяваш и тровиш. Не дърпай дявола за опашката! И аз сигурно бих се изпошашкала, но пък съм супер позитивен чоек и си мисля че когато си мислиш позитивни неща такива и ще ти се случват! Затова или залепи чашата или купи втори комплект за свое успокоение. Майната ми, сложи си  Love girl и си кажи "всяко зло за добро"!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #344 -: септември 27, 2007, 02:21:01 »

MIXAELA, а защо не купиш само една чаша (като тези от сватбата), за да замениш счупената. След това ако искаш пак я занеси в църква, за да я осветят. Разбирам защо си ядосана (още повече, че не е било по твое собствено невнимание), но се опитай да замениш счупената и не мисли повече за тази случка.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines