Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 10:43:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 86   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГОТВЕНЕТО!!!  (Прочетена 420477 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: септември 25, 2007, 15:34:50 »

мила най-бързо едни спагетки !!! докато направиш сосчето и спагетите са готови !!! даже по някой път като не ми се прави сос с милото си режеш шунка и кашкавал и после слагаме кетчуп и майонеза и пак стават !!!! хи хи хи то човек като е гладен  laugh laugh

а пък пицата ако е по телефона, още по-добре и чинии няма да има за миене !!!!! lol
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: септември 25, 2007, 16:01:06 »

и аз съм за пицааааата
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: септември 25, 2007, 16:20:14 »

и ние вчера бяхме на спагети, и умирам от яд че в магазина нямаше сос карбонара :hysteric:та трябваше с измислен сос да ги ядем,  за днес накиснах боб, обаче на мъжлето няма да му хареса!!!!!!!  laugh еми ако не пасти да яде!!!!! blum а по принцип мъжът ми е по-добър в готвенето (когато не го мързи blum)
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #393 -: септември 25, 2007, 16:22:50 »

даже по някой път като не ми се прави сос с милото си режеш шунка и кашкавал и после слагаме кетчуп и майонеза и пак стават !!!!

Ели, миличка, и ние така, даже да ти кажа, така стават най-вкусни за мен. Пробвала съм с какви ли не сосове, карбонара, с пиленце, незнам все нещо не ми допадат. Най-са ми вкусни с шунчица, кашкавалче и кетчуп Bravo

Относно захарта - пудрата захар мисля, че е най-вече за по-лесно за разтваряне в някакви други смеси?! Незнам какво друго да те посъветвам мила pleasantry
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: септември 25, 2007, 16:28:43 »

снощи бях доста изморена - и спретнах на милото едни яйчица - със шпеков салам , топено ситенце и кашкавалче  станаха чудничкииии...малиии  как огладнях самооо
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: септември 25, 2007, 16:32:26 »

а за спагетки си правя едно сосче което много харесвам - запътжвам тънко нарязана шунка - на лентички до златисто , добавям една кофичка заквасена сметана , слагам риган и 1 с.л универсална подправка и като заври свалям от коткона и нарязвам топено сиренце - със сосчето заливам спагетките и после си слагам и кетчуп. страхотно става
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: септември 26, 2007, 07:54:43 »

аз снощи спретнах едно миш-машче !!!!! за по-бързо !!!! smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: септември 26, 2007, 08:14:58 »

аз вчера сготвих яйца по панагюрски, а за днес имаме супа боб, но не мога да измисля какво да бъде за второ?! месо?! моля вииииии  help
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: септември 26, 2007, 08:17:44 »

аз вчера сготвих яйца по панагюрски, а за днес имаме супа боб, но не мога да измисля какво да бъде за второ?! месо?! моля вииииии  help

защо не сложиш нещо във боба, ребра, кренвирши и т.н. !!! smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: септември 26, 2007, 08:25:39 »

Аз снощи бях толкова зле че милото сготви.Направи по един омлет.Беше вкусен ама хич не ми се ядеше.Аз правя пица с замразени готови блатове на Лагард.Само ги мажа с доматен сос и слагам квото има в хладилника обикновенно царевичка салам кашкавал кисели краставички синьо сирене и квото друго си аресем.Слагам подправки и пека колкото да се запече отгоре за 10 минутки.Лесно и бързо.
Тази вечер ако съм добре съм обещала на милото пататник.
Фани разбирам мъжа ти за боба и аз хич не го искам нито с кренвирши нито с ребра.Хич не го обичам този боб на ядене.Само на салатка и пълнен в сушени чушки на Коледа.Не го мъчи с този боб сготви му нещо хубаво.Не искам да обидя почитателите на боба ама то това ядене ли е.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: септември 26, 2007, 10:06:50 »

май си права за боба  good но тая вечер ще го поизмъча!!!!!!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: септември 26, 2007, 10:15:09 »

Ние снощи си пържихме картофки, които си купихме от Копривщица - ммммм страшно вкусни са  girl_in_love и ги пържих на котлона, че не беше зареден с олио фритюрника, а и на мен по-ми харесват така, но си е по-лесно във фритюрника  pardon
Тази вечер се чудя какво да сготвя  Girl_sing
Имам едни патладжани, които ако не ги сготвя скоро, ще трябва да ги хвърлям и трябва да измисля нещо с тях май  Girl_sing
Мама ги прави много хубаво като ги запържи на колелца, после ги слепва със смес от яйца и сирене, овалва ги с яйца и галета и пак ги запържва и стават чудни  girl_in_love а и милото много ги харесва така приготвени, та може би това ще готвя, само дано се прибера навреме, че снощи направих 2 часа пътуване от работа до вкъщи  angry
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: септември 26, 2007, 10:17:17 »

Мария за първи път чувам такава рецепта за патладжани !!! явно е голяма играчка но ми се струва интересно и вкусно !!! аз правя патладжана на кьополу - милото много го обича с майонеза !!!! smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: септември 26, 2007, 10:24:24 »

Ако ги направя по този начин, ще кажа дали е голяма играчка, защото досега съм яла само сготвени от мама  pardon но наистина става много вкусно и ако се сложат във фризера преди повторното запържване, става по-лесно, защото иначе са много меки и могат да се разпаднат  good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: септември 26, 2007, 15:35:12 »

Мария като каза за пържени картофки да ти кажа как стават по вкусни картофките във фритюрника като преди пържене се посоляват.Стават много различни на вкус.Мария успех с патладжана аз нямам никакво време за такива сложни манджи.Айде да кажеш дали стават бързо.Усещам че тази вечер ще сме на филийки или на сирене по шопски толкова зле се чувствам че даже не ми се яде.А милото трябва нещичко да хапне.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 86   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines