Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 17:22:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Църковен брак  (Прочетена 163509 пъти)
 
Luthien111
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 62



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: април 04, 2007, 10:07:38 »

ние сме дали 220 само капаро и после още 110 само да се обадят за още пари и ............ Blush ще леко скандалче crazy

 Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Какви са тези цени, бе хора? Направо ме шокират  shok
На нас ритуала ни струваше 60 лв и още 20, за камера и фото - общо 80лв pardon

И нашите цени бяха абсолютно същите! 80лв.за всичко.
В Семинарията в София. Прекрасно място, чудесна церемония и отношение...
препоръчвам я на всички!!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: април 04, 2007, 10:10:22 »

на нас ни искат 100 за църквата но да видим колко 6те е увеличението още никои не ни е звъннал
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: април 04, 2007, 10:58:51 »

Момичета, отивам до църквата (Св. Неделя) да си платя цялата сума, защото сме дали само 60лв капаро. Вчера едно момиче каза че като е ходила да си запазва час за 07.07. са и казали че няма свободни, но имало някой който е дал само капаро и ако тя плати веднага цялата сума ще я запишат на тяхно място! След като тя е отказала, и е била категорична че не може да постъпи така с хората са и казали след като свършат в ритуалната зала да дойдат и щели да ги сбутат някак.ДУМИ НЯМАМ!!! Стискайте ми палци и нашият час да не е заминал.....После ще разказвам!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: април 04, 2007, 11:01:13 »

Момичета, отивам до църквата (Св. Неделя) да си платя цялата сума, защото сме дали само 60лв капаро. Вчера едно момиче каза че като е ходила да си запазва час за 07.07. са и казали че няма свободни, но имало някой който е дал само капаро и ако тя плати веднага цялата сума ще я запишат на тяхно място! След като тя е отказала, и е била категорична че не може да постъпи така с хората са и казали след като свършат в ритуалната зала да дойдат и щели да ги сбутат някак.ДУМИ НЯМАМ!!! Стискайте ми палци и нашият час да не е заминал.....После ще разказвам!

ле ле срам и позор
Little_Sweet_Didka успех и дано вси4ко е наред
ще 4акаме да каже6
успех
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: април 04, 2007, 11:06:54 »

от всичко, което чета, ми се струва, че тия църковни служители направо се гаврят с хората. Нямам думи!!! hysteric Честно казано аз на таково отношение не бих издържала! все пак това е църква, по дяволите  shok. Винаги съм смятала, че поповете са обирджии, ама сега се и доказва!
 Дано да нямам такива проблеми, защото като нищо и този ритуал ще съкратя  pardon.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: април 04, 2007, 11:09:38 »

от всичко, което чета, ми се струва, че тия църковни служители направо се гаврят с хората. Нямам думи!!! hysteric Честно казано аз на таково отношение не бих издържала! все пак това е църква, по дяволите  shok. Винаги съм смятала, че поповете са обирджии, ама сега се и доказва!
 Дано да нямам такива проблеми, защото като нищо и този ритуал ще съкратя  pardon.
да права си
те просто те принуждават да се откаже6 от техните услуги
а пък ина4е казват "без църковен брак не е хубаво"
да ама при такъв слу4аи просто не ти остава друго освен да се откаже6
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: април 04, 2007, 11:43:00 »

Little_Sweet_Didka стискам палци да се уреди царквата good
Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #157 -: април 04, 2007, 15:20:39 »

Аз търся някакъв малък манастир или църква в околностите на София. Идеята за зелено и романтично място сред природата далеч от шумотевицата на центъра, а и ресторанта искам да е около София. Обаче не мога да намеря такова място засега- хем да не е много далече заради гостите, хем да ми грабне окото. За голяма мое съжаление Драгалевския манастир се оказа, че не прави венчавки  Плачещо момиче Някакви други идеи, момичета??
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: април 04, 2007, 21:14:13 »

моми4ета незнам да ли някоя от вас е 4ула но на мен ми казаха 4е църковния брак не се увеки4ава с 20лв. а ставал двойно след велигден !!!
някой да зне не6то по въпроса?
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: април 04, 2007, 22:07:34 »

Аз чух нещо такова,но не съм питала в църквата.След Великден ще отида да попитам.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: април 04, 2007, 22:08:44 »

дано да не е вярно
да е 20лв айде как да е ама двойно ве4е става мношко Mad girl
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: април 04, 2007, 22:35:47 »

Mомичета, ето ме и мен. Отидах днес и казах "Аз идвам да си доплатя венчавката, защото съм дала само капаро" След уточнение за кой месец и коя дата става въпрос, попът каза "Ами 160лв" и аз ама кактака аз съм дала вече 60! "Еми да ама ....то вас не са ви уведомили...ние по принцип звъним по телефона да предупредим за тези които са по скорошните сватби-април май месец. Вашата е през септември и затова не сме ви уведомили. От първи март има увеличение заради европейския съюз на видео о фото услугите. И затова поскъпва с 60лв"
Не исках да се разправям и вдигам скандал,нали все пак е божи човек....много спокойно и гузно ми говореше, извини се за неудобството и това е......
И да се ядосвам и да не...това е
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: април 04, 2007, 22:41:19 »

 Little_Sweet_Didka и накрая?Какво стана?Доплати ли или си взе капарото  crazy и си тръгна?
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: април 04, 2007, 22:55:07 »

ето за пореден път ще кажа колкото и банално да зву4и българска работа
е как може такова безобразие
всеки си е направил сметката къде и по колко 6те пла6та и в един момент изненада, не 4е 60лв. 6те ни съборят но за6то трябва да е така
ами ако си поискаме капарото обратно при положение 4е сме го дали при други уговорки, а дали 6те ни го върнат е аз мисля 4е няма защото 6те кажат "ама това е капаро".......
винаги 6те се появи някои или не6то което 6те ти развали макар и малко плановете
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: април 04, 2007, 22:55:40 »

Доплатих си мила fiibi_bg , "капарото не се връща"........
Marina това увеличение било защото вече сме в евро съюза и затова таксата за видео и фото се вдига.(с тези 60лв в тази църква)
А забравих да кажа, че отчето ми поясни че въпросното увеличение от 01.03. важи за всички църкви, но явно отделните църкви си имат отделни такси за фото и видео.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines