Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 01, 2024, 13:22:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великите ремонти  (Прочетена 221325 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: септември 06, 2009, 18:40:09 »

Елии всичко е страхотноо, а гледкатаааа суперр  good good - браво на вас  Bravo Bravo
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: септември 06, 2009, 19:36:08 »

ели, много е красиво, браво!!

п.п. май имаме еднакви кухненски плотове...
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: септември 07, 2009, 10:01:04 »

Аз бях забравила, че съм питала някакви неща тук  blush
Гостенка, май така се очертва да стане - само плочките и тръбите да ни оправят. Ние минахме и през една друга идея, която включваше и бутане на стени и т.н. Обаче се отказахме от нея и няма да къртим, само ще разместим малко нещата.

Ели, много хубаво е станало у вас  good
« Последна редакция: септември 07, 2009, 11:24:18 от bubka » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: септември 07, 2009, 11:17:15 »

бубе, мила, а ние бая стени изкъртихме...че и подови настилки...

ох, не искам и да си спомням даже....

но сега като го гледаме с милото, постоянно се сещаме какво беше и колко проблеми с майсторите имахме...
но...сега ни е леко смешничко...то като му мине на човек и после...се смее...
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: септември 09, 2009, 23:14:28 »

Много ви благодаря момичета, радвам се, че ви е харесало.
gostenka_82, аз помня ти когато питаше за плотовете, радвам се, че сте избрали такива. Нашите са от 2 години и половина и нямам никакви оплаквания, напротив.
Peteto23, с удовоствие бих ти обяснила за дивана, но той е вече на близо 6 години и ме съмнява,че точно такъв го има, а и аз не живея в България. Съжалявам. Надявам се да си намериш какъвто си търсиш.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: септември 10, 2009, 08:32:17 »

Да, Ели, питах те и то - с подробности  smile

все пак се спряхме на гранит, черен със слюда вътре, нещо със star беше, но съм го забравила, stargalaxy или нещо от този род!!!

И аз засега съм доволна, но ние, освен плотовете и гръбчетата поръчахме от същия материал!!
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: септември 14, 2009, 11:22:55 »

Най накрая и аз да пусна малко снимки от апартамента ни, в галерията са blum
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: септември 14, 2009, 11:26:25 »

 Offtopic Честито, Валентинка, аз само да кажа, че цикъсът ти е много сладък!!!

виждам, че и вашата мивка в банята е със същия смесител, като нашия  smile
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #293 -: септември 14, 2009, 11:58:25 »

Момичета аз да ви попитам кухнята ни е 12 кв,м на двете срещуположни стени ще ни са разположени шкафовете +барплот  и за всичко това ни искат 7000 лв как ви се струва.нямам идея евтино ли е скъпо ли  е .Кухнята пдч и вратичките на горните шкафове гланц бар-плота е овален, татко ми казва ,че не е скъпо знам ли вие какво мислите.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: септември 14, 2009, 12:01:43 »

жужи, моята е от МДФ...и не струва толкова  Oh my ...

не знам плотът от какъв материал ще е, но само, ако е гранит или технически камък би могъл толкова да оскъпи...

моята кухня е на две отделни, една срещу друга, стени; вратичките са МДФ; всички уреди са вградени; ама 7000лв. за ПДЧ....много ми се вижда;

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: септември 14, 2009, 12:12:33 »

И на мен много ми се вижда 7000лв.,аз с маса столове и барплот със столове гледах за 5000,в тези 7000 какво се вкл.  blush
Ели,Валентинка много са красиви домовете ви smile Валентинка спалнята и терасата са  judges Жалко,че не мога да променям фасадите,иначе щях да взаймствам пода на терасата ти  blum
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: септември 14, 2009, 12:36:54 »

Интересно ми е на тази тема кой какво е избрал и съответно доволен/недоволен ли е от избора си?

Аз имам няколко въпроса на тази тема:
1. Боя за стени - ползвал ли е някой боя с тефлон, боя с абсорбация на влага, боя с перлен нюанс и какво ви е впечатлението?
2. Мисля едната стена в хола да я направя със специален валяк за декорации, нещо от този сорт:



Ползвали ли сте такова нещо досега и лесно ли става? Всеки ли може да го направи?
3. За пода - мисля кухненската част от дневния тракт да бъде с ламинат, т.е. цялата стая да бъде облечена с ламинат, дори и кухнята. Някой да е вземал такова решение досега и има ли проблем това?
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: септември 14, 2009, 12:41:00 »

Стаси, само набързо да ти отговоря на част от въпросите- за тефлоновата боя-нашите сега си правиха ремонти и боядисваха с нея, много са доволни, мие се, наистина по-трудно се цапа и т.н., но има особеност при нанасянето-изсъхва доста по-бързо от обикновения латекс и трябва много сръчно да се нанася, но като се направи една стена, после бързо се оправяш girl_wink
После ще си допиша, че имам едно излизане good
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #298 -: септември 14, 2009, 17:32:49 »

Гостенка,кухнята ни е много лесна за правене имаме две срущуположни прави стени. Само кухнята е 5200 лв ,обаче бар-плота е овалени той със витринката струва хиляда и нещо,има обаче разни глезотийки както каза майстора от типа на поставки за вино,метални рафтове за плодове и зеленчуци ,също такива и за олио оцети  и прочие и те оскъпяват допълнително добавяме и цената на луничките който поставяме да светят ,абе с две думи до дръжките е изчислено всичко.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: септември 15, 2009, 07:53:12 »

juji, аз също имам шкаф за оцет, олио и пр.; освен това понечето ми шкафове са с контейнери, каот всеки от тях има газов амортисьор, който стопира движението и прибира плавно и леко самите шкафове; имам и стъклени витрини; кухнята ми е много голяма, всички врати са от сатениран МДФ, горните шкафове също са самортисьори, т.е. искам да кажа, че и аз имам много механизми, като цената на 1 амортисьор е към 80лв.; самите контейнери също имат механизми, които пак са към 80-100лв.; това за плодовете и виното да е общо 200 макс 300лв.

Значи, какъвто и да е плота, ако е от обикновен материал, в смисъл има едни устойчиви натоплина, н пак са от ПДЧ (като искам да кажа, че са много добри), които не са скъпи; скъпи са плотове от гранит, мрамор, технически камък;

ти си знаеш де, аз само казвам, че за материал ПДЧ ми се вижда много;
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines