Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 11, 2024, 09:34:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 86   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГОТВЕНЕТО!!!  (Прочетена 424910 пъти)
 
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #825 -: декември 15, 2007, 17:03:45 »

Мерси, Гучи!!! Мисля, че ще направя първото smile. Хем ми се струва по-бързо, а пък и италианска кухня често си хапваме в пицарията smile.
А и ми е интересно това с майонезата?!
Мерси!!!
« Последна редакция: декември 15, 2007, 17:06:33 от danieIa » Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #826 -: декември 15, 2007, 17:20:11 »

Аз наскоро приготвих сухи чушки с боб но от консерва че тук нямаме смилянски боб но станаха разкошни.Сега за Коледа пак ще си спретна такъв деликатес мммммммммм много са вкусни мъжа ми много ги хареса
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #827 -: декември 15, 2007, 17:27:31 »

Аз наскоро приготвих сухи чушки с боб но от консерва че тук нямаме смилянски боб но станаха разкошни.Сега за Коледа пак ще си спретна такъв деликатес мммммммммм много са вкусни мъжа ми много ги хареса
ила аз ги правя със смилянски боб.Ще взема да ти пратя и на теб.
Аз за коледа правя гъбена салата с лук.Ако някой е заинтересуван.А също и содена питка.
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #828 -: декември 15, 2007, 17:30:58 »

а да Гучи добре дошла...как върви кампанията  blum
даваи рецептата че то не остана наближава си времето дай да видя рецептата на соената питка

смилянски фасул  DANCE е д е да можеше аз го правя плакия и става супер
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #829 -: декември 15, 2007, 17:32:00 »

Аааааааааа интересува ме и гъбената салатка  smile
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #830 -: декември 15, 2007, 17:34:29 »

MIXAELA , комплекси получавам от знанията ти по готвене Bravo Ами, добре ама диетата?Как ще влезем в роклите за ЧНГ незнам.  :'(Дай нещо постно поне че нали сега се пости
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #831 -: декември 15, 2007, 17:36:17 »

гучи мене ме интересува нещо по въпроса със запеканката картофките мила как ги нарязваш  crazy
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #832 -: декември 15, 2007, 17:40:51 »

Мила Марги ,
диетите ги почваме след празниците аз спрях да се тормозя с диети .....верно е че то си ми личи но за сега ще сам така  :Pслед празниците ще почна нещо по въпроса спряла съм се на диетата месо и зеленчуци ,че вече не мога да гладувам при стрикно спазване се свалят кг .......повярвай сестра ми я изпробва и имаше ефект
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #833 -: декември 15, 2007, 17:42:12 »

аз имах предвид себе си, MIXAELA , не теб..... Айде, чакам рецепта за постна манджа
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #834 -: декември 15, 2007, 17:42:52 »

а аз съм спазвала пости но тогава качвах и много кг........това е май и при други хора .мои познати  
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #835 -: декември 15, 2007, 17:43:48 »

ох аз не разбрах за запеканката мила гучи как режеш картофките или не ги режеш а са си ситнички  *crazy*кажи на една глупава анти домакиня
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #836 -: декември 15, 2007, 17:44:50 »

а да Гучи добре дошла...как върви кампанията  blum
даваи рецептата че то не остана наближава си времето дай да видя рецептата на соената питка

смилянски фасул  DANCE е д е да можеше аз го правя плакия и става супер

Здрасти мила аз смилянския фасул го готвя на салата с кисели краставички доматено пюре гъби и лук.Става много вкусен.Слагала съм и сушени сливи вътре и става интересно.Слагала съм и маринована риба когато не е за Коледа
Гъбената салата е много лесна.Нарязват се гъбките на филийки и задушават в тенджерка като се бъркат.След като се задушат/ама не много колкото да останат на месести /се махат от котлона .Добавя се нарязан на много ситно лук и малко оцет.объркват се и се хапват

Кампанията върви с пълна сила.даже не ми остава време.Плътно съм на работа даже и в момента.Нямам време да ям даже.То аз си имам нужда от отслабване.мога да помагам и със застраховки.Ама те на лични че не им е тук мястото.
гучи мене ме интересува нещо по въпроса със запеканката картофките мила как ги нарязваш  crazy
на кубчета като за картофена салата.


Милички аз сега спрях диетката.Ама скоро пак.Резултатаи има и не е трудна.
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #837 -: декември 15, 2007, 17:44:56 »

сега ще ти дам  а да ти кажа тази вечер мъжа ми е спретнал супер шишчета ще ми прави салатка и пържени картофи
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #838 -: декември 15, 2007, 17:48:14 »

ЕЙ мила Гучи сега ви е урожая на вас.татко ми за  2 дни  е спал само 5 часа успеь ти желая а рецептата ще я пробвам с фасула от консерва и тои е голям колкото смилянския и ми е много вкусен  give_rose
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #839 -: декември 15, 2007, 17:53:48 »

Любимата ми постна манджа я прави мъжа ми нарязваш на едро картофи ,грах,царевица,слага  и нарязана суха чушка,доматен сок,кубче зеленчуков бульон,зехтин ......жсичко слагаш в тенджара под налягане заливаш с малко жода и до 20 мин си готова разбира се каквото друго ти дойде на ум слагаш ако не постиш може и месо ..мъжа ми го нарича АФРИКАНСКИ ГЮВЕЧ ..става супер вкусно обожавам го  blum
Активен
Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 86   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines