Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:31:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великите ремонти  (Прочетена 216684 пъти)
 
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #315 -: октомври 05, 2009, 15:10:26 »

juji, аз извинявай, но малко късно видях какво си писала тук. Ние имаме такъв хладилник, показвала съм го в предни постове, никога не сме имали такъв проблем. Единствено като пътуваме за повече от няколко дни изключваме машината за лед, защото един път беше се задръстила, но с водата не сме имали проблеми със замръзване.
Ели надявах се ти да се включиш ,защото помня ,че ти имаше такъв хладилник.И аз не знам защо така е била замръзнала при положение че водата не минава през фризера.Сега чакам мъжа ми да ми даде телефона на техници и ще звъня да се поинтересувам.Благодаря за отговора ти give_rose
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: октомври 05, 2009, 15:14:41 »

Да, точно така, водата минава през другото крило, за това съм сигурна, защото нашият филтър е там, в десния ъгъл. Да не би температурата на хладилника да е сложена на много ниско и затова да замръзва? Дано да го оправите скоро и пиши какво е било, защото ми е интересно. Успех!
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #317 -: октомври 05, 2009, 16:32:13 »

Да ,Ели ще пиша задължително
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: ноември 09, 2009, 16:48:26 »

маслинке, уникална ви е спалнята, мн харесвам този начин на обзавеждане. Страхотно е.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: ноември 09, 2009, 17:28:30 »

маслинке, уникална ви е спалнята, мн харесвам този начин на обзавеждане. Страхотно е.

blush give_rose благодаря Сиси.април сме замислили ремонт на хола,но още не може да ми дойде музата как да напарави,дано за 6 месеца измисля нещо,но и вие ще помагате с идей Wink
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: ноември 12, 2009, 10:31:57 »

ооо маслинка, сигурна съм, че ще стане перфектно, както до сега. Ще чакам да разгледам.
Ние нашия ремонт го отлагаме за напролет. Живи и здрави ще започваме "Великите ремонти", а как ги обичам само.  girl_in_love
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: ноември 12, 2009, 14:55:29 »

oooo супер на пролет значи дружно ще споделяме идеии и опит banana banana banana
вие цялостен ремонт ли сте замислили,аз още с едвуомя дали да не намаже и коридора едно ремонтче покрай хола blum
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: ноември 12, 2009, 17:31:17 »

ами маслинка да ти кажа като цяло сме го замислили цялостен... няма как ама то нали знаеш че до пролет могат хиляди неща да ми щукнат. На мен между другото страшно ми се отдават тия неща, само ремонти ми дай  girl_haha та така, за идеите естествено, че ще обменяме  air_kiss
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: ноември 12, 2009, 19:48:09 »

Сиска, Маслинка, то и аз така виках на милото: еее, какво толкова ей тук таз стеничка, там - онази и така си стана страшно къртене на стени и подове  pardon и такъв кошмар...2 месеца живяхме в едната стая, всичко друго бе като в строеж ....

Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: ноември 12, 2009, 19:50:47 »

gostenka_82 като каза къртене,мисля си да зазидаме едната врта на хола tease,че не ни трябва много много,ама после пак да не съжалявам crazy
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: ноември 12, 2009, 19:58:57 »

Мила, ние сме с портал в хола, отворът е 180 см., отделно имам още един отвор, изобщо нямам врати на хола  pleasantry

Готинко е, че откъдето ми щукне си минавам, недостатък е, като пържа нещо (картофи, филийки и пр.), че се усеща в хола, но не миришие силно де.

Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: ноември 13, 2009, 17:25:01 »

На нас ни остана само да сменим плота и мивката на кухнята.
gostenka_82 и нашата кухня и хол са в едно помещение и нямаме врати, само ги отделя един барплот и наистина като готвя си мирише, но отварям вратите и бързо се проветрява, а и никой няма да спи там, така че не проблем, дори и когато се пуши.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: ноември 13, 2009, 19:17:45 »

Момичета,най-на края мога да се похваля,че ремонтът ни приключи,или по-точно утре ще е напълно готов и другата седмица режем лентата smile.Днес ми поставиха щорите навсякъде-много са красиви,а цветовете дори са по-хубави отколкото си ги преставях.Гадно беше 2 месеца и си мислех,че никога няма да свърши,но ето че свърши все пак.Стана много хубаво и сме готови за бебчо.Е той да не бърза сега заради лентата,но ние сме готови.
Да ви се оплача,едвам съм намерила фирма която да иска да ми измие прозорците-явно няма криза щом 5-6 от най-големите фирми за почистване ми отказаха,че малка им била поръчката,но слава Богу днес една фирма ми взе поръчката и другата събота ще съм и с измити прозорци и вече ще се кефя на жилището си -ураааа.Иначе другото съм си го изчистила сама,и съм си изпрала мебелите и съм много доволна.
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: ноември 13, 2009, 22:41:36 »

КАли,дай снимки!Така без доказателства,кой ще ти повярва!
Аз съм по средата.Но при нас нещата не стават само за 2 месеца.Другата седмица пускам снимки на готовата спалня и на старата всекидневна,за да можете да видите разликата като направим новата.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: ноември 13, 2009, 23:22:10 »

Аааа непременно ще направя снимки,но за съжаление нямам стари за сравнение,но то преди беше грозна картинка.Само стаята на дъщеря ми беше перфектна.Обещавам да покажа.То да си прозная не знам как успяхме да го направиме този ремонт за месец и половина,защото беше голям-хол,коридор,трапезаря и по малко кухня и спалня.Само детската не е пипана,но и нея ще покажа защото много я обичам.
« Последна редакция: ноември 13, 2009, 23:24:03 от kali_gali » Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines