Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 06:35:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 86   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГОТВЕНЕТО!!!  (Прочетена 414200 пъти)
 
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 03, 2007, 12:18:23 »

Вкъщи царува правилото, че "Любовта на мъжа минава през стомаха!"  kezz
Готвя често и обичам да разнообразявам вечерите с ястия от различни кухни. И двамата обожаваме италианската кухня, малко мексикански ястия или ориз по китайски Curtsey
Със сигурност обаче той има най-голямата заслуга за това да ми харесва да готвя  LOVING Ако беше капризен на ядене или непрекъснато ми правеше забележки от рода на "ама тя мама не го готви така"  beating едва ли щеше да ми е приятно  diablo
Обаче винаги ме поощрява, че съм се справила прекрасно, дори и когато не се е получило точно както трябва  blush Това ме стимулира да готвя все нови и по-вкусни гозби  yahoo
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #16 -: януари 03, 2007, 15:34:37 »

 huhhuh.gif Ами какво да кажа и аз .... срам ме е  pleasantry
Съкровището ми е най-капризния човек, който познавам  to pick ones nose
Има претенции за абсолютно всичко, което се готви и най-вече начина, по който се готви  beating
Направо понякога ме изкарва извън нерви  hysteric  .... Гевезето ми не яде ястие от вчера  crazy.... трябва да се готви с минимум мазнина  Blush, има цял ритуал по готвенето на кус-кус, спагети, макарони или юфка (колко с точност мл. вода се слага, кога се слага солта (колко гр.сол), кога се слага маргарин, кога завира водата, кога се слагат макароните, колко минути (до секундата) се варят и т.н.  crazy
Веднъж бях пресрочила с минута и половина да ги изкарам .... малеееееееее
 VIATICUM
Направо  Плачещо момиче
Но въпреки всичко си го обичам адски много  LOVING Какво да ги правиш  girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 03, 2007, 16:10:39 »

DIVA, твоето съкровище явно е имам майка домакиня, затова!!! В това отношение аз съм щастлива късметлийка!!!! Свеки, не може да готви грам нищо!!!! girl_impossible girl_in_love А моето слънчице харесва всичко, което сервирам, стига да не е мазно, но и аз така си готвя!!! good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 03, 2007, 16:15:33 »

Ех добре ,че и моичкият не е разглезен,че beating ще види той едно засичане по часовник!На мен един единствен път не михареса едни пълнени чушки и  hysteric!Като иска по-хубви да си сготви.Аз по принцип много се старая и експериментирам и когато срещна неодобрение бързо ми угасва ентусиазма.
Иначе пък на  Torte съм цар!Сега като далече и се обажда и казва:"Искам твоята торта и кремчета" Bravo good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 03, 2007, 16:18:17 »

Наистина имеме съкровища с теб fiibi_bg!!! LOVING
Моичкият пук направо умира за пълнени чушки!!!
Много е смешен, когато не му се ходи до наще, но като каже, че мама ще е сготвила тов аи това и вече е готов за тръгване!!! yahoo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 03, 2007, 16:20:11 »

Наистина имеме съкровища с теб fiibi_bg!!! LOVING
Моичкият пук направо умира за пълнени чушки!!!
Много е смешен, когато не му се ходи до наще, но като каже, че мама ще е сготвила тов аи това и вече е готов за тръгване!!! yahoo
lol ROFL ROFL
Леле моичкият е абсолютно същият!Майка ми като каже че е сготвила чушки и не мога да го видя кога се е облякъл! pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 03, 2007, 16:20:57 »

Наистина имеме съкровища с теб fiibi_bg!!! LOVING
Моичкият пук направо умира за пълнени чушки!!!
Много е смешен, когато не му се ходи до наще, но като каже, че мама ще е сготвила тов аи това и вече е готов за тръгване!!! yahoo
lol ROFL ROFL
Леле моичкият е абсолютно същият!Майка ми като каже че е сготвила чушки и не мога да го видя кога се е облякъл! pleasantry


Хахахахаааааааа!!!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #22 -: януари 03, 2007, 22:27:21 »

Ами ние засега живеем разделено, но като прекарваме weekend-а заедно, се опитвам да сготвя по нещо. А откакто посети България миналата година, бъдещата ми половинка само баница иска да яде! И всичко с българско сирене!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 03, 2007, 23:05:15 »

Ами ние засега живеем разделено, но като прекарваме weekend-а заедно, се опитвам да сготвя по нещо. А откакто посети България миналата година, бъдещата ми половинка само баница иска да яде! И всичко с българско сирене!
А това с баницата ми е силно познато!Моя благоверен е научил майка ми и баба ми че обожава баница ела да видиш! :look:Когато ше им ходим на гости баба приготвя баница с тиква ,баница със спанак, а майка ми пък баница със сирене! Mad girl
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #24 -: януари 04, 2007, 11:04:01 »

в нашето семейство готвя САМО аз
много рядко ме заместват с пица,спагети или кюфтета....просто това са неща които той може да прави
а аз като се развихря,като Булечка,готвя с любов,старая се да са вкусни и красиви ястията и те наистина стават такива,имам си и мои рецепти чисти експерименти които и двамата много обичаме... а тортите .....ау  Birthday :torte:какви бързи рецепти за  два вида вкусни  торти имам....просто това са му любимите десерти..и банички с локум...и със сиренце Blush
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 04, 2007, 11:49:12 »

При нас всички десерти са ТАБУ!!  Плачещо момиче
И двамата се ограничаваме ужасно много... затова и гледам да не правя сладкиши  pardon Сега за Нова Година все пак не се стърпях и направих баклава  Curtsey  Torte
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 04, 2007, 11:56:01 »

Аз много обичам да готвя, разтоварвам се....
Напоследък неделя е ден за експерименти с нови рецепти намерени по интернет.
Понякога обаче secret, в процес на творчество се получава известната мъжка гозба: БоламачVIATICUM
Естествено тя знае, че винаги има риск. pardon

Иначе и тя готви и то добре, прави една страхотна салата с която ме "излъга" kezz.
Любовта на мъжа минава през стомаха, в това спор няма.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 04, 2007, 22:44:20 »

Ехаааа, хайде тогава д асподеляме и рецепти тук! Искате ли? ще обменяме и опит!!! Ще с еполучи една много вкусна тема, така като гледам? secret
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #28 -: януари 04, 2007, 22:53:52 »

Браво, Bulechka! И аз тъкмо това щях да предложа. Рецептите са много полезни за една нова домакиня!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 04, 2007, 23:23:58 »

 Curtsey И още как, didibaby!!! Направо са си необходими!!! danceg

Ще направя някое хапване и ще го снимам, за да мога към обясненията да добавя и картинки!!!

Очаквайте ме скороооооо!!! blush
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 86   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines